PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب دو ورژن از برنامه ها بر روی ویندوز 7

mrbehzadd
12-04-2014, 19:26
سلام دوستای گل

بر فرض من برنامه ای دارم که نسخه 2 هست و نسخه 3 این برنامه هم رسیده باشه . آیا شما راه حلی دارید که من نسخه 3 این برنامه رو طوری نصب کنم که نسخه 2 هم برام بمونه :n18:

به عبارتی می خوام هر دو ورژن برنامه رو داشته باشم :n12: ممنون میشم کمکم کنید هموطن :n13:

saeidperak1
12-04-2014, 20:12
شما میتونید از ماشین مجازی (ویندوز مجازی بزنید ) و اونجا نسخه دیگش رو نصب کنید فکر نمیکنم بشه تو ویندوز این کارو کرد ;)

mrbehzadd
12-04-2014, 20:26
میشه بیشتر توضیح بدید ؟ ماشین مجازی یا ویندوز مجازی چیه ؟ منظورتون vps هست ؟

اگه بشه رو ویندوز سون جفتش نصب باشه عالی میشه.

منتظر نظرات دوستان هستم :n26:

saeidperak1
12-04-2014, 20:36
نه منطورم vps نیست منظورم نصب ویندوز مجازی یه برنامه مثلا ویرچوال ماچین میتونید یه سیستم عامل دیگه در کنار سیستم عامل خودتون داشته باشید و خیلی پرکاربرده کلی کار میشه روش کرد مثلا روش ویروس تست کنی و هرکاری میخوای بکنی مجازی ...
فکر کنم تنها در این صورت بشه اون نسخه دیگه رو نصب کنید رو یه ویندوز معمولی نشه !

mrbehzadd
12-04-2014, 20:49
نه منطورم vps نیست منظورم نصب ویندوز مجازی یه برنامه مثلا ویرچوال ماچین میتونید یه سیستم عامل دیگه در کنار سیستم عامل خودتون داشته باشید و خیلی پرکاربرده کلی کار میشه روش کرد مثلا روش ویروس تست کنی و هرکاری میخوای بکنی مجازی ...
فکر کنم تنها در این صورت بشه اون نسخه دیگه رو نصب کنید رو یه ویندوز معمولی نشه !

نه ، میخوام همزمان هر دوشون رو باز کنم :n13: بقیه دوستان راه حلی به ذهنشون نمیرسه :n27:

aryamehr1368
12-04-2014, 23:12
سلام بعضی برنامه ها هستن مشکلی با ورژن قبلی ندارن معمولا ورژن جدید بهتر از قبلی هاست چون اصلاحش میکنن حالا اگه فکر میکنین قبلی بهتره میتونین دوتا ویندوز داشته باشید ویندوز جدید واسه ورژن جدید قبلی واسه قدیم هم زمانی باز شدن برنامه ها هم بستگی داره بعد نصب جدید ایراد نگیره اگه نگرفت میتونی هم زمان ولی گرفت هیچ راهی نیست موفق باشی

saeidperak1
12-04-2014, 23:31
سلام بعضی برنامه ها هستن مشکلی با ورژن قبلی ندارن معمولا ورژن جدید بهتر از قبلی هاست چون اصلاحش میکنن حالا اگه فکر میکنین قبلی بهتره میتونین دوتا ویندوز داشته باشید ویندوز جدید واسه ورژن جدید قبلی واسه قدیم هم زمانی باز شدن برنامه ها هم بستگی داره بعد نصب جدید ایراد نگیره اگه نگرفت میتونی هم زمان ولی گرفت هیچ راهی نیست موفق باشی
دوست عزیز ااگر یک بار تایپیک رو میخوندی متوجه میشدی ایشون دو ویندوز نمیخوان من پیشنهاد ویندزو مجازی کردم
در ضمن شما یه برنامه نام ببر وقتی نصبش میکنی با نسخه قبلیش حذف نشه یا مشکلی بوجود نیاد نمیشه که برادر من!

aryamehr1368
13-04-2014, 11:46
دوست عزیز ااگر یک بار تایپیک رو میخوندی متوجه میشدی ایشون دو ویندوز نمیخوان من پیشنهاد ویندزو مجازی کردم
در ضمن شما یه برنامه نام ببر وقتی نصبش میکنی با نسخه قبلیش حذف نشه یا مشکلی بوجود نیاد نمیشه که برادر من!
شما ندیدی دلیل نمیشه نباشه من خودم مرورگر اپرا داشتم هم ورژن قبلی هم جدیدهردوشون باهم داشتن تو یه ویندوز کار میکردن برنامه های دیگه هم بود که فک میکنم مال برنامه نویسی بود دو ورژن متفاوت داشتن کار میکردن اگه دوتا ورِژن باهم نمی تونن نصب شن تنها راهش دوتا ویندوز حالا دوتا ویندوز بخواد یا نخواد اینا نظرات من بود شما نظر خودتو بده به کار دیگران هم کار نداشته باش

saeidperak1
13-04-2014, 13:42
شما ندیدی دلیل نمیشه نباشه من خودم مرورگر اپرا داشتم هم ورژن قبلی هم جدیدهردوشون باهم داشتن تو یه ویندوز کار میکردن برنامه های دیگه هم بود که فک میکنم مال برنامه نویسی بود دو ورژن متفاوت داشتن کار میکردن
اگه میشه بدید ببینم یا شات بگیرید برای ما و دوستان تا ببینیم !

اگه دوتا ورِژن باهم نمی تونن نصب شن تنها راهش دوتا ویندوز حالا دوتا ویندوز بخواد یا نخواد اینا نظرات من بود شما نظر خودتو بده به کار دیگران هم کار نداشته باش
من نمیخوام تذکر بدم ولی اسپم ! ;)

mohammadi_4u
13-04-2014, 14:01
دو ویندوزنمیخاد دوتا یوزر بساز ید و سوویچ کنید دوست عزیز.و موقع نصب all user. یا this user. رو هردو this user انتخاب کنید

Tapatalk

aryamehr1368
13-04-2014, 15:41
اگه میشه بدید ببینم یا شات بگیرید برای ما و دوستان تا ببینیم !

من نمیخوام تذکر بدم ولی اسپم ! ;)
ماکه کار کردیم اسپم هم نبود ویندوز عوض کردم وگرنه میذاشتم تذکرها رو هم معمولا آنتی ویروس میده

star254
13-04-2014, 19:35
سلام دوستای گل

بر فرض من برنامه ای دارم که نسخه 2 هست و نسخه 3 این برنامه هم رسیده باشه . آیا شما راه حلی دارید که من نسخه 3 این برنامه رو طوری نصب کنم که نسخه 2 هم برام بمونه :n18:

به عبارتی می خوام هر دو ورژن برنامه رو داشته باشم :n12: ممنون میشم کمکم کنید هموطن :n13:

سلام این بستگی به نرم افزار شما داره . در بعضی موارد نرم افزارها از محل مشخصی برای کپی کردن فایلها خصوصآ در فولدر ویندوز استفاده میکنند و با نصب ورژن جدید ابتدا قبلی رو پاک سپس نصب جدید رو شروع میکنند اما در صورتی که اینطور نباشه با تغییر محل نصب نرم افزار میشه به مقصودتون برسین در غیر این صورت همون گزینه ویرچوال ماشین مناسب تره که البته به قدرت سخت افزار شما خیلی وابسته هست . اگه نرم افزار شما خیلی بزرگ و پیچیده نباشه میشه اونها رو به نسخه های portable با کمک برنامه هایی که به همین منظور درست شدن تبدیل کرد اینجوری دیگه مشکلی از این نظر ندارید