PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شناخته نشدن کارت گرافیک agp nvidia 6200

maad_empire
11-04-2014, 21:21
دوستان یه سیستم هست که روش یه کارت گرافیک 6200 nvidia AGP نصب کردیم اما متأسفانه ویندوز نمیشناستش تا دریوارشو نصب کنیم ولی وقتی سیستم رو ریسیت میکنیم کامپیوتر میشناستش. دو بار هم ویندوز نصب کردیم یه xp sp2 و یه بارم sp3 .
لطفاً دوستان راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

سپاس

EXTREME
11-04-2014, 21:50
یعنی درایورشو نصب میکنید مشکل پیش میاد؟

maad_empire
12-04-2014, 12:40
یعنی درایورشو نصب میکنید مشکل پیش میاد؟

بله وقتی میخوام درایور نصب کنم خطا میزنه و میگه ویندوز این سخت افزار رو نمیشناسه. مشکل اینجاست که مادربرد پورت LAN نداره که به مودم وصلش کنم و مشکلو حل کنم.

EXTREME
12-04-2014, 18:05
بله وقتی میخوام درایور نصب کنم خطا میزنه و میگه ویندوز این سخت افزار رو نمیشناسه. مشکل اینجاست که مادربرد پورت LAN نداره که به مودم وصلش کنم و مشکلو حل کنم.

من به نظرم درایورشو از یک جایی برید دانلود کنید از سایت انویدیا و با اون تست کنید اگه مشکل حل نشد و با یک ورژن دیگه ویندوز هم همین مشکل بود باید با یک سیستم دیگه گرافیک رو تست کنید

maad_empire
12-04-2014, 21:35
نظرتون درباره driver pack solotion چیه؟چون با چند تا ویندوز امتحان کردم و سخت افزار رو نشناخت ( البته تو دیوایس مننجر سخت افزار رو میشناسه و میگه نیاز به نصب نرم افزار داره اما نوع گرافیک رو نمیشناسه ) میگن این نرم افزار کارش شناخت سخت افزارهایی هست که ویندوز نمیشناسدشون و نصب نرم افزارشونه؟

EXTREME
12-04-2014, 21:59
نظرتون درباره driver pack solotion چیه؟چون با چند تا ویندوز امتحان کردم و سخت افزار رو نشناخت ( البته تو دیوایس مننجر سخت افزار رو میشناسه و میگه نیاز به نصب نرم افزار داره اما نوع گرافیک رو نمیشناسه ) میگن این نرم افزار کارش شناخت سخت افزارهایی هست که ویندوز نمیشناسدشون و نصب نرم افزارشونه؟

میتونید استفاده کنید

نرم افزارهای آنلاین برای اینکار هم هست

maad_empire
13-04-2014, 12:36
میتونید استفاده کنید

نرم افزارهای آنلاین برای اینکار هم هست

ممنون از لطفتون .. من درایور سولوشن رو دانلود کردم کارت گرافیک و شناخت اما وقتی میخواد درایور رو نصب کنه تا نصفه میره و بعد دیگه نمتونه نصبرو کامل کنه.
ظاهراً این چیپست nvidia این سری ازش کمیابه اسمش
NVIDIA GeForce2 go هست ممکنه لطفاً لینک درایورشو برام بزارید . ویندوز xp 32bit sp3
سپاس

EXTREME
13-04-2014, 13:34
از اینجا میتونید دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maad_empire
13-04-2014, 14:30
از اینجا میتونید دانلود کنید

استاد تو لیستش نبود ... خودت یه جوری برام پیداش کن و ما رو ا این مصیبت نجات بده. سپاسگذارتم

EXTREME
13-04-2014, 15:29
استاد تو لیستش نبود ... خودت یه جوری برام پیداش کن و ما رو ا این مصیبت نجات بده. سپاسگذارتم

شما همون سری 6 رو بزن دانلود کن برای شما نصب میشه ویندوز رو هم xp انتخاب کن

maad_empire
13-04-2014, 16:49
شما همون سری 6 رو بزن دانلود کن برای شما نصب میشه ویندوز رو هم xp انتخاب کن

دانلود کردم برادر اما خطا میده که سخت افزار شناخته نشد... واسه ما یه معما شده این به مولا دیونَم کرده .
یه جا خوندم که درایور این با بقیه درایورها فرق داره و باید درایور خودش حتماً نصب بشه.

EXTREME
13-04-2014, 19:23
دانلود کردم برادر اما خطا میده که سخت افزار شناخته نشد... واسه ما یه معما شده این به مولا دیونَم کرده .
یه جا خوندم که درایور این با بقیه درایورها فرق داره و باید درایور خودش حتماً نصب بشه.

برید خدمات کامپیوتری بگید از این درایور یکی براتون بزنن یکم پول میگیرن میکنن اینکارو

Ghaioom
13-04-2014, 19:32
سلام.

شما با driver magician نرم افزارشو پیدا و نصب کنید. اگه اون درایوری که با این گرفتید کار نکرد از نسخه پایینترش استفاده کنید. یعنی تو گوگل باید بگردی نسخه پایینتر درایور رو خودت پیدا کنی. مال ما که اینجوری نصب شد . گرافیک انویدیا بود که سی دیش گم شده بود از نت اخرین نسخشو گرفتم نصب میشد ولی کار نمیکرد علامت زرد کنار اسم گرافیک میزد تو دوایس منیجر. بعد بفکرم رسید نسخه پایین گرافیک رو نصب کنم که دیدم درست شد.
فک کنم مشکل شما یه چیز دیگس تا جایی که فهمیدم. اینجوری هم تست کنید ببینید.

maad_empire
13-04-2014, 19:55
برید خدمات کامپیوتری بگید از این درایور یکی براتون بزنن یکم پول میگیرن میکنن اینکارو

ممنون . اما من خودم کلی ورژنهای متفاوتش دانلود کردم.

سلام.

شما با driver magician نرم افزارشو پیدا و نصب کنید. اگه اون درایوری که با این گرفتید کار نکرد از نسخه پایینترش استفاده کنید. یعنی تو گوگل باید بگردی نسخه پایینتر درایور رو خودت پیدا کنی. مال ما که اینجوری نصب شد . گرافیک انویدیا بود که سی دیش گم شده بود از نت اخرین نسخشو گرفتم نصب میشد ولی کار نمیکرد علامت زرد کنار اسم گرافیک میزد تو دوایس منیجر. بعد بفکرم رسید نسخه پایین گرافیک رو نصب کنم که دیدم درست شد.
فک کنم مشکل شما یه چیز دیگس تا جایی که فهمیدم. اینجوری هم تست کنید ببینید.

ممنون .. ولی فکر کنم ایراد سخت افزاری باشه . متأسفانه سایت انویدیا هم اصلاً درایرهای قدیمیشو نذاشته.

maad_empire
14-04-2014, 13:22
دوستان ورژن بایوس کارت گرافیک :
5.
44.
A2.
09.
00
می باشد ..هر چی گشتم چیزی نتونستم پیدا کنم براش . تو رو جون هر کی دوست دارید یه درایور واسه این گرافیک ما پیدا کنید که بهش بخوره کلی دعاتون میکنم.:42::42::sad:

Ghaioom
15-04-2014, 09:22
دوستان ورژن بایوس کارت گرافیک :
5.
44.
A2.
09.
00
می باشد ..هر چی گشتم چیزی نتونستم پیدا کنم براش . تو رو جون هر کی دوست دارید یه درایور واسه این گرافیک ما پیدا کنید که بهش بخوره کلی دعاتون میکنم.:42::42::sad:

یا