PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل......هرچی باپسوند exe باز نمیشه

mohamad13702008
10-04-2014, 18:39
سلام دوستان
نمیدونم چه بلایی سر این ویندوز اومده هیچی باز نمیشه
هر برنامه ای باز میکنم media center میاد
حتی task manger

ADRIEN
10-04-2014, 21:00
سلام دوستان
حتی task manger

ویروسسسسسسسسسسسسسسس

vissoto
10-04-2014, 21:03
نرم افزار زیر را run as admin اجرا کنید سپس check all سپس remove سپس رستارت سیستم .ببینید درست میشه یا خیر.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Captain
10-04-2014, 22:33
سلام دوستان
حتی task manger
تاپیک رو در جای نامناسبی ایجاد کردین
تاپیک مربوطه --> اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سیستم شما به بد افزاری آلوده شده
برای پاکسازی از دیسک نجات کاسپر استفاده کنید.
معمولا من تعویض ویندوز رو بسیار نادر پیشنهاد میدم! ولی در موافعی که آسیب جدی باشه و سیستم شدیدا خراب شه، تعویض ویندوز بهترین راه حل هستش

Dew Drop
13-04-2014, 10:59
سلام
این مشکل ویندوز سون, بارها در همین انجمن مطرح شده,کافی بود یه سرچ انجام میدادید!!!

تمام فایل های اجرایی با windows media center باز میشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل با ویندوز مدیا سنتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این مشکل زمانی پیش میاد که در مسیر

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\FileExts\.exe

کلیدی به نام user choice ایجاد میشه که وقتی مدیا پلیر(و یا هر فایل EXE) رو انتخاب میکنید
تمام فایهای exe با مدیا سنتر باز مشن یا Open with برنامه هاتون رو به مدیا سنتر تغییر میدن.
روش گفته شده در تاپیکی که گذاشتم رو انجام بدید,در صورتی که مشکلتون برطرف نشد از لحاظ ویروسی بررسی کنید.