PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با privilage ها در win 8.1

siamak5561
10-04-2014, 01:14
سلام دوستان چند روزیه مشکل عجیبی برای وبندوزم بوجود اومده، من توی ویندوزم فقط یه دونه یوزر دارم که البته آنلاین هم هست، حالا چند روزی میشه مثل این شده که یوزرم قابلیت ادمین بودنش رو از دست داده مثلا من الان فونت نمیتونم نصب کنم، ساعت رو نمیتونم تغییر بدم و کلا کارهایی که دسترسی روت میخواد ویندوز هم با اسکایپ اکتیو شده ، چی کار میشه کرد؟
ابن عکس هم برای زمایه که بخوام پرمیشن ها رو تغییر بدم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smss.exe
10-04-2014, 05:50
سلام

باید یک کلید رجیستری رو عوض کنید:

کلید Win+R رو بزن؛ تایپ کن Regedit و OK رو بزن.

وارد مسیر زیر بشو: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Mi­crosoft\Windows\Cur rentVersion­\Policies\System
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در قسمت سمت راست EnableLUA از نوع DWORD رو میبینید که Value اون روی 1 قرار داده شده؛ روی اون دوبار کلیک کنید تا Modify بکنیدش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عدد 1 رو به 0 تغییر بدید و OK رو بزنید و Registry رو ببندید و سیستم رو یکبار Restart کنید.

منبع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siamak5561
10-04-2014, 13:44
دستت درد نکنه داداش از مصیبت ویندوز عوض کردن نجاتم دادی، یه دنیا ممنون :n16:. راستی شما با چه برنامه ای حاشیه ها رو شفاف کردی؟

smss.exe
15-04-2014, 19:48
دستت درد نکنه داداش از مصیبت ویندوز عوض کردن نجاتم دادی، یه دنیا ممنون :n16:. راستی شما با چه برنامه ای حاشیه ها رو شفاف کردی؟

سلام

شفاف نشده؛ پس زمینه ی ویندوزه.