PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با IDM !!

mohsen_p30
09-04-2014, 23:01
سلام دوستان... دیشب که با لپ تاپم تو نت بودم متوجه شدم که با نهایت سرعت رسیو دارم! با کلی بدبختی بالاخره یه برنامه (netlimiter) پیدا کردم که نرم افزارهای متصل به اینترنتو نشون میده و فهمیدم که idm داره الکی دانلود میکنه!!! با همون برنامه قطع کردم ارتباط idm رو... الان هم هروقت تو idm دانلود یکی از فایلهارو میزنم و بعد کنسلش میکنم کنسل میشه اما همونطوری به رسیو کردن (نمیدونم چیچی!!) ادامه میده و مجبورم با همون نت لیمیتره قطعش کنم! کسی میدونه مشکلش چیه؟ لازم به ذکره که ورژن idm من 6.19 build 3 بود... پاکش کردم build 6 که آخرین ورژن هست رو نصب کردم چند ساعت خوب بود اما دوباره اونطوری شد!!!

javadlf
10-04-2014, 09:59
سلام دوستان... دیشب که با لپ تاپم تو نت بودم متوجه شدم که با نهایت سرعت رسیو دارم! با کلی بدبختی بالاخره یه برنامه (netlimiter) پیدا کردم که نرم افزارهای متصل به اینترنتو نشون میده و فهمیدم که idm داره الکی دانلود میکنه!!! با همون برنامه قطع کردم ارتباط idm رو... الان هم هروقت تو idm دانلود یکی از فایلهارو میزنم و بعد کنسلش میکنم کنسل میشه اما همونطوری به رسیو کردن (نمیدونم چیچی!!) ادامه میده و مجبورم با همون نت لیمیتره قطعش کنم! کسی میدونه مشکلش چیه؟ لازم به ذکره که ورژن idm من 6.19 build 3 بود... پاکش کردم build 6 که آخرین ورژن هست رو نصب کردم چند ساعت خوب بود اما دوباره اونطوری شد!!!

یکبار همه فایلهای دانلود شده و درحال دانلود رو حذف کنید که دیگه هیچی توی IDM نباشه.

اگر با اینکار مشکل حل شد احتمالا در تنظیمات صف ها اشتباهی کردید، مثلا زدید که با هر بار روشن شدن کامپیوتر شروع به دانلود کنه.

MRHArtsClube
10-04-2014, 10:41
سلام
بعضی وقتها همونجور که آقا جواد عزیز هم گفتن بحث Queue ها و زمانبندی دانلودشون هست، اما وقتایی که کنسل میکنید ولی کنسل نمیشه ممکنه اینجوری شده باشه، یه سری سرور ها هستن خیلی دیر GET و SEND رو میفهمن! نمیدونم چرا ولی این قضیه باعث میشه قبل از شروع دانلود کلی الکی SEND GET بزنه و بعد 4-5 دقیقه یا بیشتر شروع میشه! و همین مشکل رو هم با قطع کردن دانلود داره!
اگه چک کنید موقع دانلود کدوم فایل داره دانلود میشه و سرورش رو چک کنید شاید اینجوری باشه!
امیدوارم کمک کنه!