PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش محصول ساخته شده در فروشگاه های خارج از ایران

ali1231231
09-04-2014, 11:13
با سلام.
اول بگم که کلی تحقیق و جستجو کردم. اما تقریبا هرچی پیدا کردم یا تحریم ها و مشکلات برا توسعه دهنده های ایرانی بود ، و یا راه های عجیب دور زدن همون تحریم ها که به وسیله ایرانی های عزیز ابداع شده بود که البته ریسک بالایی هم داشت.

اما من دنبال یه راه عملی میگردم ، برای فروش یک بازی یا اپ در سه فروشگاه استیم ، گوگل پلی و اپ استور. راهی که با خیال راحت اپلیکیشنم و آپلود کنم و منتظر بمونم تا پولی که از فروشش بدست میاد رو به حساب کارت بانک ملتم بریزم! البته تمام مشکلات و سختی هاش رو هم قبول می کنم ، حتی اگه از اون راه حل های ابداعی هم باشه باز هم انجام می دم ، فقط و فقط عملی باشه ، یعنی واقعا بتونم اون کار رو انجام بدم. من خوندم که چندتا بازی ایرانی به فروشگاه استیم راه پیدا کردن ، اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کاملترش کنه.
خواهش می کنم ، خواهش می کنم اگه کسی می تونه در این رابطه راهنمایی حتی خیلی جزیی هم بکنه ، دریغ نکنه.

متشکر.

mohammd1
09-04-2014, 14:19
سلام
کافیه اون ور آشنا داشته باشی که همه دارن دیگه...
:n16:

parvizamd
09-04-2014, 17:37
متاسفانه تحريم ها توسط آمريكا خيلي سنگينه نه اون ها نخوان بلكه اگر انجام بدن آمريكا خودشون را تحريم مي كنه.
تو بچه هاي انجمن ehsan_www و ali_scan تونسته بازي شو بزاره تو گوگل پلي

ehsan_wwe
10-04-2014, 13:42
سلام دوست عزیز
من یک دوست دارم تو بوداپسته آدم قابل اعتمادیه

فیسبوکمو اد کن تا باهاش آشنات کنم
ehsan_wwe_2000@yahoo.com این ایمیل رو تو فیسبوک سرچ کن

ali1231231
13-04-2014, 12:11
دوست گرامی ممنونم ، اما نیاز من آشنا نیست . خوشبختانه آشنا گیر میاد.
نیاز اصلی من توضیحات روش عملی کردن این کاره.

fouad-pes
13-04-2014, 12:57
برای app store شما باید اشتراک Developer اپل داشته باشی که سالی 99 دلار آب میخوره!
برای اینکه حساب Developer برای شما بسازن باید paypal یا مسترکارت یا ویزاکارت به اسم خودت باشه. برای اینها هم باید یه حساب بانکی خارج از ایران داشته باشی!
کلا دردسر داره...

ehsan_wwe
13-04-2014, 14:12
دوست گرامی ممنونم ، اما نیاز من آشنا نیست . خوشبختانه آشنا گیر میاد.
نیاز اصلی من توضیحات روش عملی کردن این کاره.
خوب شما خوشبختید چون درصد کمی این امکان رو دارن مثل من

برای app store شما باید اشتراک Developer اپل داشته باشی که سالی 99 دلار آب میخوره!
برای اینکه حساب Developer برای شما بسازن باید paypal یا مسترکارت یا ویزاکارت به اسم خودت باشه. برای اینها هم باید یه حساب بانکی خارج از ایران داشته باشی!
کلا دردسر داره...
شما فقط باید یه حساب ولید واقعی داشته باشی paypal و ... اجازه نداره

بعد سرچ کن تو نت how to publish game at ....
بجای ... جایی رو که می خوای آپلود کنی بزار
موفق باشی
یادت نره باید حساب واقعی باشه بعد از اون بانک درخواست ویزا یا مستر بده