PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارائه رسمی آپدیت های جدید ویندوز 8.1 در تاریخ 4/7/2014

smss.exe
09-04-2014, 08:59
سلام

بالاخره آپدیت رسمی ارائه شد. (Windows RT 8.1, Windows 8.1, and Windows Server 2012 R2 Update April, 2014)

برای اطلاعات بیشتر از جزییات، لینک زیر رو مطالعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک صفحه ی دانلود نسخه های 64 بیتی: (حجم تقریبی 800 مگابایت)
لینک مستقیم دانلود:

لینک صفحه ی دانلود نسخه های 32 بیتی: (حجم تقریبی 500 مگابایت)
لینک مستقیم دانلود:

البته میتونید این آپدیت ها رو هم از طریق Windows Update دانلود و نصب کنید:

Windows Update
This update will be available from Windows Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Notes

1. This update is provided as an important update.

2. If you select the Install updates automatically (recommended) Windows Update setting, this update is installed automatically.

If you select other Windows Update settings, we highly recommend that you install this update through Windows Update immediately.

متونید برید توی تنظیمات و تیک این مورد رو بزنید تا خودش دانلود و نصب بشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fusi0n
09-04-2014, 14:12
موقع نصب فایل دانلود این ارور میده update is not applicable to your computer
اون فایل 690 مگ بقیه همه نصب شد نسخه 64 بیتی

Arad olfati
09-04-2014, 14:22
باسلام
این لینکی که گذاشتید ویندوز اورجینال هست؟؟

Arad olfati
09-04-2014, 14:22
نسخه 64 بیتی ایرادی نداره؟؟

mhdashtdar
09-04-2014, 14:54
این آپدیت KB2919355 برای ویندوز 64 بیت نصب نشد.تهش پیغام میده که "بعضی آپدیت ها به درستی نصب نشدند "البته فارسی می گه

smss.exe
09-04-2014, 23:03

سلام

این آپدیت خودش پیش نیاز داره برای نصب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس حتما قبلش اون رو نصب کنید.
البته بهتره که آپدیت های تا این روز رو بگیرید و بعد این رو نصب کنید.

باسلام
این لینکی که گذاشتید ویندوز اورجینال هست؟؟

یعنی چی؟ این فقط یه سری آپدیت برای ویندوز 8.1 بود که گذاشتم.

این آپدیت KB2919355 برای ویندوز 64 بیت نصب نشد.تهش پیغام میده که "بعضی آپدیت ها به درستی نصب نشدند "البته فارسی می گه

پیش نیاز رو حتما باید نصب کنید.

نسخه 64 بیتی ایرادی نداره؟؟

خیر، نصب شده و مشکلی نداره: (تصاویر از ویندوز خودمه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mhdashtdar
10-04-2014, 00:43
سلام

این آپدیت خودش پیش نیاز داره برای نصب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس حتما قبلش اون رو نصب کنید.
البته بهتره که آپدیت های تا این روز رو بگیرید و بعد این رو نصب کنید.

یعنی چی؟ این فقط یه سری آپدیت برای ویندوز 8.1 بود که گذاشتم.

پیش نیاز رو حتما باید نصب کنید.

خیر، نصب شده و مشکلی نداره: (تصاویر از ویندوز خودمه)

پیشنیازش و میگه داری روسیستمت،مثل اینکه قبلن خود ویندوز نصب کرده

smss.exe
10-04-2014, 06:13
پیشنیازش و میگه داری روسیستمت،مثل اینکه قبلن خود ویندوز نصب کرده

سلام

نمیدونم برای شما چرا این پیغام رو میده؛ ولی دو پیشنهاد:

- از طریق خود Windows Update نصب کنید.
- تمام آپدیت های قبلی تا اون روز رو از طریق Windows Update دریافت کنید و نصب کنید تا همه ی پیشنیازهاش نصب شده باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=windows-8

Arad olfati
10-04-2014, 06:43
ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی من ویندوز 8 اورجینال دارم میخوام به ویندوز 9.1 اورجینال اپدیت کنم!
چطوری میتونم این کارو کنم؟ استور روی لپتاپ من باز نمیشه!!
باتشکر

smss.exe
10-04-2014, 07:39
ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی من ویندوز 8 اورجینال دارم میخوام به ویندوز 9.1 اورجینال اپدیت کنم!
چطوری میتونم این کارو کنم؟ استور روی لپتاپ من باز نمیشه!!
باتشکر

سلام

اولا ویندوز 9.1 که اصلا وجود نداره؛ احتمالا منظورت 8.1 بوده.
ثانیا درست گفتی و اینجا جاش نیست که این سوال رو پرسیدی.
ثالثا توی این تاپیک ها قبلا بررسی شده:

لطفا قبل از پست فرستادن، تاپیک ها و پست های قبلی رو مطالعه کنید.

Y@var
10-04-2014, 14:21
سلام دوستان

بنده چند وقت پیش واسه یکی از دوستان این نسخه از ویندوز که حاوی همین آپدیت بودش رو از سایت پی سی دانلود گرفتم

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی خودم در حال حاضر این آپدیت روی لپ تاپم نصب نیست و نمیخوام ویندوزم رو هم عوض کنم میخواستم ببینم راهی هست که بتونم این آپدیتای جدید رو از فایل iso یی که از این سایت گرفتم بکشم بیرون و روی کامپیوتر خودم نصب کنم

پیشاپیش تشکر:n16:

smss.exe
10-04-2014, 15:41
سلام دوستان

بنده چند وقت پیش واسه یکی از دوستان این نسخه از ویندوز که حاوی همین آپدیت بودش رو از سایت پی سی دانلود گرفتم

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی خودم در حال حاضر این آپدیت روی لپ تاپم نصب نیست و نمیخوام ویندوزم رو هم عوض کنم میخواستم ببینم راهی هست که بتونم این آپدیتای جدید رو از فایل iso یی که از این سایت گرفتم بکشم بیرون و روی کامپیوتر خودم نصب کنم

پیشاپیش تشکر:n16:

سلام

خیر نمیشه؛ چون آپدیت ها به صورت پکیج به ویندوز شما اضافه نشده و به فایل های آپدیت جایگزین فایل های اصلی DVD شده.

koorosh203
11-04-2014, 12:15
با سلام
من هر کاری کردم آپدیت نشد
چه با آپدیت خود ویندوز چه با جداگانه آپدیتو دانلود کردن
اصلا این ویتدوز 8.1 مشکل داره مثل اینکه
چون رو سیستم دیگه ای هم نشد
آپدیت undo میشه

mohammad105
13-04-2014, 14:06
با سلام
من هر کاری کردم آپدیت نشد
چه با آپدیت خود ویندوز چه با جداگانه آپدیتو دانلود کردن
اصلا این ویتدوز 8.1 مشکل داره مثل اینکه
چون رو سیستم دیگه ای هم نشد
آپدیت undo میشه

اولا اپدیت نشد یعنی اروری چیزی داد؟ چه اروری داد؟
دوما برای نصب آپدیتهای آفلاین، باید آپدیتهای پیش نیاز رو هم دانلود و نصب کنید. میتونید به لینک زیر جهت دانلود و راهنمایی برای نصب مراجعه نمایید(البته اول باید در فروم مربوطه عضو بشید):

navid6384
13-04-2014, 15:00
اولا اپدیت نشد یعنی اروری چیزی داد؟ چه اروری داد؟
دوما برای نصب آپدیتهای آفلاین، باید آپدیتهای پیش نیاز رو هم دانلود و نصب کنید. میتونید به لینک زیر جهت دانلود و راهنمایی برای نصب مراجعه نمایید(البته اول باید در فروم مربوطه عضو بشید):
مرحله دانلود پیش میره و دانلود انجام میشه اما تو مرحله اینستال ارور میده و متوقف میشه پنج بار امتحان کردم و نشد

koorosh203
13-04-2014, 17:44
ارور
800F0922
پیش نیاز هم نصب کرده بودم

mohamadh60
13-04-2014, 21:07
اپدیت KB2919355 کلافم کرده

هر کاری کردم نصب نشد که نشد با قند شکن بی قند شکن افلاین انلاین نشد که نشد

از طرفی هم نمیخام ویندوز رو عوض کنم

ممنون میشم از اساتید کمک کنند

در ضمن ویندوز اکتیو هست و تا اپدیت ما قبل KB2919355 یعنی KB2919442 نصب شده و تا الان برای اپدیت مشکل نداشتم

اینم بگم دانلود انجام میشه و اینستال میشه میره برای ریست سیستم وقتی بالا میاد اونجایی که باید درصد پر کنه مینویسه we couldnot... و هیچی دیگه برمیگرده به حالت قبل نصب یعنی هیچی به هیچی فقط چند ساعت تایمم رفته.

نسخه ویندوز Enterprise و از طریق اسکایپ فعالش کردم

mohammad105
14-04-2014, 10:42
مرحله دانلود پیش میره و دانلود انجام میشه اما تو مرحله اینستال ارور میده و متوقف میشه پنج بار امتحان کردم و نشد

ایا زا همون سایت که آدرسش رو داده بودم آپدیتها رو دانلود کردین یا از طریق قسمت آپدیت ویندوز این کار رو کردید؟
اگه تو مرحله نصب ارور میده، سعی کنید ساعت ویندوزتون رو از طریق اینترنت آپدیت کنید بعد دوباره اقدام بهنصب کنید. ببینید درست میشه؟:n01:

mohammad105
14-04-2014, 10:43
اپدیت KB2919355 کلافم کرده

هر کاری کردم نصب نشد که نشد با قند شکن بی قند شکن افلاین انلاین نشد که نشد

از طرفی هم نمیخام ویندوز رو عوض کنم

ممنون میشم از اساتید کمک کنند

در ضمن ویندوز اکتیو هست و تا اپدیت ما قبل KB2919355 یعنی KB2919442 نصب شده و تا الان برای اپدیت مشکل نداشتم

اینم بگم دانلود انجام میشه و اینستال میشه میره برای ریست سیستم وقتی بالا میاد اونجایی که باید درصد پر کنه مینویسه we couldnot... و هیچی دیگه برمیگرده به حالت قبل نصب یعنی هیچی به هیچی فقط چند ساعت تایمم رفته.

نسخه ویندوز Enterprise و از طریق اسکایپ فعالش کردم

فکر کنم برای ویندوز های enterprise این روش جواب نمیده. باید نسخه ویندوزتون professional باشه

mohammad105
14-04-2014, 10:52
دوستان تو سایت مایکروسایت هم کلی از مشتریان ویندوز این مشکل رو داشتند که پیشنهاد میدم برید از سایت سافت98 ، سمت راست سایت، قسمت دانلود ویندوز 8 و 8.1 و xp و 7 ویندوز 8.1 جدید مربوط به ماه آپریل (جدیدترین نسخه قرارداده شده در سایت) رو دانلود کنید که شامل جدیدترین آپدیتها و همین آپدیت KB2919355 هم هست. :n01:

navid6384
14-04-2014, 19:19
ایا زا همون سایت که آدرسش رو داده بودم آپدیتها رو دانلود کردین یا از طریق قسمت آپدیت ویندوز این کار رو کردید؟
اگه تو مرحله نصب ارور میده، سعی کنید ساعت ویندوزتون رو از طریق اینترنت آپدیت کنید بعد دوباره اقدام بهنصب کنید. ببینید درست میشه؟:n01:

من از طریق خوده ویندوز فایلها را دانلود کردم عزیز

navid6384
15-04-2014, 12:25
ساعت ویندوز را ست کردم حتی فایلهای اپدیت را هم از سایت مایکروسافت دانلود کردم اما باز نمیتونه اینستال کنه

iCe m@n
15-04-2014, 12:30
سلام دوستان
میخواستم بدونم توی کدوم نسخه ویندوز 8.1 مدیا پلیر فعال هست و وجود دارد؟

mohammad105
15-04-2014, 13:27
سلام دوستان
میخواستم بدونم توی کدوم نسخه ویندوز 8.1 مدیا پلیر فعال هست و وجود دارد؟
نسخه هایی که در آخرشان حرف N وجود دارد، فاقد مدیا پلیر هستند و بقیه این برنامه رو دارا می باشند.