PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک نمیشه

saeid.saeid20
07-04-2014, 23:42
سلام به همه
من یه فایل دارم تو ویندوزم که هرکاری می کنم پاک نمیشه و این ارور رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من باید چیکار کنم ؟
در ضمن من از فایل جاسوسی می ترسم یعنی این کیلوگر فکر کنم اسمش از اون خیلی می ترسم
انتی ویروس هم دارم
اینترنت سکیورتی نود 32
و Microsoft Security Client
همشون آپدیته
ویندوزم هم همینطور
خطری در کیمنه ؟

star254
08-04-2014, 00:49
سلام ابتدا روی استارت کلیک کن و در خط فرمان msconfig رو تایپ کرده اینتر رو بزن . در تب استارت آپ ببین داخل لیست اسم این فولدر یا فایلی که توش هست رو میبینی اگه بود تیکش رو بردار و با ری استارت کردن سیستم ببین اون فولدر پاک میشه یا نه اگه تو اون لیست نتونستی پیداش کنی سیستمت رو با یک ویندوز PE از روی سی دی بوت کرده (با سرچ میتونی پیداش کنی) بعد اون فولدر رو پاک کن حالا دوباره ری استارت کن اگه بعد از بوت شدن پیغام خطایی نداشتی که تمومه اما اگه ویندوز پیدا نشدن فایلی رو اعلام کرد حتمآ فراخوانش تو همون تب استارت آپ موجوده که باید با حوصله پیداش کنی و تیکش رو برداری :n18:

smss.exe
08-04-2014, 11:34
سلام

میتویند از برنامه ی Unlocker هم استفاده کنید: (سایت سافتگذر)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.9.2 x86/x64

star254
08-04-2014, 17:17
سلام

میتویند از برنامه ی Unlocker هم استفاده کنید: (سایت سافتگذر)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.9.2 x86/x64

سلام متاسفانه لینکی که ارائه کردید ایراد داره

Captain
08-04-2014, 17:48
سلام به همه
من یه فایل دارم تو ویندوزم که هرکاری می کنم پاک نمیشه و این ارور رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من باید چیکار کنم ؟
در ضمن من از فایل جاسوسی می ترسم یعنی این کیلوگر فکر کنم اسمش از اون خیلی می ترسم
انتی ویروس هم دارم
اینترنت سکیورتی نود 32
و Microsoft Security Client
همشون آپدیته
ویندوزم هم همینطور
خطری در کیمنه ؟
سلام
دقت کنید که این پوشه را خودتون ایجاد کردید یا وقتی برنامه ای نصب کردین ایجاد شده؟!
همین مشکل برای من هم پیش اومده بود، بعد از نصب درایورهای لپ تاپ، یک پوشه در درایو C ایجاد شد و محتوای داخلش رو دستی پاک کردم ولی دوتا پوشه اصلا پاک نمیشدن!! با هر برنامه ای که تست میکردم برای پاک کردنش نمیشد که نمیشد، پوشه انگار اصلا در روی هارد موجود نبود! دقیقا مشکل شما هستش
این برمیگرده به مشکل ویندوز و یا شاید هارد، نگران نباشید فک نکنم ویروسی و یا برنامه ی جاسوسی باشه!
من با تعویض ویندوز مشکلم برطرف شد.
(اینا نظرات و تجربیات شخصی هستند و شاید درست نباشند)

saeid.saeid20
08-04-2014, 18:47
خیلی ممنون از پاسختان مشکلم حل شد
من از این برنامه هایی که اطلاعاتو برمیگردونه ریخته بودم و یه رمو می خواستم که اطلاعاتشو برگردونم
بعد یه سری فایل آورد که بدردم هم نخورد خواستم همشو پاک کنم نشود فقط یه فایلش موند که حجمش 0 بود !!!
من با همین برنامه unlocker تونستم پاکش کنم ممنون