PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای ثبت لیگ ایران در FIFA 15 رای دهید

a.f.h
07-04-2014, 23:31
سلام دوستان از اونجای که لیگ عربستان در فیفا وارد شده واقعا زشته که لیگ ما نره سایت فیفا دوباره رای گیری قرار گیری لیگ کشور ها رو در بازی fifa15 قرار داره حالا شما هم باید برید به ایرانی رای بدید که لیگ ما هم وارد بازی بشه اصلا هم مهم نیست fifa دوست دارید بازی میکنید یا نه اصلا اگه فوتبال هم دوست ندارید باید رای بدید من خودمم اهل فوتبال اصلا نیستم ولی رای دادم همچنین این خبر در هرجای که گیر آوردید به اشتراک بزارید تا بقیه هم رای بدن تا حالا ایران هشتم ببینم جکار میکنید دیگه غرور ملیتون نشون بدید . رای دادن هم آسونه ایران(Iranian League) انتخاب کنید از سمت راست و بعد Vote بزنید به همین راحتی 10 ثانیه بیشتر طول نمیکشه!

از کسانی هم که براشون مهم نیست درخواست میکنم لطفا رای بدن!(راستی الان آرای لیگهای ترکیه ، مراکش ، الجزیره ، مالزی و مصر از لیگ ما بیشتره.خدایش دیگه لیگ ما هرچی باشه از لیگ مراکش که دیگه بهتره)

ورود به سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر به اندازه 48% (450x281) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (852x532) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammd1
07-04-2014, 23:56
دوستان خوبه که در حد توانتون شر کنید:n01:

EhsanCPU
08-04-2014, 02:24
سلام
من 5 ماه پیش این مورد رو در تاپیک FIFA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اطلاع رسانی کردم
ولی متاسفانه کسی جدی نگرفت ...
لینک پست:
با رای خود لیگ ایران رو به FIFA15 بیارین ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

befermatooo
08-04-2014, 02:52
رای دادم

اما واقعا لیگ ایران ارزشش رو داره خودتون رو خسته کنید ؟ من کاری به لیگهای عربی و ... ندارم اما هیچ ارزشی من برا لیگ ایران قائل نیستم و دلیل رو هم خودتون میدونید .

نظر شخصی من بود :n01:

a.f.h
09-04-2014, 12:11
رای دادم

اما واقعا لیگ ایران ارزشش رو داره خودتون رو خسته کنید ؟ من کاری به لیگهای عربی و ... ندارم اما هیچ ارزشی من برا لیگ ایران قائل نیستم و دلیل رو هم خودتون میدونید .

نظر شخصی من بود :n01:
دوست عزیز مهم نیست که لیگ ایران ارزش داره یا نه مهم اینه که کشورت برات ارزش داره یا نه

1376MAXIMUM
09-04-2014, 12:40
من زدم بالا ترین درصد 9 بود ماهم 5 بودیم و فکر کنم مال ترکیه بود 9 درصده البته چند تا کشور 9 درصدی بودن

ali_phd71
09-04-2014, 13:22
من اهل فوتبال نیستم ولی رای دادم
و توی واتس آپ برای مخاطبانم فرستادم
این همه پیامک الکی توی واتس اپ میفرستید یه چیز مفید هم بفرستید:n02:

a.f.h
13-04-2014, 18:06
من خودم هم تو لاین فرستادم
خواهشا به اشتراک بزارید

D N A
25-06-2014, 23:18
من خودم فقط فیفا بازی می کنم
حتی به این فکر بودم چرا نباید ایران تو فیفا 14 نباشه ولی عربستان!!! باشه
این پست خیلی مفیده برای این که مرم دنیا پرچم ایران رو تو بازی پرطرفدار فیفا ببینن
فکر کنم 4تا کلیک ارزشش رو داشته باشه
رای دادم ایران با 10% اول شد:n20:
در ضمن از a.f.h باید تشکر بشه و من ازش متشکرم:n11:

rezaafz
16-07-2014, 16:33
من رای دادم زد 10 درصد...
یعنی الان ایران اوله یا من اشتباه میکنم؟؟؟