PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ های گیمینگ asus

babaktheking
07-04-2014, 08:02
سلام
لپ تاپ های سری asus g750 رو از کجا میشه تهیه کرد؟ دوستانی که دارن نظرشون در مورد این لپ تاپ ها چی هست؟ و اینکه به نظر شما سری جدید این لپ تاپ ها که کارت گرافیک سری 800 انویدیا رو دارن فکر می کنید کی وارد ایران میشن؟
ممنون

aidin.2014
07-04-2014, 09:44
سلام
لپ تاپ های سری asus g750 رو از کجا میشه تهیه کرد؟ دوستانی که دارن نظرشون در مورد این لپ تاپ ها چی هست؟ و اینکه به نظر شما سری جدید این لپ تاپ ها که کارت گرافیک سری 800 انویدیا رو دارن فکر می کنید کی وارد ایران میشن؟
ممنون

سلام.من دارم حرف نداره.الان فک کنم فقط اوات وارد میکنه .پاساژ پایتخت دارن.اره سری جدید با 880 داره میاد اما فکر خریدشو از سرت بیرون کن چون اولا فک نکم به این زودیا وارد ایران بشه دوم اگرم بیاد قیمتشون زیر 15 16 میلیون نیست.g750 jz 4000 دلار قیمت گذاری شده.خود jh الان زیر 9 تومن به کسی نمیدن.ولی در کل من راضیم مثه یه گاو وحشی میمونه

babaktheking
07-04-2014, 10:23
سلام.من دارم حرف نداره.الان فک کنم فقط اوات وارد میکنه .پاساژ پایتخت دارن.اره سری جدید با 880 داره میاد اما فکر خریدشو از سرت بیرون کن چون اولا فک نکم به این زودیا وارد ایران بشه دوم اگرم بیاد قیمتشون زیر 15 16 میلیون نیست.g750 jz 4000 دلار قیمت گذاری شده.خود jh الان زیر 9 تومن به کسی نمیدن.ولی در کل من راضیم مثه یه گاو وحشی میمونه
ممنون از جوابت. آره jz که خیلی وحشتناکه. اما من دنبال js هستم که کارتش gtx870 هست. توی آمازون قیمتش 1700 دلاره. مشکل من با آوات این هست که اونا فقط با صفحه 3d دارن ولی من مات می خوام چون کار هم می کنم با لپ تاپ و صفحه براق بعد از مدت زیاد چشم رو اذیت می کنه. سایت hpn.ir هم هست که مدل های خوبی هم داره اما بعید می دونم سری جدید رو حالا حالا ها بیارن و مدل Jh هم که زیر 9 تومن اصلا نیست.

aidin.2014
07-04-2014, 11:22
ممنون از جوابت. آره jz که خیلی وحشتناکه. اما من دنبال js هستم که کارتش gtx870 هست. توی آمازون قیمتش 1700 دلاره. مشکل من با آوات این هست که اونا فقط با صفحه 3d دارن ولی من مات می خوام چون کار هم می کنم با لپ تاپ و صفحه براق بعد از مدت زیاد چشم رو اذیت می کنه. سایت hpn.ir هم هست که مدل های خوبی هم داره اما بعید می دونم سری جدید رو حالا حالا ها بیارن و مدل Jh هم که زیر 9 تومن اصلا نیست.

بستگی به بودجت داره.و اینکه یکسالی باید صبر کنی که بیاد.درمورد صفحه 3d من دارم الان اصلا هم اذیت نمیکنه ادمو.اخه کیفیت ساخت سری گیمینگ ایسوس وحشتناک بالاس.اگه داری jh بگیر من تضمین میکنم assassin creed blag flag در حالت ultra تو صحنه های شلوغو جنگ راحت 50 فریم بهم میده.در ضمن قدرت 780 خیلی بالاتر از 870 .حداقل 35 درصد قویتره

babaktheking
07-04-2014, 11:31
بستگی به بودجت داره.و اینکه یکسالی باید صبر کنی که بیاد.درمورد صفحه 3d من دارم الان اصلا هم اذیت نمیکنه ادمو.اخه کیفیت ساخت سری گیمینگ ایسوس وحشتناک بالاس.اگه داری jh بگیر من تضمین میکنم assassin creed blag flag در حالت ultra تو صحنه های شلوغو جنگ راحت 50 فریم بهم میده.در ضمن قدرت 780 خیلی بالاتر از 870 .حداقل 35 درصد قویتره
چرا باید انقد طول بکشه وارد ایران بشه؟! وضعیت ما داریم :)؟؟؟!

aidin.2014
07-04-2014, 11:35
چرا باید انقد طول بکشه وارد ایران بشه؟! وضعیت ما داریم :)؟؟؟!

اخه با توجه به قیمت دلار و وضعیت اقتصادی مردم واسشون بصرفه نیس همچین چیزاییو وارد کنن.اخه کسی نیمیخره رو دستشون باد میکنه.کلا اجناس لوکس اکترونیکی داخل ایران کمتر استقبال میکنن.همین 750 jh هم محدود وارد میکنن .

severusss
08-04-2014, 15:16
برو به وب سایت hpn.ir و با شماره هاشون تماس بگیر...
در مورد سری گیم ایسوس راهنماییت میکنن برا خرید...خود من منتظرم تا یه ماه دگه سفارش میگیره برای سری جدید که پایین ترین کانفیگ g750jm به صورت استوک حدود 4500 درمیاد.

امیر تتلو
08-04-2014, 20:54
دوستم مدل 780 ش رو داره خیلی ازش راضیه ولی .............. هیچی بابا مگه میه از اینا ایراد گرفت خیلی توپن من که تو خواب باهاش بازی میکنم

EvereX
23-04-2014, 00:06
کسی نمیدونه G56JR توی ایران هست یا نه ؟ و اگه هست قیمتش چقدره ؟؟؟

parsicola
23-04-2014, 13:16
کلا این تیپ لب تاپ های خاص رو بهتره از طریق یه آشنا از اون ور آب مخصوصا آمریکا براتون بیارند . هم ارزونتر تموم میشه و هم سریعتره. وگرنه شاید یه سال دیگه هم تو ایران موجود نشه. یا اینکه بگی یکی از این شرکتها اختصاصی براتون وارد کنند که قیمتش رو خیلی بالاتر بهتون میفروشن.

امیر تتلو
25-04-2014, 20:21
همون پایتخت بهترین فروشگاه تهرانه که دوستمون میتونه تهیش کنه و جای دیگه ی خوبی من برای خرید این لبتاب نمیشناسم

2105
04-07-2014, 21:17
همون پایتخت بهترین فروشگاه تهرانه که دوستمون میتونه تهیش کنه و جای دیگه ی خوبی من برای خرید این لبتاب نمیشناسم

کدام فروشگاه در پایتخت؟

mehrabooni
04-07-2014, 21:37
پیشنهاد میکنم msi تهیه کن
خیلی سر تره عزیز توی یک تاپیک با مقایسه ی اصولی توضیح دادم که سرچ کنی پیدامیکنی

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

امیر تتلو
06-07-2014, 15:20
کدام فروشگاه در پایتخت؟

نمیدونم کدومه اما من که چند وقت پیش بودم خیلی لب تاب های مختلفی داشت و با قیمت مناسی هم عرضه میکرد بگرد پیداش کن پاساژ خیلی بزرگی نیس که برو تو بخش الکترونیکیو اینا چند تا لب تاب و قطعات و از این چیزا فروشی داره بعد برو قیمت کن اونی که مناسب تره رو بخر

jack988
09-09-2014, 19:20
سلام
دوستان من میخام یه لب تاب گیمینگ بگیرم و بین asus g750jz و msi gt70 موندم توی سایتای خارجی که گفتن asus فقط برای این که کولینگه بهتری داره وگر نه msi هم از لحاظ گرافیک هم cpu یکمی بالاتره حالا
به نظر شما من چیکار کنم ؟ اگر میشه یکم منو راهنمایی کنید
ممنون

jack988
09-09-2014, 19:27
سلام
دوستان من میخام یه لب تاب گیمینگ بگیرم و بین asus g750jz و msi gt70 موندم توی سایتای خارجی که گفتن asus فقط برای این که کولینگه بهتری داره وگر نه msi هم از لحاظ گرافیک هم cpu یکمی بالاتره حالا
ممنون

babaktheking
10-09-2014, 07:58
سلام دوست عزیز
منم چند وقت پیش توی وضعیت مشابه شما بودم و در نهایت یک پی سی خیلی قوی بستم. اما اگر حتما دنبال لپ تاپ هستید این لینک می تونه خیلی کمکتون کنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اون موقع خیلی تحقیق کردم. اولش داشتم msi رو می گرفتم چون توی ایران موجود بود اما دیدم مشکل داغ شدن داره. اسوس توی کولینگ خیلی لپ تاپ بهتری هست. اما نگهداریش سخت تره چون برای تمیز کردن داخلش باید از هفت خان رستم رد شید. کلا فکر کنم اگر خودتون هر دو لپ تاپ رو از نزدیک ببینید نیازی به راهنمایی کسی نخواهید داشت. در ضمن این رو در نظر بگیرید که داغ شدن لپ تاپ برای یک لپ تاپ گیمینگ که مسلما می خواید ازش کار بکشید خیلی مسئله مهمی هست.
موفق باشید

Pitbull2015
15-09-2014, 22:56
سلام
ممنون

سلام. قطعا MSI رو بخرید... :n16: