PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت کامل فلش

shojamb
06-04-2014, 21:39
یه slax portable انداختم رو فلش حالا یه کم از حافظه رو گرفته فرمتش کردم درست نشد چکار کنم

shojamb
06-04-2014, 21:57
حدودا 200MG پریده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چکار کنم که درست بشه؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

n00b
06-04-2014, 23:50
سلام../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو قسمت Run یا Search تو Start Menu عبارت DISKPART رو تایپ کنید (و این نرم افزار رو اجرا کنید//)..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عبارت list disk رو تایپ کنید تا لیست دیسک های شما نشون داده بشه.../// از بین گزینه های نمایش داده شده فلشتون رو پیدا کنید (از روی حجمش می تونید این کار رو انجام بدید//)../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عبارت # select disk رو وارد کنید..// (به جای # شماره دیسک رو قرار بدید// مثل شکل//)../// و بعد از اون عبارت list partition رو تایپ کنید تا لیست پارتیشن ها نمایش داده بشه../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از این کار باید یکی یکی پارتیشن ها رو با دستور # select partition انتخاب و بعد از انتحاب شدنشون با دستور delete partition پاک کنید../// بعد از پاک شدن پارتیشن ها با دستور create partition primary یه پارتیشن جدید بسازید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا می تونید با استفاده از ابزار format ویندوز فلشتون رو فرمت کنید..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه با این نرم افزار راحت نیستید می تونید از نرم افزار های گرافیکی پارتیشن بندی استفاده کنید که روی اکثر پک های نرم افزاری پیدا میشن../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفاً موقع وارد کردن دستورات حواستون رو خوب جمع کنید../// به خصوص وقتی می خواید شماره دیسک رو وارد کنید// اگه این کار رو اشتباه انجام بدید بجای فلش// پارتیشن های هاردتون رو پاک خواهید کرد../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]