PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با١.٧٠٠.٠٠٠ چه لپ تاپي براي گيمينگ ميشه تهيه كرد؟

Hamid..God
05-04-2014, 21:45
سلام دوستان
تصميم دارم براي برادرم يه سيستم براي گيم تهيه كنم و البته توان اجراي بازي كافيه ، هدف تنها اجراي دو تا بازيه pes و gta هست بودجه اي كه دارم نهايت در حدود ١.٧٠٠.٠٠٠ هست اگه اين بودجه براي تهيه ي لپ تاپ مناسب كافي نيست امكان تهيه ي يه دسك تاپ وجود داره براي اين كار وجود داره ؟

aidin.2014
05-04-2014, 23:09
سلام دوستان
تصميم دارم براي برادرم يه سيستم براي گيم تهيه كنم و البته توان اجراي بازي كافيه ، هدف تنها اجراي دو تا بازيه pes و gta هست بودجه اي كه دارم نهايت در حدود ١.٧٠٠.٠٠٠ هست اگه اين بودجه براي تهيه ي لپ تاپ مناسب كافي نيست امكان تهيه ي يه دسك تاپ وجود داره براي اين كار وجود داره ؟
با این بودجه برای گیم دوکار میتونی بکنی.یه سیستم خوب البته نه خیلی خوب ببندی.یا یه یه ps4 بگیری.چون با این بودچه ضعیفترین لپ تاپم نمیتونی تهیه کنی

parsicola
06-04-2014, 13:32
با توجه به گران بودن بازی های ps4 و xbox 1 و کرک نبودن بازی ها برای کنسوهای جدید ، پشنهاد من اینه که با این پول یه سیستم دسکتاپ pc ببندی.
این دوتا بازی که گفتی دو تا بازی متفاوت هستند که اولی ( pes) کارت گرافیک خیلی قوی نیاز نداره اما دومی برای اجرا در سطح تنظیمات متوسط به بالا نیاز به گرافیک قوی داره.

البته تا 2 تومن میشه لبتاپ هم خرید که بازی های روز رو در حد تنظیمات متوسط با رزولوش HD اجرا میکنه. این لب تاپ ها باید معمولا یه کارت گرافیک 640m یا 730m و 735m به بالا (از انویدیا) یا 8750m به بالا از ati داشته باشند. این 4 تا کارت گرافیک دارای قدرت و تعداد فریم تقریبا مساوی در بازی ها هستند.

مثال زیر 2 تومن:

Acer Aspire E1-572G با کارت گرافیک 8750 دو گیگ 128 بیتی و قیمت 1700 که البته کمی پردازنده ضعیفی داره اما تاثیر خاصی بر روی بازی ها نداره.

اگه بتونی حدود 2100 هزینه کنی انتخابهای زیادی خواهی داشت مثل لنوو z510 با کارت گرافیک 740m و قیمت 2150