PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش رفع کردن خطای 404 لینک های مستقیم دانلود

kian98
05-04-2014, 21:13
سلام دوستان
ممکنه پیش اومده باشه که شما می‌خواهید یک لینکی را دانلود کنید اما موقع دانلود کردن از آن لینک ارور 404 دریافت می کنید و با این پیغام مواجه میشوید 404 not found که نشون دهنده ی اینه که لینک مورد نظر شما از اون سایت حذف شده!
تو اینجور موقع ها ممکنه فکر کنید که دیگه اون لینک رو نمیشه برگردوند ولی با ترفندی که به شما یاد می‌دهیم شما قادر خواهید بود تا از لینک های حذف شده فایل دانلود کنید!
همچنین این روش بر روی صفحات و سایت های حذف شده هم جواب خواهد داد
البته این رو هم بگم که این روش قطعی نیست ولی خیلی موقع ها می‌تونه مفید باشه هرچه قدر لینک مورد نظر شما قدیمی تر باشه و اون سایت پربازدید تر باشه احتمال موفقیت بیشتره!
خب ابتدا برید به آرشیو اینترنت به آدرس archive.org و بعد اونجا آدرس صفحه ای رو که توش لینک دانلود هست رو بزنید
بعد از اون سعی کنید تاریخی رو انتخاب کنید که به نظر میاد در اون تاریخ لینک دانلود سالم بوده باشه!خب بعد از این کار شما تاریخچه ی اون صفحه رو میبینید و مثلا میبینید که دو سال پیش این صفحه چه جوری بوده!
خب حالا کافیه روی لینک دانلود کلیک کنید تا دانلود بشه!به همین سادگی!:n02:
البته ممکنه که اون لینک آرشیو نشده باشه که در این صورت باید تاریخ های دیگه رو تست کنید من خودم همین الان با این ترفند که ابتکار خودم هست دارم یه لینک حذف شده رو دانلود می‌کنم!موفق باشید