PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هرچی بازی نصب میکنم اجرا نمیشه + Error

Alcatel.
04-04-2014, 15:01
سلام
هرچی بازی نصب میکنم اجرا نمیشه
چند بار win عوض کردم فرقی نکرد
دایرکت - کرک - .. همه چی رو نصب میکنم
dirt2-3
hitman Absolution
......
و کلی بازی دیگه نصب کردم نشد که نشد
بازی هایی که 1/2 سال پیش بدون مشکل نصب و اجرا میشدن اونا هم همینطوری شدن.
بعد از نصب وقتی میخوام وارد بازی بشم این پیغام ظاهر میشه

Unable to locate component

This application has failed to start because xlive.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.
_____

سیستم عامل xp sp3 هست.

Soroush HD
04-04-2014, 15:16
این نرم افزار رو نصب کنید.احتمالا مشکلتون حل میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرمت : EXE[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : ۷۲ مگا بایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود نرم افزار Games for Windows LIVE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رمز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (بدون خط تیره)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منبع : یاس دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr_100_dolari
04-04-2014, 15:35
سلام

شما باید نرم افزار games for windows live رو دانلود و نصب کنید قبلشم درابورهای سخت افزاری مثل کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید .

دانلود :نرم افزار games for windows live ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])