PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درمورد تبدیل زمین زراعی به باغ و فروش اون

Переклад не
03-04-2014, 20:42
سلام
یه زمینی هست 4 هزار متر مکعب مساحتشه . کاملا مساعد برای نهال کاری و تبدیل به باغ.آب سهمیه ای و همه چی هم داره .محل هم همه باغات و زمین کشتی و اینچیزاس
سوالم اینجاس که اگه مثلا این زمین 80 میلیون تمن بی ارزه ، اگه نهال های بادام و پسته توش بکارم در حکم باغ میشه یا بازم زمین محسوب میشه؟و بخوام بفروشمش قیمتش چقد فرق میکنه؟محصول شاخص این منطقه بادام هست
ممنون

Переклад не
04-04-2014, 11:16
نظری نیست؟

boy iran
04-04-2014, 11:48
شما اگر میخواهید تبدیل به مسکونی کنید که کسی خریدار باشه میتونید به شورایاری اون منطقه برید و درخواست بدید که البته یکم دوندگی داره ولی املاک اون منطقه اگر کسی آشنا پیدا کنید و شریک بشید چون این کار رو قبلا انجام دادن سریع کار رو پیش میبرن

Переклад не
04-04-2014, 17:06
شما اگر میخواهید تبدیل به مسکونی کنید که کسی خریدار باشه میتونید به شورایاری اون منطقه برید و درخواست بدید که البته یکم دوندگی داره ولی املاک اون منطقه اگر کسی آشنا پیدا کنید و شریک بشید چون این کار رو قبلا انجام دادن سریع کار رو پیش میبرن
دوست عزیز من حتی یه کلمه هم درمورد "مسکونی" و این حرفا ننوشتم و اصلا قصد یه همچین کاری هم وجود نداره.سوال درمورد کاشتن نهال و تبدیل شدن به باغ هست!

boy iran
04-04-2014, 19:21
البته وجود داره کار غیر ممکن نداریم !

در این مورد هم اگر یکم سریامه داشته باشی و خودت بخوای بالا سر کار باشی در آمد خیلی خوبی داره اگر بتونی بری تو کار میوه که خیلی خوبه دو سه سال اول صافی کار رو بهت میده بعدش سود داره من با افرادی که زمین داشتن زیاد صحبت کردم اگر نثلا یونجه بتونی بکاری که یکی از رفقای خودم زده بود تو کارش همون سر زمین میان ازت میخرن ولی اونم اهل فن داره ولی همون آب رو داری بری یکم از اطراف بپرسی و خودت پایه کار باشی سود خوبی داره

Atghia
04-04-2014, 19:25
فکر میکنم قصد شروع کنند تاپیک تبدیل زمین به==>> باغ هستش
جهت اینکه با نرخ بهتری بتونن این ملک رو بفروش برسونن
و نه راه اندازی کار و کسب:n06:

Lord-Voldemort
04-04-2014, 20:29
تا جایی که من دیدم و میدونم این زمین ها اگه درختی که محصول بده توش باشه ، براساس معیارهایی مثل میزان محصول و نوع محصول و سن درخت ، قیمت هر درخت تغییر می کنه و اضافه میشه به زمین، یعنی زمین رو + درختا میخرن:n16:البته مشورت خیلی خوبه ببینید که میصرفه برید این کار رو بکنید ، یعنی اینجوری که شما می گین اصلا کار درستی نیست این کار اصلا چون نهالی که می کارید حداقل 7 تا 10 سال باید بزرگ بشه تا به محصول برسه و قیمت اضافه کنه برای باغ

mohsenfhm
04-04-2014, 20:58
خیلی از افراد هستن کارشون همینه ! با خرید زمین آن را تبدبل به باغ یا خونه باغ می کنن و میفروشن.

مکان رو بگویید . اگر شمال باشه میتونم کسی رو بهتون معرفی کنم تو این کار باشه .

اگر بتونی یک استخر بزنی و نهال بکاری میتونی با قیمت خوب ردش کنی.

Переклад не
04-04-2014, 21:56
ممنون از پاسخ دوستان
این زمین در محلیه که کلا خاکش بادام و پسته میده بیرون و کاملا مناسب این محصول هست . یعنی پسته و مخصوصا هلو و زرد آلو و سیب و این چیزا. چون یه باغ هم در فاصله ی دو سه کیلومتریش خریدم ک پر از درخت سیب و آلبالو و پسته و زرد آلو و هلو هستش
حالا من میخوام به کمک خدا با کاشتن نهالهایی و دیوار کشی ساده اینجا رو به باغ تبدیل کنم .یعنی از زمین زراعی به باغ و میخوام نظر دوستان رو هم در این مورد بپرسم.اینکه من یه ده بیس میلیونی باید خرجش کنم دیگه(یا نه کمتر درمیاد؟) حالا بعدش که میخوام بفروشمش چقد سود میتونم بدست بیارم؟ کل این زمین لخت هم فعلا 80 تمن قیمتشه

اگر بتونی یک استخر بزنی و نهال بکاری میتونی با قیمت خوب ردش کنی.
مثلا چند برابر؟
ممنون

aryamehr1368
07-04-2014, 22:05
سلام اونجور که من شنیدم زمین زراعی رو میشه باغی گرفت مجوزشو ابتدا مجوز باغ میگیری بعد شروع میکنی به کاشتن و اینجور هم که شنیدم زمین باغی زودتر به مسکونی تغییر کاربری پیدا میکنه تا مزروعی,خوب مسلم باغ قیمتش بیشتر از مزرعه هست اینکه بعد تغییر چه قیمتی پیدا میکنه بستگی به جای زمین داره موفق باشی