PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری میشه پسورد مودم ای دی اس الی که باهاش کامپیوترمون وصله رو به دست بیاریم

bushido
03-04-2014, 13:13
سلام من تو خونه یکی از اقواممون به مشکلی برخوردم اینا یه مودم وای فای دارن که پسورد وای فای شونو ندارن و مودمشون یه نفر وصل کرده و الان کانکت میشه به وسیله پورت adsl به کامپیوتر من میخوام بدونم چه جوری میشه رمزی که باهاش کانکت شدیمو به دست بیارم تا با همون رمز بتونم به وای فای متصل کنم گوشیو لپ تاپو

no.amooz
03-04-2014, 13:48
سلام.
وارد تنظیمات مودم بشید (192.168.1.1). اون قسمتی که روی وایرلس پسورد میذارن، وارد بشین (Wireless Security). در قسمتی که پسورد وارد شده، راست کلیک کرده و گزینۀ Inspect Element رو بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پائین صفحه، یه پنجره باز میشه. اونجا دنبال گزینۀ "type="password بگرد:

روی کلمۀ password دوبار کلیک کن تا آمادۀ ویرایش بشه. سپس دکمۀ Delete رو بزن. در آخر اینتر کن. به شکل زیر درمیاد:

حالا پسورد مشخص میشه:

star254
04-04-2014, 09:21
سلام توضیحی که دوستمون دادن مربوط به زمانیست که شما یوزر و پسورد مودم رو بدونید که در بیشتر مودمها هر دوشون admin هستند اما اگه کسی که مودم رو کانفیگ کرده یکی از این دو رو تغییر داده باشه راهی جز ریست مودم براتون نمیمونه که در این صورت باید مودم دوباره کانفیگ بشه . اگه شما از نحوه تنظیم کردن اطلاعی ندارید قبل از این کار از یک شخص کار بلد کمک بگیرید البته روی اینترنت هم روش تنظیم کردن اکثر مودمهای مشهور به صورت فارسی موجوده . موفق باشید