PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره cpu و ویندوز 64 بیتی

GHAGHALEELEE
03-04-2014, 00:53
درود
بچه ها من کارت گرافیک و رم سیستمم رو ارتقاء دادم و بخاطر اینکه از تمام 4 گیگ رم استفاده کنم مجبور شدم ویندوز 64 بیتی نصب کنم ، حالا یک مشکلی دارم صدا از تصاویر تقریبا 200 میلی ثانیه جلوتره (در تمام پلیرها حتی پلیرهای ----s و هر دفعه ممکنه این زمان فاصله تغییر کنه مثلا بشه 250 میلی یا 150 میلی) ، توی چند فروم مطرح کردم یکی از جوابها این بود که ممکنه گرافیک قویتر از cpu باشه و cpu خیلی بهش فشار بیاد و یکی دیگه اینکه cpu توان و قدرت 64 ویندوز 64 بیت رو نداره.
حالا با توجه به اینکه تغییر اصلی من همین دو گزینه هست ایا امکان داره cpu در ویندوز 64 بیتی به مشکل بربخوره.
مدل cpu : intel e2200
مدل vga : asus en210
در ضمن کداکها و درایورها همه برای 64 بیت و اپدیت هستند
سپاس از وقتی که میگذارید.

EXTREME
03-04-2014, 08:17
تو همه فیلم ها و با همه فرمت ها این مشکل رو دارید ؟ اگه اینطوری باشه ببییند از روی سی دی فیلم رو ببینید اینطوری است یا از روی هارد ببینید اینطوری است ؟

GHAGHALEELEE
03-04-2014, 10:00
تو همه فیلم ها و با همه فرمت ها این مشکل رو دارید ؟ اگه اینطوری باشه ببییند از روی سی دی فیلم رو ببینید اینطوری است یا از روی هارد ببینید اینطوری است ؟
آقا مهرداد توی mkv - mp- avi که این مشکل هست و همچنین توی پلیرهای ----s.از روی دی وی دی هم صدا باز جلوتره.
این صحبت که ضعیف بودن cpu ممکنه ویندوز 64 بیتی رو نکشه درسته ؟
مرسی

EXTREME
03-04-2014, 11:07
آقا مهرداد توی mkv - mp- avi که این مشکل هست و همچنین توی پلیرهای ----s.از روی دی وی دی هم صدا باز جلوتره.
این صحبت که ضعیف بودن cpu ممکنه ویندوز 64 بیتی رو نکشه درسته ؟
مرسی

اگه سی پی یو تون 64 بیتی باشه نه ویندوز 64 بیتی مشکلی ایجاد نمیکنه