PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای انتخاب یه ADSL خوب

DariushGreat
31-03-2014, 15:05
سلام
سال نو مبارک
من الان مبین نت هستم و اطلاع دارید که چجوری شده
من الان دنبال یه سرویس دهنده ADSL هستم که ویژگی های زیر رو داشته باشه:
1. قطعی پیاپی و آزاردهنده نداشته باشه
2. پشتیبانی درست داشته باشه
3. سرعت هاش اگر بالاتر نیست حداقل همونی باشه که اعلام می کنه (مخصوصا برای دانلود شبانه)
4. محدودیت حجم و سرعت برای دانلود رایگان شب نداشته باشه
5. با سرورای خارجی مشکلی نداشته باشه

اصلا یه همچین شرکتی هست؟ :n28:
خواهش می کنم کمکم کنید دارم روانی میشم از دست مبین نت!

Arad olfati
31-03-2014, 15:55
بستگي داره شما در كدوم شهر و كدوم منطقه باشيد! براي مثال در كرمانشاه صبانت و پارس انلاين خوبه و... اما بهترين شركتي كه در اكثر نقاط ايران خوب جواب داده پارس آنلاين هست.

DariushGreat
31-03-2014, 19:14
ببخشید یادم رفت بنویسم تهران هستیم مرکز مخابراتی شهید کاظمیان ( پیش شماره 4432 )

Arad olfati
31-03-2014, 20:57
ببخشید یادم رفت بنویسم تهران هستیم مرکز مخابراتی شهید کاظمیان ( پیش شماره 4432 )

من نميدونم در تهران چه شركتي خوبه! دوستاني كه در اون منطقه هستند بهتر راهنمايي ميكنند.

پیمان.
03-04-2014, 23:03
سلام.
دوستان این سوال منم هست.
منم مبین نت دارم و احساس میکنم دقیقا اندازه ی یه نفر آدم زنده خرج میگذاره رو دستم. به زبون ساده بگم. انگار از وقتی مبین نت گرفتم یه نفر به خانواده اضافه شده و خرج خیلی زیادی هم داره. خسته شدم.
چیزایی که دوستمون گفتن تا حدودی با شرایط و خواسته های منم مطابقه. البته من بیشتر وایمکس مد نظرمه.
این نتیجه ی تحقیقات خودم:
آسیا تک سرعت خوبی داره و پشتیبانی عالی.
های وب قیمت خوبی داره و سرعت عالی و پشتیبانی عالی.
بین همه سرویس دهنده ها این 2 تا از همه نظر عالی هستن. یعنی خودم چند روزی استفاده کردم و دیدم که خوبن که میگم.
برای آسیا تک که ننوشتم قیمت خوب، منظورم این نیست که گرونه. اگر اشتباه نکنم تا جایی که یادمه های وب مثلا 5 تومن هر گیگ اضافه رو بگیره، آسیاتک 6 تومن میگیره.
در نهایت قیمت جفتشون عالیه. اما یه ذره های وب به صرفه تره فعلا. شاید هم مثل همه ی سرویس دهنده ها بعد از مشهور شدن و جمع کردن تعداد خیلی زیادی مشتری، قیمتو یهو ببره بالا. اما فعلا این طوریه.
تقریبا تحقیقم کامل بوده. اما خوشحال میشم اگر نظر و اطلاعات بقیه ی دوستان رو هم بدونم.
ممنون.

*Forgotten*
08-04-2014, 10:23
سلام
سال نو مبارک
من الان مبین نت هستم و اطلاع دارید که چجوری شده
من الان دنبال یه سرویس دهنده ADSL هستم که ویژگی های زیر رو داشته باشه:
1. قطعی پیاپی و آزاردهنده نداشته باشه
2. پشتیبانی درست داشته باشه
3. سرعت هاش اگر بالاتر نیست حداقل همونی باشه که اعلام می کنه (مخصوصا برای دانلود شبانه)
4. محدودیت حجم و سرعت برای دانلود رایگان شب نداشته باشه
5. با سرورای خارجی مشکلی نداشته باشه

اصلا یه همچین شرکتی هست؟ :n28:
خواهش می کنم کمکم کنید دارم روانی میشم از دست مبین نت!

فکر نکنم چنین چیزی موجود باشه
مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاهه

DariushGreat
09-04-2014, 12:50
سلام

سلام.
دوستان این سوال منم هست.
منم مبین نت دارم و احساس میکنم دقیقا اندازه ی یه نفر آدم زنده خرج میگذاره رو دستم. به زبون ساده بگم. انگار از وقتی مبین نت گرفتم یه نفر به خانواده اضافه شده و خرج خیلی زیادی هم داره. خسته شدم.
چیزایی که دوستمون گفتن تا حدودی با شرایط و خواسته های منم مطابقه. البته من بیشتر وایمکس مد نظرمه.
این نتیجه ی تحقیقات خودم:
آسیا تک سرعت خوبی داره و پشتیبانی عالی.
های وب قیمت خوبی داره و سرعت عالی و پشتیبانی عالی.
بین همه سرویس دهنده ها این 2 تا از همه نظر عالی هستن. یعنی خودم چند روزی استفاده کردم و دیدم که خوبن که میگم.
برای آسیا تک که ننوشتم قیمت خوب، منظورم این نیست که گرونه. اگر اشتباه نکنم تا جایی که یادمه های وب مثلا 5 تومن هر گیگ اضافه رو بگیره، آسیاتک 6 تومن میگیره.
در نهایت قیمت جفتشون عالیه. اما یه ذره های وب به صرفه تره فعلا. شاید هم مثل همه ی سرویس دهنده ها بعد از مشهور شدن و جمع کردن تعداد خیلی زیادی مشتری، قیمتو یهو ببره بالا. اما فعلا این طوریه.
تقریبا تحقیقم کامل بوده. اما خوشحال میشم اگر نظر و اطلاعات بقیه ی دوستان رو هم بدونم.
ممنون.

خرج مبین نت واقعا کمرشکنه!!! :n28:
توی وایمکسا میگن داتک بهتره از بقیه... من خودم نمیدونم
و اما درباره ADSL هایی که گفتی، آسیاتک که خودم بودم به صراحت میگم دزد سر گردنه هست! فقط دنبال گول زدن آدمه و مشتری جمع کردنه!!!! توی روز سرعت 1 مگ رو روی 4 مگ میبنده ولی شب همون سرعت 1 مگ رو در حد دایل آپ میکشه پایین! :n15:
های وب هم اوایلش که خلوت بود خوب بود، الان که مشتریش زیاد شده روز و شبش داغونه! (البته اگر منطقه ای که از سرویس استفاده می کنید کمتر مصرف کننده های وب باشن سرعتش عالیه)
در کل ظاهرا بی دردسر ترین سرویس دهنده فن آوا هست. یه نگاه به تاپیکش بندازید می بینید که درگیری های خیلی از سرویس دهنده ها رو نداره

فکر نکنم چنین چیزی موجود باشه
مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاهه
فعلا رفتیم فن آوا تا ببینیم چی میشه

پیمان.
10-04-2014, 20:39
من چند روزه های وب گرفتم و تا الان نسبت هزینه به کاراییش خوب بوده. سرعتش هم بعضی اوقات واقعا توپه. من تبلیغ نمیکنم و چون خودم گرفتم به بقیه پیشنهاد نمیدم. بدون اغراق چیزی که میبینم رو میگم. این چند روزی که های وب گرفتم راضی بودم. الان هم مبین نت موجوده و هم های وب. و منم دارم از هر دو استفاده میکنم. های وب به اندازه ی قابل توجهی بهتر بوده.
پس تحقیقم خوب و درست بود. سراغ مخابرات هم رفتم و دیدم قشنگ حرف میزنن و ظاهرا عالیه اما وقتی سوال پیچ کردم و ریز به ریز شرایط و قوانین و قیمت هاشون رو که پرسیدم دیدم اصلا مناسب نیست و پول دور ریختنه.
در حقیقت و به طور کلی هیچ شرکتی نمیتونه بیشتر از یه مدت کوتاه از اوایلش خدمات عالی بده و واقعا کاری از دست ما بر نمیاد. فقط میشه هر چند وقت یکبار شرکتی که ازش سرویس میگیریم رو عوض کنیم. قبول دارید؟
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

DariushGreat
12-04-2014, 08:20
من چند روزه های وب گرفتم و تا الان نسبت هزینه به کاراییش خوب بوده. سرعتش هم بعضی اوقات واقعا توپه. من تبلیغ نمیکنم و چون خودم گرفتم به بقیه پیشنهاد نمیدم. بدون اغراق چیزی که میبینم رو میگم. این چند روزی که های وب گرفتم راضی بودم. الان هم مبین نت موجوده و هم های وب. و منم دارم از هر دو استفاده میکنم. های وب به اندازه ی قابل توجهی بهتر بوده.
پس تحقیقم خوب و درست بود. سراغ مخابرات هم رفتم و دیدم قشنگ حرف میزنن و ظاهرا عالیه اما وقتی سوال پیچ کردم و ریز به ریز شرایط و قوانین و قیمت هاشون رو که پرسیدم دیدم اصلا مناسب نیست و پول دور ریختنه.
در حقیقت و به طور کلی هیچ شرکتی نمیتونه بیشتر از یه مدت کوتاه از اوایلش خدمات عالی بده و واقعا کاری از دست ما بر نمیاد. فقط میشه هر چند وقت یکبار شرکتی که ازش سرویس میگیریم رو عوض کنیم. قبول دارید؟
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
آره قبول دارم... :n28:

dj77
12-04-2014, 09:22
حالا من نمی دونم شما کجا زندگی می کنی ولی فکر کنم گفتی اهواز درسته؟ اینطوری که من در سایت مخابرات استان خوزستان دیدم تعرفه های نامحدود هم دارن ,شما 1مگ نامحدود یه دوره تستی از مخابرات بگیر ببین چه طوریه سرویسش

rar
12-04-2014, 12:58
آره قبول دارم... :n28:

داداش اگه اهواز هستی ،
منم اهوازم
مبین نت افتضاحه
وایمکس ایرانسل افتضاح تر هست
های وب هم اولاش خوب بود ، کلا 8-9 ماهی های وب داشتم ، که 3-4 ماهه اخر افتضاحه افتضاح شده بود
شااتل هم خوب نیست ( یعنی افتضاحه :دی ) همسایه بقلیمون داره : پینگ بالاس و شبانش هم که مسخره بازیه !
فن اوا : من 3 روز قبل عید رفتم فن اوا ، البته از نمایندگیش خیابانه طالقانی گرفتم ، که تو اسپید تست میزد لقمان نه فن اوا ، که زنگ زدم تهران گفتم چرا اینطوره جریانش ؟ گفتن که ما پورت اجاره دادیم به لقمان و همه چی دسته خودشونه ،
سرتو درد نیارم : لقمان هم افتضاحه 16 روز استفاده کردم 1 گیگ هم داشتم که گفتم خطمو تخلیه کنید ( واسه تخلیه هم اذیت کردن ، 6 روز طول کشید )
ولی اگه میتونی از خوده فن اوا بگیری بهتره ، چون ایپی های لقمان استاتیک هستن و عوض نمیشه و فیلترشکن ها هم بعضی اوقات کار نمیکنن

الانم که 2 روزه پارس انلاین گرفتم 256 نامحدود 45 تومن که سرعتش تا 20 گیگ 3 مکابیته - تا 50 گیگ 1 مگابیت - بقیش میشه 256 کیلو بیت

خلاصه بینه این همه فعلا پارس بهتره

DariushGreat
12-04-2014, 14:21
حالا من نمی دونم شما کجا زندگی می کنی ولی فکر کنم گفتی اهواز درسته؟ اینطوری که من در سایت مخابرات استان خوزستان دیدم تعرفه های نامحدود هم دارن ,شما 1مگ نامحدود یه دوره تستی از مخابرات بگیر ببین چه طوریه سرویسش
اصالتم اهوازیه ولی تهران هستم! مخابرات که خیلی ناز و ادا داشت بی خیال شدم!!! :دی

داداش اگه اهواز هستی ،
منم اهوازم
مبین نت افتضاحه
وایمکس ایرانسل افتضاح تر هست
های وب هم اولاش خوب بود ، کلا 8-9 ماهی های وب داشتم ، که 3-4 ماهه اخر افتضاحه افتضاح شده بود
شااتل هم خوب نیست ( یعنی افتضاحه :دی ) همسایه بقلیمون داره : پینگ بالاس و شبانش هم که مسخره بازیه !
فن اوا : من 3 روز قبل عید رفتم فن اوا ، البته از نمایندگیش خیابانه طالقانی گرفتم ، که تو اسپید تست میزد لقمان نه فن اوا ، که زنگ زدم تهران گفتم چرا اینطوره جریانش ؟ گفتن که ما پورت اجاره دادیم به لقمان و همه چی دسته خودشونه ،
سرتو درد نیارم : لقمان هم افتضاحه 16 روز استفاده کردم 1 گیگ هم داشتم که گفتم خطمو تخلیه کنید ( واسه تخلیه هم اذیت کردن ، 6 روز طول کشید )
ولی اگه میتونی از خوده فن اوا بگیری بهتره ، چون ایپی های لقمان استاتیک هستن و عوض نمیشه و فیلترشکن ها هم بعضی اوقات کار نمیکنن

الانم که 2 روزه پارس انلاین گرفتم 256 نامحدود 45 تومن که سرعتش تا 20 گیگ 3 مکابیته - تا 50 گیگ 1 مگابیت - بقیش میشه 256 کیلو بیت

خلاصه بینه این همه فعلا پارس بهتره
کا اهواز چیش درسته که اینترنتش درست باشه؟! :دی کلا اگر چیزی در اهواز درست باشه غیر طبیعیه!!! :n09:
من اصالتم اهوازیه ولی تهران زندگی می کنم.
پارس توی تهران به مرز فاجعه نزدیکه! قطعی زیاد داره... باحالترش اینه که امروز کلیه سایتای داخلی رو باز نمی کرد و باید با چیز.تر.شکن میرفتی سایتای داخلی رو باز می کردی!!! :n04:
های وب بگیر نگیر داره! بعضی جاها خوبه بعضی جاها بد!!! ازونجایی که من هر سرویسی بر میدارم کل محل رو میارن به اون سرویس، احتمال قوی در های وب شانسی ندارم!!! :دی
ماجرای لقمان رو هم شنیدم... جای تاسف داره :n15: فعلا به خود فن آوا سفارش دادم امیدوارم شوتم نکنه به نمایندگی...
شاتل هم که کلا بی خیال...
مبین نت توی تهران سرعت و پینگش خوبه، ولی سر مسخره بازیایی که برای دانلود شبانه درآورده و هزینه های سرسام آورش اصلا نمیصرفه... :n24:
در کل اوضاع توپ توپه!!! :دی

راستی برد فولاد مبارک :n20:

dj77
12-04-2014, 14:23
اصالتم اهوازیه ولی تهران هستم! مخابرات که خیلی ناز و ادا داشت بی خیال شدم!!! :دی

کا اهواز چیش درسته که اینترنتش درست باشه؟! :دی کلا اگر چیزی در اهواز درست باشه غیر طبیعیه!!! :n09:
من اصالتم اهوازیه ولی تهران زندگی می کنم.
پارس توی تهران به مرز فاجعه نزدیکه! قطعی زیاد داره... باحالترش اینه که امروز کلیه سایتای داخلی رو باز نمی کرد و باید با چیز.تر.شکن میرفتی سایتای داخلی رو باز می کردی!!! :n04:
های وب بگیر نگیر داره! بعضی جاها خوبه بعضی جاها بد!!! ازونجایی که من هر سرویسی بر میدارم کل محل رو میارن به اون سرویس، احتمال قوی در های وب شانسی ندارم!!! :دی
ماجرای لقمان رو هم شنیدم... جای تاسف داره :n15: فعلا به خود فن آوا سفارش دادم امیدوارم شوتم نکنه به نمایندگی...
شاتل هم که کلا بی خیال...
مبین نت توی تهران سرعت و پینگش خوبه، ولی سر مسخره بازیایی که برای دانلود شبانه درآورده و هزینه های سرسام آورش اصلا نمیصرفه... :n24:
در کل اوضاع توپ توپه!!! :دی
راستی برد فولاد مبارک :n20:

چرا نازو ادا؟! منم تهران هستم خوبه که!؟

DariushGreat
15-04-2014, 01:46
چرا نازو ادا؟! منم تهران هستم خوبه که!؟
اول از همه برخورد مسئول ثبت نام اینترنت مرکز مخابراتیمون خیلی بد بود بهم بر خورد! :n15: بعدش صاحب خط مادرم هست، که مسئولش میگفت حتما باید حضور داشته باشن! مادرم بنده خدا حرفی نداشت، ولی خب پاهاش ناراحته. دیدم گناه داره به خاطر دل من اذیت بشه. کلا بی خیالش شدم :n29:

ham33d
15-04-2014, 04:56
برو یه شرکت دیگه
نیاز به امدن کسی هم نیست
پیشه ما شرایطش اینطور نیست:n04:

DariushGreat
15-04-2014, 09:21
برو یه شرکت دیگه
نیاز به امدن کسی هم نیست
پیشه ما شرایطش اینطور نیست:n04:

فعلا رفتم فن آوا
بد نیست
از دیشب تا الان راضیم :دی

dj77
15-04-2014, 09:21
اول از همه برخورد مسئول ثبت نام اینترنت مرکز مخابراتیمون خیلی بد بود بهم بر خورد! :n15: بعدش صاحب خط مادرم هست، که مسئولش میگفت حتما باید حضور داشته باشن! مادرم بنده خدا حرفی نداشت، ولی خب پاهاش ناراحته. دیدم گناه داره به خاطر دل من اذیت بشه. کلا بی خیالش شدم :n29:

درسته خصوصی شدن و لی شرکتهای دولتی همینطوریه دیگه پاسخ گویی شون تو مملکت ما... اینم قانونشونه که صاحب خط حتما باید حضور داشته باشه

درسته برخورد خوبی ندارن حرفتم قبول دارم ولی اینترنتش از لحاظ دانلود یا پینگ کیفیتش خوبه