PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هدر رفتن پهنای باند در svchost.exe netsvcs

ashkan 261
31-03-2014, 12:43
سلام
نمیدونم چرا بطور مداوم پهنای باند سیستم من کم میشه و آمار نشون میده که svchost.exe netsvcs داره پهنای باند مصرف می کنه
وقتی غیر فعالش میکنم ویندوز دچار مشکلاتی میشه ، از جمله هنگ کردن . و بعد از ریستارت اتوماتیک فعال میشه

به نظرتون راه حل جلوگری از مصرف پهنای باند اینجوری چی هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
31-03-2014, 13:06
اره این پراسس نمود ما رو دیگه... دو هزارتا هم اجرا میکنه از خودش

kiar
31-03-2014, 13:21
سلام

منم تو ویندوز قبلیم این مشکلو داشتم البته الانم این مشکل وجود داره ولی زیاد نه. تو ویندوز قبلیم یه بار 500 از شارژم رو مصرف کرد که این مشکلو همینجا مطرح کردم و به پیشنهاد یکی از کاربرا پروسس

Background Intelligent Transfer Service رو از قسمت Service کنترل پنل Disable کردم ولی زیاد مطمئن نیستم که تاثیر داشت یا نه چون چند روز بعدش یه ویندوز جدید نصب کردم که دیگه این مشکلو نداشتم

و تو چند ساعت بیشتر از 100 کیلوبایت مصرف نمیکرد.

ashkan 261
01-04-2014, 01:43
من فایل مربوطه رو از رجیستری پاک کردم ، یکم بهتر شده ، یعنی اصلا پهنا نمیگیره ، کدشو میذارم برای دوستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دارم روش کار می کنم که بصورت استاندارد از رجیستری غیر فعال کنم ، اگر نتییجه بخش بود تاپیک مجزا می زنم چون هیچ کس راه و روش درستی برای این مشکل ارائه نکرده .

sky1sky
06-09-2014, 20:29
سلام

منم تو ویندوز قبلیم این مشکلو داشتم البته الانم این مشکل وجود داره ولی زیاد نه. تو ویندوز قبلیم یه بار 500 از شارژم رو مصرف کرد که این مشکلو همینجا مطرح کردم و به پیشنهاد یکی از کاربرا پروسس

Background Intelligent Transfer Service رو از قسمت Service کنترل پنل Disable کردم ولی زیاد مطمئن نیستم که تاثیر داشت یا نه چون چند روز بعدش یه ویندوز جدید نصب کردم که دیگه این مشکلو نداشتم

و تو چند ساعت بیشتر از 100 کیلوبایت مصرف نمیکرد.

سلام من با یه مشکل مواجه شدم لپ تاپ (ویندوز سون) که خیلی حجم اینترنت مصرف می کند بیش از یک گیگ در هر روز :n14:
(مطمئنم مال فرایند های سیستمی مثل system32 va svchost هست که اینترنت مصرف می کنند )
] در قسمت سرویس های ویندوز هر چی دنبال سرویس
Background Intelligent Transfer Service می گردم نیست سرویس ها به ترتیب اسم مرتب می کنم اما با هم نیست خیلی عجیبه !!!!! اما وقتی می رم قسمت gpedit.msc ya local group policity editor مشخصات زیر هست

برای این سرویس عکس زیر رو گذاشتم با توجه به اینکه در قسمت سرویس های services.msc اثری از اسم این سرویس نیست ، ایا از قسمت زیر تنظیمات اعمال کنم ، مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
چه طوری تنظیم کنم که جلوی مصرف ترافیک نت ام برای این سرویس گرفته شود؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
06-09-2014, 21:00
سلام
ویندوز غیر از آپدیت مصرف دیگه ای به اون صورت نداره... آپدیت ها رو غیرفعال کردین؟
اگه غیر فعال کردین میتونه از ویروس باشه...

sky1sky
06-09-2014, 21:15
سلام
ویندوز غیر از آپدیت مصرف دیگه ای به اون صورت نداره... آپدیت ها رو غیرفعال کردین؟
اگه غیر فعال کردین میتونه از ویروس باشه...

سلام بله اپدیت ها غیر فعاله و در پست بالا گفتم که در قسمت سرویس های ویندوز services.msc اثری از اون سرویس نیست
شما این پست من رو ببین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (پست شماره 28 )بی زحمت امار دقیق تری از وضعت سیستم ام گذاشتم و این فرایند ها به جای دانلود ، مدام در حال اپلود هستن !!!

خوب من الان چه طوری پیگری کنم :n03: مرسی

milad.xp
07-09-2014, 17:37
سلام بله اپدیت ها غیر فعاله و در پست بالا گفتم که در قسمت سرویس های ویندوز services.msc اثری از اون سرویس نیست
شما این پست من رو ببین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (پست شماره 28 )بی زحمت امار دقیق تری از وضعت سیستم ام گذاشتم و این فرایند ها به جای دانلود ، مدام در حال اپلود هستن !!!

خوب من الان چه طوری پیگری کنم :n03: مرسی

بررسی کنین windows defender فعاله؟