PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا كمك كنيد(خيلي فوريه) مشكل با كلمه "پ" در ويندوز Xp

mojtaba-p30
24-04-2005, 14:28
با سلام به همه ي دوستان
من وقتي در ويندوز xp هنگام تايپ مثلاميخواهم بنويسم(توپ)ويندوز به جاي حرف (پ) علامت (تقسيم )ميذاره . :!: :!:
لطفا اگه ميشه علت اين مشكل رو برام توضيح بدين :(
چون هنگام تايپ نمي تونم از كلمه هايي كه (پ) دارن پرهيز كنم

Mehdi_Best
24-04-2005, 16:42
به جاي پ از شيفت به همراه مساوي استفاده كن

Spy
24-04-2005, 17:01
شاید بشه از شیفت و ~ استفاده کرد

Meisam
24-04-2005, 17:44
سلام
من اسم تاپيك رو تغيير دادم تا ديگران هم از مشكل شما مطلع بشند :)
براي من ~ و M در حالت فارسي "پ" مينويسه :arrow:

komail
24-04-2005, 18:16
دكمه ژ رو بزن

alireza2005
24-04-2005, 18:28
با سلام
لطفا فايل زير رو دانلود كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد وارد درايوي كه ويندوز xp را در آن نصب كردي بروبعد وارد فهرست ويندوز شو
بعد وارد فهرست system32 شو بعد وارد فهرست Dllcache و فايل Kbdfa.dll
را درون اين فهرست كپي كن دوباره به فهرست system 32 برگرد دوباره فايلKbdfa.dll
را درون اين فهرست كپي كن بعد از چند ثانيه سيستم متوجه تغييرات در درون خود شده و از شما مي خواهد كه cd ويندوز را به او بدهيد شما اين كار را نكنيد و cancel
را انتخاب كنيد يك بار سيستم را رسيت كرده مشكل شما حل مي شود
.توجه مراحل را به ترتيب انجام بده اول Dllcache بعد system 32 اگر جا به جا انجام دهي نمي شه؟؟

Mehdi_Best
24-04-2005, 19:07
عليرضا جان من قبلا هم اين مطلب رو شنيده بودم اما در ضمن شنيدم كه اگه اين كارو بكني ويندوز در بعضي جاها با مشكل برخورد خواهد كرد. شما مطمئني كه مشكلي پيش نمي آد؟

armin_goooodboy
24-04-2005, 21:27
mojtaba-p30 جان
شما مگه نمی گی نمی تونی (پ) تایپ کنی؟
پس چطور 5 بار توی پستت (پ) نوشتی؟
حالا بی خیال
دوست عزیز شما می تونی از On-Screen Keyboard خود
ویندوز استفاده کنی
StartMenu\Programs\
Accessories\Accessibility\On-Screen Keyboard
که میتونی جای دقیق کلمه ها رو در کیبردت پیدا کنی

sayedreza
25-04-2005, 00:15
سلام
آقا پ رو که با ...... میزنه من .... نمیتونم بزنم مث خشم ازدها کمک کنید

alireza2005
25-04-2005, 05:27
روشي رو كه من گفتم مشكلي رو پيش نمي ياره
و جاي پ ژ و كليه حروف درست مي شه و ديگه نازي نيست كه مثللا به جاي پ ژ رو بزني
فكر نمي كنم جاي بحثي ديگه باشه
متشكرم :lol:

M.R.M
25-04-2005, 12:36
سلام دوستان.
همان طور كه دوست خوبمون گفتن فايل kbdfa.dll تمام مشكلات را حل خواهد كرد.
اما توجه داشته باشيد كه اگر شناسنامه اين فايل DLL به نام ويندوز اين دوستمون زده شده باشد ( البته در حالت خودماني اين جمله را عرض كردم ) ، در اين صورت به محض اولين ريستارت سيستم فايل به صورت خودكار جايگزين شده و به حالت اول بر خواهد گشت. چون در حالت معمول ويندوز اجازه تغيير دادن و جايگزين كردن فايلهاي سيستمي را نميدهد و به صورت اتوماتيك جلوي تغييرات را ميگيرد.
در هر حال شما بهتر است عمليات جايگزيني را در حالت Safe Mode انجام دهيد و اگر بتوانيد اين كار را در حالت Safe Mode in Command Prompt انجام دهيد خيلي بهتر است.
ضمنا قبل از انجام هر گونه تغييري حتما از فايل اصلي خود يك كپي در يك جاي مطمئن تهيه كنيد تا در صورت بروز مشكل بتوانيد از آن استفاده كنيد.
اگر سيستم شما فايل را قبول كند بعد از ريستارت هيچ اتفاقي نخواهد افتاد و مشكل شما برطف خواهدشد.
اما اگر سيستم فايل را قبول نكند ممكن است تازه مشلات شروع شود و با اولين ريستارت پيغام خطايي در ويندوز ظاهر ميشود كه اگر فايل به صورت اتومات بازيابي نشده باشد اين خطا مدام تكرار خواهد و شما را ناراحت خواهد كرد.
بنابراين در اين مورد كاملا دقت كنيد.
موفق باشيد.

mojtaba-p30
27-04-2005, 11:00
armin_goooodboy جان اخه من وقتي با اين مشكل روبه روشدم ويندوز 98 رو روي كامپيوترم نصب كردم. :lol: :lol:
komail جان چه جوري پس خود كلمه ي (ژ)رو بنويسم :wink:
در هر صورت از همتون ممنونم :wink:

Mehdi_Best
27-04-2005, 16:41
با شيفت به علاوه c

shift + c

mojtaba-p30
30-04-2005, 08:41
ممنون :wink: