PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش و روشن شدن سیستم

Beginner1393
29-03-2014, 12:24
سلام
سیستم بلافاصله بعد از روشن شدن خاموش میشه یعنی 4 ثانیه هم نمیشه که سیستم ری استارت میشه .
سیستم را روشن میکنم مانیتور هیچی نشون نمیده و هیچ بوقی نمیزنه ؛ فن سیستم میچرخه و بعد از 4 ثانیه فن خاموش میشه و دوباره باز شروع به چرخیدن می کنه و این چرخه ادامه داره ....

هم فن پاور و هم فن سی پی یو بدین شکل رفتار می کنن دقیقا مثل اینکه سیستم تند تند ری استارت بشه !
فن و رم را عوض کردم پاور هم عوض کردم مشکل حل نشد

ess_1362
29-03-2014, 12:44
شاید کلید ها اتصالی دارند
مشخصات دقیق سیستم را بنویسید
ضمنا حتما سیستم را بصورت open air تست کنید
خازن های برد را هم چک کنید که باد نکرده باشند

Beginner1393
29-03-2014, 12:52
رم ddr2 چهار گیگ
مادربورد گرافیک آنبورد نداره
کارت گرافیک asus
دیگه چی لازم دارید ؟
مادربورد ASUS PSK

سوئیچ های پاور و ری استارت را کشیدم گفتم شاید کلید ها اتصالی داشته باشه اما از کلید نبود
خازن ها سالم هست
open air ? یعنی چی ؟

TURBO_BOY2006
29-03-2014, 13:28
مین رو دربیارید و خارج از کیس تست کنید
رم و گرافیک رو بکنید و تک تک وصل کنید و تست کنید - سایر قطعات وصل نباشه ( هارد- سی دی رام و ...)
تست کنید ببینید بوق سلامت دارید یا خیر.

Beginner1393
30-03-2014, 07:31
بوق بهش وصل نیست
اما کامل مادربورد را درآوردم و فقط سی پی یو و پاور وصل بود بازم همون شکلی میشه !

Beginner1393
30-03-2014, 07:49
بوق رو وصل کردم اما هیچ بوقی نمیزنه

TURBO_BOY2006
31-03-2014, 17:42
مشکل میتونه از مین و سی پی یو باشه، اگه امکانش رو دارید با سخت افزارهای مشابه تست کنید در غیر این صورت بدید بیرون

موفق باشید

EXTREME
01-04-2014, 19:43
سلام
سیستم بلافاصله بعد از روشن شدن خاموش میشه یعنی 4 ثانیه هم نمیشه که سیستم ری استارت میشه .
سیستم را روشن میکنم مانیتور هیچی نشون نمیده و هیچ بوقی نمیزنه ؛ فن سیستم میچرخه و بعد از 4 ثانیه فن خاموش میشه و دوباره باز شروع به چرخیدن می کنه و این چرخه ادامه داره ....

هم فن پاور و هم فن سی پی یو بدین شکل رفتار می کنن دقیقا مثل اینکه سیستم تند تند ری استارت بشه !
فن و رم را عوض کردم پاور هم عوض کردم مشکل حل نشد

رم و فن سی پی یو و پاور رو پس عوض کردین اگه از دمای قطعات مطمئن هستید با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و با یک باتری دیگه هم تست کنید درست نشد مشکل یا از مین است یا بایوس

بهتره با یک گرافیک دیگه هم سیستم بررسی بشه