PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه ایجاد ویندوز اورجینال ....

dfgdfgd
27-03-2014, 17:25
سلام دوستان . خسته نباشید ...
ببخشید دوستان من لپ تاپ سونی دارم . حواسم نبود ویندوز عوض کردم ( اورجینال بود ) کل هارد رو هم فرمت کردم.
میخواستم ببینم چطوری میشه ویندوز رو قانونی کرد ( اورجینال ) .
جایی خوندم که با اون برچسب پش لپ تاپ که شماره سریال ویندوز داره اگه اون سریال رو بزنی ویندوز قانونی میشه.
نوشته بود حتما باید نوع سیستم عامل همون باشه که رو برچسب زده یعنی win 7 Home Ultimate.
میخواستم بدونم حتما باید همون ورژن اصلی رو نصب کرد منظورم 32 یا 64 بیت بودن بعد سریال رو بهش زد یا فرق نمیکنه؟

اصا با این کار ویندوز قانونی میشه یا چه تفاوتی با اورجینال داره غیر از شناسایی درایور ها

dfgdfgd
28-03-2014, 09:30
کســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی نیست؟

3274
28-03-2014, 09:57
من تابحال تجربه ی چند ویندوز اصل رو دارم و روی تجربه ی طولانی بشما اطمینان میدم ویندوز اصلی با غیر اصلی (کرک شده) تفاوتی نداره. هر دو کارایی یکسانی دارند و هر دو آپدیت میشوند و ... فقط ویندوز کرک شده گاهی بعد از آپدیت، خطای WGA میده (Windows Genuine) بعبارتی میگه ویندوز شما اصلی نیست و پس زمینه ی دسکتاپ رو هم یکدست سیاه نمایش میده با ذکر دلیل. و برای رفع خطا هم کافیه کرک معتبر و سالمی رو اجرا کنید و بعد ریستارت. تمام و بهمین راحتی.

اما درباره ی مشکل شما.
سونی معمولا پارتیشن مخفی یی داره که براحتی فرمت نمیشه. لذا ابتدا Disk Management رو باز کنید ببینید آیا پارتیشنی مخفی و یا Unallocate وجود داره یا نه.اگر بود احتمالا پارتیشن بازیابی هست و ممکنه ویندوز رو بشه توسط اون بازیابی کرد
اگر نبود نسخه ی x64 Home که احتمال زیادی داره ویندوز اصلی شما از اون نوع بوده باشه رو نصب کنید (معمولا شرکتها ویندوز نسخه ی Ultimate نصب نمی کنند) و سپس روی My Computer کلیک راست و Properties رو باز کرده و در پایین پنجره روی Change Product Key کلیک کنید و سریال خودتون رو وارد کنید شاید تأیید شد

در کل با توضیحاتی که در بند (پاراگراف) اول نوشتم نیازی نیست مُصِر باشید که ویندوز باید حتما اصل باشه.

dfgdfgd
28-03-2014, 16:40
ممنون دادا میدونم فرقی نمیکنه.
ولی از لحاظ قیمتی فرق میکنه . اگه اون سریال رو بزنم مایکروسافت بلاکش نمیکنه.
تفاوت قیمت داره اورجینال با غیرقانونیش
:n08:
اون سریاله قانونیش میکنه ؟

3274
28-03-2014, 19:41
شما واقعا اگر تفاوتها رو خودت میدونی دیگه چرا می پرسی:

چه تفاوتی با اورجینال داره غیر از شناسایی درایور ها
:n13:

تفاوت قیمت داره اورجینال با غیرقانونیش

خسته نباشی!:n15:

dfgdfgd
29-03-2014, 08:47
نه داداش میدونم چی میگید.
این سوال بود : تفاوت قیمت .
اگه از این طریق اورجینالش کنم قیمت همون اصلی رو تو بازار داره یا نه؟