PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین ارئه دهنده اینترنت نامحدود ؟!

ara77
26-03-2014, 21:38
سلام
شاید سوال خیلی از دوستان باشه که چه شرکتی اینترنت بدون محدودیت حجمی با کمترین مشکلات و بیشترین سرعت رو ارائه می کنه؟! می خواستم دوستان از تجربیاتشون بگن تا به یک نتیجه ای برسیم!
من خودم اسیا تک دارم و حدود ماهی ۴۷ تومن هزینه می کنم ولی اصلا راضی نیستم و قوانین مصرف منصفانه شان خیلی محدودیت سرعت ایجاد می کنه

Sent from my iPad using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

senaps
26-03-2014, 23:22
سلام...
من مخابرات دارم که سرعت اسمی میبنده ( برل 512 دانلود 60 هست) و در خصوص قطع و انصافا مشکل نداره...
تنها ایرادش همون قیمت به سرعت هست نسبت به باقی دنیا!!! من ماهی 24 تومن میدم

keshti
27-03-2014, 08:07
من اسیاتک دارم که واقعا افتضاحه ، دانلود به زور به 25 می رسه

matr!x_2008
27-03-2014, 10:18
منم نامحدود مخابرات دارم. 512 سرعت تا 50 60 میره. الان که تو عید همه مسافرت هستن سرعت بهتر شده! قبل عید سرعت از 30 بالاتر نمیرفت. ولی بازم مخابرات برای نت نامحدود از شرکتای دیگه بهتره

netstat
27-03-2014, 15:42
سلام
شاید سوال خیلی از دوستان باشه که چه شرکتی اینترنت بدون محدودیت حجمی با کمترین مشکلات و بیشترین سرعت رو ارائه می کنه؟! می خواستم دوستان از تجربیاتشون بگن تا به یک نتیجه ای برسیم!
من خودم اسیا تک دارم و حدود ماهی ۴۷ تومن هزینه می کنم ولی اصلا راضی نیستم و قوانین مصرف منصفانه شان خیلی محدودیت سرعت ایجاد می کنه

Sent from my iPad using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دستتون درد نکنه تاپیک خیلی خوبی هستش.. :n16:
هر چند فکر نکنم بتونیم به نتیجه ای برسیم :n02:

armin100
28-03-2014, 15:36
فکر نکنم هیچ شرکتی باشه که بتونه اینترنت نامحدود رو با قیمت مخابرات عرضه کنه...
درسته؟ :n13:

آیا مخابرات هم مثل باقی شرکت ها چیزی به اسم «مصرف منصفانه» داره؟
که مثلاً پیام بده بگه مصرفت بالاست، قطعت می کنیم و از این حرفا؟

mv217010
28-03-2014, 21:04
فکر نکنم هیچ شرکتی باشه که بتونه اینترنت نامحدود رو با قیمت مخابرات عرضه کنه...
درسته؟ :n13:

آیا مخابرات هم مثل باقی شرکت ها چیزی به اسم «مصرف منصفانه» داره؟
که مثلاً پیام بده بگه مصرفت بالاست، قطعت می کنیم و از این حرفا؟

نه به شکلنامحدود دان کن