PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hummer H3

Noori 3D
26-03-2014, 17:27
سلام بر دوستان گل سه بعدی کار

این بار با ماشین هامر برگشتم

نرم افزار های استفاده شده

Maya 2014 , PhotoShop CS6 , HDR Light Studio 4.2
و با موتر Mental Ray رندر شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smspersia
26-03-2014, 18:55
سلام
خیلی خوب و بی نقص کار کردی افرین

Lord-Voldemort
26-03-2014, 20:21
سلام
افرین چه مدل پر دیتیلی ؟ مدلینگ کار خودت بوده نوری جان؟
-
الان این مدل به نظر میرسه که مدل اسباب بازیه نه واقعی به نظرم دلیلش هم رفلکت ها هستن .:n16:
از اونجایی که hdri light studio استفاده کردی خیلی بهتر می تونی رفلکت ها رو در بیاری و پیشنهاد من اینکه توی یه محیط سیاه رندر بگیری .
به هر حال خوشحال شدم باز دیدمت
موفق باشی.
:n16:

.:PAR3A:.
27-03-2014, 13:04
کار بسیار خوبی شده. مدل کاملا بدون نقصه.
با دوستمون موافقم٬ رفلکت ها یه مقدار مصنوعی شدن.
چراغ هاش فکر کنم تکسچره٬ درسته؟ چراغ ها اولین چیزی بود که یه مقدار رندر رو فانتزی گونه برای من جلوه داد. فکر میکنم اگه ۳ بعدی کار کنین خیلی تاثیر خوبی توی کار داشته باشه. هر چند من خودم همیشه با متریال پردازی چراغ های ۳ بعدی مشکل داشتم. :دی
یه مساله خیلی مهم دیگه هم اینه که AAی کار خیلی خوب نیست. حتما روی این مورد هم یه کم کار کنید.
موفق باشید =)

Noori 3D
27-03-2014, 22:11
سلام
خیلی خوب و بی نقص کار کردی افرین

ممنون که نظر دادی دوست قدیمی من.

Noori 3D
27-03-2014, 22:16
سلام
افرین چه مدل پر دیتیلی ؟ مدلینگ کار خودت بوده نوری جان؟
-
الان این مدل به نظر میرسه که مدل اسباب بازیه نه واقعی به نظرم دلیلش هم رفلکت ها هستن .:n16:
از اونجایی که hdri light studio استفاده کردی خیلی بهتر می تونی رفلکت ها رو در بیاری و پیشنهاد من اینکه توی یه محیط سیاه رندر بگیری .
به هر حال خوشحال شدم باز دیدمت
موفق باشی.
:n16:

مرسی لودر عزیز
پیشنهاد شما رو نادیده نمیگیرم حتما روی رندر مایا کار میکنم
الانم که دارم روی انیمیشن تمرین میکنم حالا نمیدونم چرا همیشه رندر های که کار میکنم خیلی ضیفه لیلش رو نمیدونم شاید هم بخاطر اطلاع نداشتن از حالت فیزیکی نور باشه

من هم خوشحال شدم که بدونه نظر رد نشدید....... و تا نفس باشه و سه بعدی همیشه خواهم بود.

Noori 3D
27-03-2014, 22:20
کار بسیار خوبی شده. مدل کاملا بدون نقصه.
با دوستمون موافقم٬ رفلکت ها یه مقدار مصنوعی شدن.
چراغ هاش فکر کنم تکسچره٬ درسته؟ چراغ ها اولین چیزی بود که یه مقدار رندر رو فانتزی گونه برای من جلوه داد. فکر میکنم اگه ۳ بعدی کار کنین خیلی تاثیر خوبی توی کار داشته باشه. هر چند من خودم همیشه با متریال پردازی چراغ های ۳ بعدی مشکل داشتم. :دی
یه مساله خیلی مهم دیگه هم اینه که AAی کار خیلی خوب نیست. حتما روی این مورد هم یه کم کار کنید.
موفق باشید =)

ممنون از نظر شما

بله چراغ ها تکسچر استفاده کردم اما داخل و خود چراغ ها هم مدل شده هست من فقط برای اون نقش های که روی شیشه چراغ قرار داره رو بافت دهی کردم
ما من اون AAی رو نفهمیدم میشه توضیح ببدین لطفا ..... ؟

Lord-Voldemort
28-03-2014, 00:05
مرسی لودر عزیز
پیشنهاد شما رو نادیده نمیگیرم حتما روی رندر مایا کار میکنم
الانم که دارم روی انیمیشن تمرین میکنم حالا نمیدونم چرا همیشه رندر های که کار میکنم خیلی ضیفه لیلش رو نمیدونم شاید هم بخاطر اطلاع نداشتن از حالت فیزیکی نور باشه

من هم خوشحال شدم که بدونه نظر رد نشدید....... و تا نفس باشه و سه بعدی همیشه خواهم بود.

لودر که ماشینه من لوردم ، محمد :n08:
به نظر من اگه کار ببینی مشکلت حل میشه این رندر مشکلش طبیعی نبودن هست و گرنه نور خوبی داره متریال ها هم به نظر میرسه عالی باشن پس می تونی با یه فضای بهتر فرقی نمی کنه استدیویی یا با بک لایت (همون hdri) و همین طور رفلکت خیلی خیلی بهتر :n02: کار فوق العاده ای در بیاری
برو بگرد کارهای دیگران رو ببین ، تو دستت میاد اگه کار عالی ندیدی بگو برات از ارشیوم اپلود کنم .:n16:

.:PAR3A:.
28-03-2014, 11:07
AA = Anti Aliasing
=)

kamron_devil
28-03-2014, 19:17
از نظر مدل توپ شده. ولی از نظر رندر به نظرم یا روی یک عکس hdri رندرش کن. یا تو یوی بوق برو و آموزش رندر استویدو رو ببین و رندر استودیو خوب بگیر. شایدم مدل استویدو برای ماشین بتونی پیدا کنی
از اون بهترش هم می تونی یک زمینی درست کنی و تکسچر خاک با displace بهش بدی و یکی هم خار بیابون اگر درست کنی که دیگه معرکه
حتما روش کار کن حیفه

hes25
12-04-2014, 16:08
خیلی مدل خوبی شده آفرین نوری... اما رندر بنظرم یکم سرد هست انگار !

راستی توی یه بگ گراند داخلی مثل اتاق رندر بگیری خیلی طبیعی میشه

Noori 3D
13-04-2014, 21:57
خیلی مدل خوبی شده آفرین نوری... اما رندر بنظرم یکم سرد هست انگار !

راستی توی یه بگ گراند داخلی مثل اتاق رندر بگیری خیلی طبیعی میشه

ممنون دوست عزیز از نظر خوب تون
دارم روی یه رندر کار میکنم اما مشکل اینجاست که هر کاری میکنم با بگ گرانت نمیتونم مچ کنم میخوام در محیط باز رندر بگیرم ( البته بعداز پیشنهاد دوستان به فکرش شدم )
مشکل اصلی هم اینه که هرچه تمرین میکنم باز هم چیزی از رندر یاد نمیگیرم.

ehsan_wwe
14-04-2014, 14:27
مدل خوب کار شده

متریال بنده ماشینت خوب نیست
آلمینیوم نیست که اینهمه رفلکتش رو blur کردی
یه HDRI یا یه عکس 360 panorama بزار به عنوان skylight عالی میشه

Noori 3D
14-04-2014, 15:53
مدل خوب کار شده

متریال بنده ماشینت خوب نیست
آلمینیوم نیست که اینهمه رفلکتش رو blur کردی
یه HDRI یا یه عکس 360 panorama بزار به عنوان skylight عالی میشه