PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی برای خرید تبلت

royaml
26-03-2014, 16:07
سلام دوستان![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من قصد دارم 1تبلت بخرم، امیدوارم بتونید راهنماییم کنید
تبلتی میخوام ک قابلیت مشاهده و "ویرایش" فایلهای آفیس و pdf رو داشته باشه
بلوتوث و wifi و قابلیت مکالمه داشته باشه
رزولیشنش پایین نباشه
هنگ نکنه
(ترجیحا NFC و DLNA و رادیو هم داشته باشه)

البته من فک میکنم تبلتهایی ک قابلیت مکالمه دارن قابلیت ویرایش فایل های آفیس رو ندارن، یعنی تبلتهایی ک سیستم عاملشون ویندوزه قابلیت ویرایش فایلهای آفیس رو دارن و البته قابلیت مکالمه ندارن!!! حالا نمیدونم فکرم درسته یا ن!

در واقع من ی تبلتی میخوام ک هم کار کامپیوتر (اینترنت، فیلم، دیدن و ویرایش فایلهای آفیس و پی دی اف) و هم کار موبایل(مکالمه، پیامک، کار با اپلیکیشن) رو برام انجام بده! خلاصه من تبلت رو برای هر کاری میخوام بجز بازی کردن!!!!

راستی قیمتشم تا 1400-1500 باشه، از 6اینچم کمتر نباشه!
مارکشم مهم نیس، فقط خودش خوب باشه!

tofanirani
13-04-2014, 07:22
سلام
عزیز من هم دنبال تبلت میگردم تا الان بنظرم سامسونگ 10 اینچی 2014 edition با مداد 32 گیگ حافظه داخلی خوب است و 8 اینچی .البته تمام مشخصات مورد نظر شما را ندارد که از این بابت عذر میخواهم.

tofanirani
13-04-2014, 07:24
سلام
عزیزان برای دخترم میخوام تبلتی بگیرم که این قابلیت ها را داشته باشد : تبلتی حداقل10 اینچی دارای تلفن و وای فای ، خافظه خارجی یا مموری خور باشد کیفیت تصویر عالی ،دارای حداقل 32 گیگ حافظه داخلی و سرعت هسته و رم و گرافیکش بالا باشد (قیمت زیاد مهم نیست میخوام پشیمان نشوم). در سرچهایی که کردم تبلت سامسونگ 10 اینچی 2014 edition بنظرم خوب بود به خصوص که دارای قلم میباشد که فکر میکنم عالی است . در صورت امکان راهنمایی فرمایید . با تشکر .