PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید ASUS Transformer Book T100

amdj
24-03-2014, 09:11
با سلام خدمت دوستان گرامی
میخواستم نظرات و تجربیات (در صورت داشتن این تبلت) خودتون رو با بنده به اشتراک بگذارید.

1- آیا این تبلت ارزش خرید داره؟ کارایی کلی قابل قبوله؟
2- با این رنج قیمتی (حدود 1500) گزینه دیگری هم وجود داره؟
3- آیا صفحه نمایش این تبلت (با توجه به وضوح پایین) کیفیت خوبی داره؟
4- در نهایت پورت USB3 روی داک این تبلت امکان اتصال به هارد اکسترنال 1 ترابایت رو داره؟

با تشکر

Miladmk7
24-03-2014, 13:42
سلام دوست عزیز. من خودم Me400 ایسوس رو دارم.

1. به طور قطع ارزش خرید داره. نسل قبل پردازنده های اتم اینتل به خصوص پردازنده گرافیکیشون قابل رقابت با پردازنده های A6 اپل و پردازنده های سطح بالای آرم نبود. اما پردازنده های جدید بی تریل کاملا بهینه شدند و عملکرد بسیار قابل قبولی دارند.
2. تو این رنج قیمتی از ویندوز که به هیچ وجه نه پیدا نمیشه. قیمتش مخصوصا با اون داک کیبوردش واقعا فوق العاده است. یه مورد تبلت دل هست (تو بازار ایران نیست) Venuo pro 11 که با داک کیبورد قیمتش نزدیک 700 دلار میشه. خودت دیگه حساب کن.
3. صفحه نمایش این تب باید با لپ تاب ها مقایسه بشه نه با تب های اندرویدی و آیپد. تراکم پیکسلی این تبلت با توجه به اندازه 10 اینچش از اکثر لپ تاب های موجود در بازار بالاتره. پس در نهایت کیفیت بسیار خوبه و تماشای فیلم هم بسیار تجربه خوبی داره. با توجه این که نسبت تصویر تبلت هم 16:9 هست به نظر من یک مزیت نسبت به آیپد هم هست.
4.پورت USB 3 هم هیچ مشکلی نداره و از کیبورد و ماوس تا گیم پد و هارد اکسترنال رو به راحتی پشتیبانی میکنه.

سوال دیگه ای بود در خدمتم

behrooztahmasbi
12-04-2014, 19:27
سلام دوست عزیز. من خودم Me400 ایسوس رو دارم.

1. به طور قطع ارزش خرید داره. نسل قبل پردازنده های اتم اینتل به خصوص پردازنده گرافیکیشون قابل رقابت با پردازنده های A6 اپل و پردازنده های سطح بالای آرم نبود. اما پردازنده های جدید بی تریل کاملا بهینه شدند و عملکرد بسیار قابل قبولی دارند.
2. تو این رنج قیمتی از ویندوز که به هیچ وجه نه پیدا نمیشه. قیمتش مخصوصا با اون داک کیبوردش واقعا فوق العاده است. یه مورد تبلت دل هست (تو بازار ایران نیست) Venuo pro 11 که با داک کیبورد قیمتش نزدیک 700 دلار میشه. خودت دیگه حساب کن.
3. صفحه نمایش این تب باید با لپ تاب ها مقایسه بشه نه با تب های اندرویدی و آیپد. تراکم پیکسلی این تبلت با توجه به اندازه 10 اینچش از اکثر لپ تاب های موجود در بازار بالاتره. پس در نهایت کیفیت بسیار خوبه و تماشای فیلم هم بسیار تجربه خوبی داره. با توجه این که نسبت تصویر تبلت هم 16:9 هست به نظر من یک مزیت نسبت به آیپد هم هست.
4.پورت USB 3 هم هیچ مشکلی نداره و از کیبورد و ماوس تا گیم پد و هارد اکسترنال رو به راحتی پشتیبانی میکنه.

سوال دیگه ای بود در خدمتم

دوست عزیز ... شما یه نسل قبلترش رو دارید
میتونید منو راهنمایی کنید که با شرایطی که عرض میکنم بدردم میخره یا نه؟

من دنبال یه تبلت سبک ویندوزی یرای کارای مهندسی عمرانم
عمده نرم افزارهایی که استفاده میکنم: به صورت جزیی اتوکد و تخصصی طراحی با برنامه های SAP و SAFE و ETABS ه!
باهاش قصد رندر کردن یا کار حرفه ای با نرم افزار های سنگین مث فتوشاپ رو ندارم
اصلا هم اهل بازی نیستم

Miladmk7
12-04-2014, 19:57
دوست عزیز ... شما یه نسل قبلترش رو دارید
میتونید منو راهنمایی کنید که با شرایطی که عرض میکنم بدردم میخره یا نه؟

دوست گرامی درسته این مدل رو ندارم ولی باهاش کار کردم. من با تبلت خودم نرم افزار GIS که از سنگین ترین برنامه های ویندوز هست اجرا کردم. نمیگم لگ نداشت ولی آزاردهنده نبود. این نکته هم در نظر بگیرید که پردازنده T100 بسیار نسبت به نسل قبل بهبود داشته. برنامه های Sap , etabs شخصا اجرا نکردم ولی قطعا از GIS و اتوکد و فتوشاپ سنگین تر نیستن. اتوکد هم احتمال داره لگ های جزیی داشته ولی اطمینان میدم اصلا آزاردهنده نخواهد بود.

_LOVE_CODER_
12-04-2014, 20:11
من این تبلت رو نداشتم ولی بازخوردهای خوبی ازش تو سایتهای خارجی نوشته شده

ایسوس هم جنس با کیفیت میزنه اگر ایده ال نباشه مطمعنا راضی کننده هست کیفیتش

می تونی بازخورد کسانی که این تبلت رو داشتن تو سایتهای ایرانی ببینی

تمام کسانی که من دیدم این تبلت رو داشتن ازش تعریف کرده بودند

behrooztahmasbi
13-04-2014, 15:32
دوست گرامی درسته این مدل رو ندارم ولی باهاش کار کردم. من با تبلت خودم نرم افزار GIS که از سنگین ترین برنامه های ویندوز هست اجرا کردم. نمیگم لگ نداشت ولی آزاردهنده نبود. این نکته هم در نظر بگیرید که پردازنده T100 بسیار نسبت به نسل قبل بهبود داشته. برنامه های Sap , etabs شخصا اجرا نکردم ولی قطعا از GIS و اتوکد و فتوشاپ سنگین تر نیستن. اتوکد هم احتمال داره لگ های جزیی داشته ولی اطمینان میدم اصلا آزاردهنده نخواهد بود.

دوست عزیز
در حالتی که ویندوز بیکاره و برنامه ای باز نیست چقدر رم آزاد داره؟