PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین نیکون ی5100 با لنز 18-105 رو نگه دارم یا با canon g1x یا canon g16 عوض کنم

افرا58
23-03-2014, 00:48
سلام و سال نو مبارک باشه
من بعد از تحقیقات فراوان دوربین نیکون با لنز 18-105 رو خریدم یک روز قبل از عید به دستم رسید با اینکه می دونم اگر کارکردن با این دوربین رو یادبگیرم کیفیت عکسهاش حرف نداره ولی خیلی بزرگ و حجیم و سنگینه ، اصلا انتظار نداشتم اینقدر سنگین باشه :n04: به فروشنده زنگ زدم گفت 5 فروردین بفرست دوربین دیگه برام بدن
حالا آقای همسر می فرمایند حیفه این دوربین رو پس بدیم ولی من می خوام این دوربین رو بفرستم به جاش g1x یا g16 برام بدن که سبکتر هستن حالا دو دل موندم نمی دونم چکار کنم شما جای من بودین چکار می کردین ؟:n13: فکر کنین تولد یکی باشه من بخوام مثلا با خودم دوربین ببرم چی میشه با اون کیف حجیمش!!!
خیلی خیلی ممنون می شم که راهنماییم کنید

shetabandeh
23-03-2014, 12:34
سلام g16 و g1x کامپکت هستن ولی دوربین شما compact slr هست. اگه فقط با وزن دوربین مشکل دارید d5300 پیشنهاد میشه که 80 گرم سبکتره تکنولوژیش هم جدیدتر. اگه نه حتما میخواهید ردش کنید بره که دوربین هایی که اسم بردین خوبن فقط g16 ال سی دی ثابت داره و g1x هم بعضیا میگن مشکل فوکوس داره(؟). اگر هم دو سه ماه صبر کنید ورژن جدید g1x خواهد آمد.

rahjo1
14-04-2014, 21:01
همانطور که دوست عزیزمون تفاوت هاروگفتندبه نظر بنده حقیرهم دوربین ولنز خوبی گرفتیدواقعا حیفه بامدلهایی که اسم بردیدتعویض کنید.من جای شما بودم هرگزاین کارروانجام نمی دادم