PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : نحوه پرینت گرفتن 6 کارت ویزیت در صفحه a4 در کریستال ریپورت

mraforums
21-03-2014, 18:24
سلام من چند تا سوال در مورد کریستال ریپورت داشتم اگه در جای اشتباهی سوالم رو طرح می کنم ببخشد و لطفا راهنمایی فرمایید.
1- من در دیتابیسم 4 تا فیلد دارم بعنوان مثال فیلد های مربوط به کارت شناسایی (نام و نام خانوادگی و ...) در موقع چاپ این امکان هست که بتونم مثلا مشخصات 6 تا کارت (6 نفر که هر کدام دارای نامو نام خانوادگی و ... ) هستند رو در یک صفحه a4 چاپ کنم یعنی یک برگ a4 رو به 6 قسمت تقسیم کنم و هر بخش دارای این فیلدها باشه یا بعبارتی دیگر مشخصات نفر اول در خانه یک سطر یک نفر دوم در خانه 2 سطر یک نفر سوم در خانه یک سطر دو و نفر چهارم در خانه 2 سطر دوم و..... چاپ بشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

_H2_
26-03-2014, 15:47
سلام
عید نوروز مبارک

من در دیتابیسم 4 تا فیلد دارم بعنوان مثال فیلد های مربوط به کارت شناسایی (نام و نام خانوادگی و ...) در موقع چاپ این امکان هست که بتونم مثلا مشخصات 6 تا کارت رو در یک صفحه a4 چاپ کنم یعنی یک برگ a4 رو به 6 قسمت تقسیم کنم و هر بخش دارای این فیلدها باشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

مشکلی ندارد...
تکثیر شکلی که میخواهید در ارتفاع که به طور خودکار انجام میشود...
یعنی بسته به ارتفاع بخش Section Detail در گذارش شما، این بخش میتواند بارها در ارتفاع کاغذ کاری تان تکرار شود.

برای تکرار در قالب دو ستون مجزا در روبروی هم کافیست روی Section Detail راست کلیک کرده و گزینه Section Expert را انتخاب نمایید.
در دیالوگی که ظاهر میشود گزینه Format with Multiple Columns را فعال کنید و تنظیمات سربرگ Layout را به دلخواه تنظیم کنید...
با انجام صحیح این کار بخش Detail شما بسته به ابعادش در سطر و ستون کاغذ تکرار میشود.
موفق باشی.

mraforums
26-03-2014, 20:39
سلام
عید نوروز مبارک

مشکلی ندارد...
تکثیر شکلی که میخواهید در ارتفاع که به طور خودکار انجام میشود...
یعنی بسته به ارتفاع بخش Section Detail در گذارش شما، این بخش میتواند بارها در ارتفاع کاغذ کاری تان تکرار شود.

برای تکرار در قالب دو ستون مجزا در روبروی هم کافیست روی Section Detail راست کلیک کرده و گزینه Section Expert را انتخاب نمایید.
در دیالوگی که ظاهر میشود گزینه Format with Multiple Columns را فعال کنید و تنظیمات سربرگ Layout را به دلخواه تنظیم کنید...
با انجام صحیح این کار بخش Detail شما بسته به ابعادش در سطر و ستون کاغذ تکرار میشود.
موفق باشی.

سلام عید شما هم مبارک ، امتحان نکردم اگه بازم مشکلی داشتم ازتون می پرسم با تشکر