PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشتباه لنوو در کارت گرافیک!!!! لطفا جواب بدید

mosi2007
21-03-2014, 03:09
سلام
یه لپتاپ لنوو g510 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گرفتم
چند روز بود که با درایورش به مشکل خورده بودم روی خود لپتاپ هم مارک درایور amd radeon رو زده و وقتی هم از مغازه خریدم مدلش هم همینی بود که تو لینک دیدید
خلاصه نتونستم نصبش کنم تو سی دی درایوری که بهم داده بودن تو قسمت vga دو مدل amd و intel رو زده بودن امتحانی اینتل رو نصب کردم و با تعجب کامل دیدم که درایور اینتل نصب شد و تصویر و کیفیت و ... همه چی درست شد و مدل کارت گرافیکش رو هم زده بود intel (r) hd 4600
1::الان نمیدونم مشکل از کجاست کجای کار میلنگه ؟؟
2::کارت گرافیک intel hd 4600 از گرافیک amd 8570 hd بهتره یا نه؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Altairezio
21-03-2014, 13:25
سلام
یه لپتاپ لنوو g510 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گرفتم
چند روز بود که با درایورش به مشکل خورده بودم روی خود لپتاپ هم مارک درایور amd radeon رو زده و وقتی هم از مغازه خریدم مدلش هم همینی بود که تو لینک دیدید
خلاصه نتونستم نصبش کنم تو سی دی درایوری که بهم داده بودن تو قسمت vga دو مدل amd و intel رو زده بودن امتحانی اینتل رو نصب کردم و با تعجب کامل دیدم که درایور اینتل نصب شد و تصویر و کیفیت و ... همه چی درست شد و مدل کارت گرافیکش رو هم زده بود intel (r) hd 4600
ممنون میشم جواب بدید

اول این که مبارکه....:n16:

بعد بهتون بگم که کلا" همه ی لپ تاپا اینجوری ان....دو تا گرافیک دارن که گرافیک ضعیفه مال CPU هست که این برا اینه که اگه خود گرافیک اصلی رو استفاده کنه عمر باطری کم میشه... یعنی کمتر شارژ نگه میداره...
برا استفاده از گرافیک اصلی یه قسمت تو کنترل پنل کارت هست که میشه کارتی رو که میخواید استفاده کنید رو انتخاب کنید...البته بهتره بعد اینکه کارتون تموم شد بهتره کارتو دوباره رو حال پیش فرض قرار بدین که شارژ کم نکنه....:n06:
=========================================
البته اگه کارتا هر کدوم فایل نصب جداگانه دارن بهتره هر دو رو نصب کنید....
تو لپ تا پایی که کارت گرافیکی از سری GF دارن باید حتما" اول مال intel نصب بشه بعد nvidia....اگه اول بخواید nvidia رو نصب کنین مطمئنا" اروری میبینید که میگه کارت مورد نظر شناخته نمیشه....و اینکه تو سری nvidia تعویض کارت از تو کنترل پنل Nvidia انجام میگیره....:n06:

EXTREME
01-04-2014, 19:23
سلام
گرفتم
ممنون میشم جواب بدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوزتون چی است ؟

Altairezio
01-04-2014, 20:06
ویندوزتون چی است ؟

8ـــه دیگه....:n02:(اصلا" معلوم نیست؟!):n11:

EXTREME
01-04-2014, 20:42
8ـــه دیگه....:n02:(اصلا" معلوم نیست؟!):n11:

موقع نصب درایور گرافیک به مشکل میخورید یا حین کار کردن با سیستم ؟ چون مشکلتون رو با درایور گرافیک در پستتون کامل توضیح ندادید ؟

ghadami2005
01-04-2014, 23:24
سلام. دوست عزیز منم لنوو y510 دارم. گرافیکش البته GT750m هست . حتما باید ابتدا درایور گرافیک داخلی سی پی یو نصب بشه بعد بهتون اجازه نصب درایور کارت گرافیک اصلی رو بده دز غیر اینصورت موقع نصب ارور میده. HD 4600 گرافیک داخلی پردازنده لبتاپ شما هست که مربوط به نسل چهارم معماری CORE اینتل یا همون هاسول هست. نقش این گرافیک بیشتر در هندل کردن ویندوز هست و در اجرای بازی نقشی نداره البته قابلیت تعریف وظیفه برای هر کدام از گرافیکها در ویندوز وجود داره.

الان که گرافیک پردازنده رو نصب کردین سی دی رو داخل درایو نوری بزارین و درایور گرافیک رو نصب کنین.