PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر بالا اوردن فلش

امیر تتلو
20-03-2014, 15:08
سلام دوستان من یه asus g sx دارم از وقتی خریدم یه سری مسائل توی ویندوز وجود داشت اینکه کلا ویندوزم 1 دقیقه یا بیشتر طول میده بالا بیاد و گزینه ی دیگه این که برای اولین بار که ویندوز بالا میاد هر برنامه ای رو بخوام باز کنم یه کم طول میده مثلا اگه بخوام برم مای کامپیوتر 10 ثانیه طول میکشه لود کنه یا اگه بخوام اهنگ گوش کنم برای اولین بار 15 ثانیه طول میکشه که مدیا باز شه اما برای دفعه ی دوم مثه برق میشه نمیدونم مشکل چیه و مشکل دیگم هم اینه که فلشو بهش میزنم حداقل 45 ثانیه طول میده بازش کنه دیگه واقعا خستم کرد باید چیکار کنم ؟ ویندوزشم اریجیناله و فک نکنم ویروسی باشه البته ویروسی هست اما فک نکنم کار ویروس باشه چون از بدو تولیدش همین طوریه لطفا نظر بدید دوستان پیشاپیش از نظرات گلتون ممنونم

امیر تتلو
21-03-2014, 01:49
واقعا کسی نیست کمک کنه والا اگه من بودم جای شما ها اگه چیزی میدونستم اینقد بیخیال نبودم 50 تا مشاهده و 0 نظر؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید ظروریه دست دوستانی که حتی یه نظر هم میدن درد نکنه

khelane
21-03-2014, 18:32
خب عزیز ماشالله شما خیلی فعالید تو انجمن حداقل میگفتید چه کارایی کردید با هاش ولی توصیه ها یادت نره
ویروس کشی
اپدیت درایور ها
یه بار chkdsk \f در حالت ادمین
بازم درست نشد
تست رم
هارد
گرافیک
استفاده از برق مستقیم و بدونه باتری
دمای قطعات رو چک کن واسه وقتی که سیستم روشن میشه و تازه شروع به کار میکنه بهتره با نرم افزار hmonitor که خیلی عالیه هست تست کنید
در اخر هم اگه هیچ مشکلی نبود میمنونه یا بار هارد دیسک رو فرمت سطح پایین کنید
بازم نشد .ووووو

leo.unique
21-03-2014, 18:54
واقعا کسی نیست کمک کنه والا اگه من بودم جای شما ها اگه چیزی میدونستم اینقد بیخیال نبودم 50 تا مشاهده و 0 نظر؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید ظروریه دست دوستانی که حتی یه نظر هم میدن درد نکنه
ویندوز عوض کن:n27:

mohammad ahmadi
22-03-2014, 01:19
به خاطر سرعت پایینه هارد دیسکه اولش که ویندوز بالا میاد یکم طول میکشه تا همه نرم افزار ها لود بشن....تنها راهش تعویض هارد با یه هارد پرسرعته

امیر تتلو
22-03-2014, 11:14
خب عزیز ماشالله شما خیلی فعالید تو انجمن حداقل میگفتید چه کارایی کردید با هاش ولی توصیه ها یادت نره
ویروس کشی
اپدیت درایور ها
یه بار chkdsk \f در حالت ادمین
بازم درست نشد
تست رم
هارد
گرافیک
استفاده از برق مستقیم و بدونه باتری
دمای قطعات رو چک کن واسه وقتی که سیستم روشن میشه و تازه شروع به کار میکنه بهتره با نرم افزار hmonitor که خیلی عالیه هست تست کنید
در اخر هم اگه هیچ مشکلی نبود میمنونه یا بار هارد دیسک رو فرمت سطح پایین کنید
بازم نشد .ووووو

دوست عزیز با چه برنامه ای ویروس کشی کنم؟ و من بجز کارت گرافیکم که الان 335.23 هست هیچوقت چیز دیگه ای و اپدیت نکردک تا به حال و نمیدونم باید از چه سایتی این اپدیت هارو دانلود کنم ؟ لطفا اگه لازمه لینک بزارید و میخواستم بگم که من بنظرم قطعات سالمن چون از پس بازی ها براحتی بر میان و مشگلی توشون ندیدم و من از برنامه ی speccy استفاده میکنم که همون اول کار ققطعات دور و بر 30 الی 40 درجه هستند بعد یه سوال دارم من الان از ویندوز اوریجینال لبتاب استفاده میکنم ایا اگه یه ویندوز سون گردو یا زیتون روش نصب کنم با بک اپ میشهویندوز سون اوریجینال؟ یا میخوام یه مدتی ایت نصب کنم و بعدش یه ویندوز سون نصب کنم و با بک اپ برگردونم؟ ممنون از دوستانی که نظر دادند:n01:

امیر تتلو
22-03-2014, 11:18
و چیز دیگه ای هم که هست اینه که برای استفاده از usb3 باید فلشو دو بار بزنم توش تا فلشو بالا بیاره و بقیه که usb2 هستن هم خیلی طول میدن فلشو باز کنن جریان چیه؟ واقعا اعصاب ادمو خورد میکنه

khelane
22-03-2014, 22:49
ببین هر انتی ویروسی نصب میکنی فقط اپدیت و ورژن جدیدش باشه
بنده بسته به نوع سیستم شخص نصب میکنم انتی ویروس سبک و قوی اواست رو پیشنهاد میدم هم ساده هست و هم قوی در سطح خودش تاحالا مشتری نداشتم ازش مشکلی داشته باشه
در مورد سیستم قوی هم بتونه بکشه کاسپر 2012 به بالا
بیت دفندر....
شما بستگی به خودتون داره که چی نصب کنید
برای اپدیت هم کافیه بری خود سایت لب تابتون اونجا مدلش رو وارد کنید و نصبش کنید یا برید برای هرقطعه از سایت سازنده اش دانلود کنید
فرضا چیپپ کارت شبکه realtek هست برید سایتش جدیدترینش رو دانلود کنید همینطوری واسه اون قطعات هم همین کار رو انجام بدید
برای دیدن دما و ولتاژ و مقدار دور فن .... از hwmonitor کرک شده اش تو سایت های فارسی زیاده دانلود کن و نیگاش کن ببین مشکلی نداره.
واسه هارد هم شما اون کاری که بهتون گفتم رو انجام بده chkdsk /f در حالت ادمین ببین درست میشه
ویندوز هم شما ببین زیر لب تاب یه سریال نامبر واستون نزده فرضا یه سریال ویندوز و بالاش نوشته برای نسخه پروفشنال بعد شما میتونید نسخه پروفشنال رو نصب کنید بعد به نت وصل بشید و همون کلید رو بهش بدید درست میشه
به نظر من هیچ فرقی نداره ورژن کرک و اصلی ... منکه تو ایرانم با نت مضخرف اپدیت و ... میخوام چیکار الان چیزی که زیاده ویندوز و اپدیتهاش هستن که نیاز به اوریجنال بودن نیست خب ویندوز اصلی مزایای داره ولی در کارای ........ فرقی ندارن بیخیال برو نصبش کن شاید درست شد
اگه ویندوز رو تا الان نصب نکردی شما یه بار واسه تست نصبش کن ببین همینطوری هست
ضمنا واسه یو اس بی تری هم برمیگرده به خود درایورش یا ویندوز .. یا خود فلش ...
در کل پیشنهاد میشه یه ویندوز و یه اسکن ویروس بشه بعد ببین همینطوری هست یا نه اگه بازم همینطوری بود
هارد رو باید یه دور فرمت سطح پایین کنی بازم درست نشد در اخر باید به گفته دوستمون یه هارد دور بالا تهیه کنی گرچه فکر نکنم از این باشه چون نباید دیگه اینقدر هم کند باشه

leo.unique
22-03-2014, 23:25
بنده بسته به نوع سیستم شخص نصب میکنم انتی ویروس سبک و قوی اواست رو پیشنهاد میدم هم ساده هست و هم قوی در سطح خودش تاحالا مشتری نداشتم ازش مشکلی داشته باشه

موافقم ! اواست خیلی خوبه واقعا :n01:
خودم comodo internet security premium نصب کردم چون خیلی راحت آپدیت میشه:n18:

امیر تتلو
23-03-2014, 00:28
در مورد سیستم قوی هم بتونه بکشه کاسپر 2012 به بالا
بیت دفندر....
شما بستگی به خودتون داره که چی نصب کنید
برای اپدیت هم کافیه بری خود سایت لب تابتون اونجا مدلش رو وارد کنید و نصبش کنید یا برید برای هرقطعه از سایت سازنده اش دانلود کنید
فرضا چیپپ کارت شبکه realtek هست برید سایتش جدیدترینش رو دانلود کنید همینطوری واسه اون قطعات هم همین کار رو انجام بدید
برای دیدن دما و ولتاژ و مقدار دور فن .... از hwmonitor کرک شده اش تو سایت های فارسی زیاده دانلود کن و نیگاش کن ببین مشکلی نداره.
واسه هارد هم شما اون کاری که بهتون گفتم رو انجام بده chkdsk /f در حالت ادمین ببین درست میشه
ویندوز هم شما ببین زیر لب تاب یه سریال نامبر واستون نزده فرضا یه سریال ویندوز و بالاش نوشته برای نسخه پروفشنال بعد شما میتونید نسخه پروفشنال رو نصب کنید بعد به نت وصل بشید و همون کلید رو بهش بدید درست میشه
به نظر من هیچ فرقی نداره ورژن کرک و اصلی ... منکه تو ایرانم با نت مضخرف اپدیت و ... میخوام چیکار الان چیزی که زیاده ویندوز و اپدیتهاش هستن که نیاز به اوریجنال بودن نیست خب ویندوز اصلی مزایای داره ولی در کارای ........ فرقی ندارن بیخیال برو نصبش کن شاید درست شد
اگه ویندوز رو تا الان نصب نکردی شما یه بار واسه تست نصبش کن ببین همینطوری هست
ضمنا واسه یو اس بی تری هم برمیگرده به خود درایورش یا ویندوز .. یا خود فلش ...
در کل پیشنهاد میشه یه ویندوز و یه اسکن ویروس بشه بعد ببین همینطوری هست یا نه اگه بازم همینطوری بود
هارد رو باید یه دور فرمت سطح پایین کنی بازم درست نشد در اخر باید به گفته دوستمون یه هارد دور بالا تهیه کنی گرچه فکر نکنم از این باشه چون نباید دیگه اینقدر هم کند باشه

دوست عزیز ممنون از نظرت فقط من مدل لب تابم asus g 53 sx مدل i5 هست و 3d هم نیست فقط اگه میشه لطف کنی لینک اپدیت های جدید رو بزاری شرمندت میشم و نمیدونم اصلا منظور شما از chkdsk /f چیه؟ و فرمت سطح پایین ؟؟ این ها دقیقا چین؟ من الان بیت دفندر دارم و فقط نصبه و همیشه نوشته last update:yesterday و نمیدونم اصلا چجوری اپدیتش کنم ببخشید تو این زمینه ها یکم شوتم بعد هارد خوب چی پیشنهاد میدی؟ ایا میشه یه ssd :64 یا 128 بگیرم و این هاردمم باشه و ویندوزم روی هارد جامد باشه؟ یا باید کل این هارد رو بفروشم؟ که اصلا دویت ندارم این کارو کنم چون دیگه جای نصب بازی ندارم فقط اگه لطف کنی لینک اپدیت های ضروریشو بزاری و یه توضیح مختصر هم درباره ی چگونگی دانلود و نصب اپدیت ها بدی ممنون میشم و دستتم میبوسم

امیر تتلو
24-03-2014, 15:55
چرا دوستان دیگه راهنمایی نمیکنن؟ لطفا ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n22::n23::n22:

hose in
07-05-2014, 20:54
سلام دوست من
امیدوارم تا الان مشکلت حل شده باشه ،در هر صورت اگه مشکل در ابدیت درایورهات داشته باشی میتونم کمکت کنم
در ویندوز 7 و 8

روي my computer کليک راست میکنی گزينه ي properties را انتخاب میکنی روی زبانه ي hardware کليک میکنی وارد Device Manage میشی " مثلا میخای کارت گرافیک رو ابدیت کنی کشوی display adapters رو باز میکنی روی گرافیکت کلیک راست وگزینه ( ابدیت درایورز ) رو انتخاب میکنی به همین راحتی
روش دوم:
برنامه Driver Genius رو دان ونصب کن بعد از کرک کردن گزینه اسکن وبعد دانلود جدیدترین ورژن درایورهارو استارت میزنی .در اخر هم شروع به نصب ابدیتهای جدید درایورهای قدیمی لبتاب و یا کامپیوتر میکنی .سوال دیگه ای هم بود در خدمتم. راستی دوست من در هر 2 روش ( حتما باید به اینترنت وصل باشی)

امیر تتلو
03-06-2014, 11:01
دوست عزیز برای اپدیت cpu یا usb ها کجا باید رفت ؟ ممنون از جوابت

امیر تتلو
03-06-2014, 11:03
روی processors که میزنم 4 تا چیز باز میشه روی کدوم باید بزنم اپدیت شه ؟ یه وقت کار دستم نده دیگه روشن نشه؟ رو هر چی هم میزنم نوشته is update در صورتی که خیلی وقته اپدیت نشده

امیر تتلو
05-06-2014, 17:13
کسی نیست کمکم کنه هنوز درگیر این مشگلم چجوری باید cpu رو اپدیت کنم؟

oOomid.M
06-06-2014, 00:01
سلام
برای چی میخوای CPU رو آپدیت کنی ؟

hose in
06-06-2014, 19:24
دوست عزیز شما درست متوجه نشدید .
برای آبدیت usb باید به اخرین گزینه یعنی universal ...bus controllers بروید
نه ابدیت سی پی یو .
آبدیت درایور هم مثل آبدیت بایوس نیست که حساس و خطر آفرین باشه پس نگران نباش آخر اخرش میخوای یه وین عوض کنی
روتک تک گزینه ها برو وابدیت رو بزن . باز هم اگه واست مشکله با درایور جنیوس کار آبدیت رو انجام بده "قبلش یه بکاب هم بگیر .