PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا روی خط تلفنی میتوان یک اینترنت دیگر گرفت ؟

rezapassword
18-03-2014, 11:35
سلام
دوستان الان رو خطم از پارس انلاین اینترنت دارم میخوام فورا عوض کنم های وب بکیرم .
ایا باید برم مخابرات بگم من میخوام اینو قطع کنم جدید بگیرم یا اینکه برم تو سایت های وب اشتراک بگیرم خودش وصل میشه و اون قبلی کنسل میشه .؟
انصافا های وب خیلی خوبه

Meysam Raz
18-03-2014, 12:36
روال کار اینطوریه که شما اول باید به پارس درخواست قطع سرویس و جمع آوری رانژه خط رو بدی
بعد به های وب در خواست رانژه و ارائه سرویس رو بدی
دیگه اینا میدونن و مخابرات شما مستقیم با مخابرات کاری نداری
اما بهت پیشنهاد میکنم هیچ کار نکنی چون دم عیده و نمیارزه عید رو بدون اینترنت بمونی
بعد از عید اول به های وب زنگ بزن ببین منطقه شما رو ساپورت میکنه؟، اگر میکرد مدارک رو براشون بفرست همون روز درخواست قطع و جمع آوری رو به پارس بفرست
در هر صورت خیلی زرنگ باشی یه پروسه حداقل یک هفته ای تا دو هفته ای نت نداری

rezapassword
18-03-2014, 18:33
سپاس گذارم
فقط یه سوال زمان یک یا دو هفته رو به خاطر تعطیلات عید می فرمایید ؟

IVAN
18-03-2014, 18:57
بستگی داره به شرکت و مرکز مخابراتی. اگه شرکت درخواستو بفرسته و کارمند مرکز مخابراتی هم حوصله کار داشته باشه همون روز خط شما تخلیه میشه
بعد میتونی از یه شرکت دیگه سرویس تهیه کنی. رانژه شدن خط هم دقیقا به همون صورته خصوصا اینکه مرکز مخابراتی آیا به درخواست ها در همون روز رسیدگی میکنه یا نه! از عید تا یه هفته هم مخابرات تعطیله

hossein019940
18-03-2014, 19:01
سلام
دوستان الان رو خطم از پارس انلاین اینترنت دارم میخوام فورا عوض کنم های وب بکیرم .
ایا باید برم مخابرات بگم من میخوام اینو قطع کنم جدید بگیرم یا اینکه برم تو سایت های وب اشتراک بگیرم خودش وصل میشه و اون قبلی کنسل میشه .؟
انصافا های وب خیلی خوبه
الان دم عیده به هزار بهانه مسئول دیتا مخابرات همچین کاری نمیکنه.
شما باید نامه درخواست تخلیه سرویس فعلی شما از شرکت برای مرکز فرستاده بشه و مرکز هم تخلیه کنه.
وباید از شرکت دیگه ای سرویس بگیرید بعد از ثبتنام نامه راه اندازی از شرکت جدید برای مرکز فرستاده میشه.
الان اگر درخواست بدین حتی ممکنه تا6 عید هم تخلیه نکن ولی این احتمال هم داره که خط رو از رانزه در بیارن ولی برای رانژه دوباره 6فروردین بشه.

mehdidotcom
19-03-2014, 00:31
الان دم عیده به هزار بهانه مسئول دیتا مخابرات همچین کاری نمیکنه.
شما باید نامه درخواست تخلیه سرویس فعلی شما از شرکت برای مرکز فرستاده بشه و مرکز هم تخلیه کنه.
وباید از شرکت دیگه ای سرویس بگیرید بعد از ثبتنام نامه راه اندازی از شرکت جدید برای مرکز فرستاده میشه.
الان اگر درخواست بدین حتی ممکنه تا6 عید هم تخلیه نکن ولی این احتمال هم داره که خط رو از رانزه در بیارن ولی برای رانژه دوباره 6فروردین بشه.
مراکز مخابراتی در ایام نوروز کارمندان بصورت شیفت کار می کنند و معمولا رانزه انجام نمیشه مگر در شرایط خاص و با سفارش

ham33d
19-03-2014, 00:38
سلام
انصافا های وب خیلی خوبه
عجبه من که های وب داشتم قیدشو زدم چون حسابی پوکیده بود
حالا رفتم طرفه پارس انلاین حسابی خوشام اومده از این شرکت:n02::n02:

rezapassword
19-03-2014, 09:54
والا من که از های وب خیلی راضیم

مخصوصا اون بسته های فشفشه که داره

ham33d
19-03-2014, 14:09
والا من که از های وب خیلی راضیم

مخصوصا اون بسته های فشفشه که داره
خوب بود یه زمانی