PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک خیلی فوری به پسر اسفندی

Esfand_Boy
16-03-2014, 19:46
سلام بر برادران عزیز. ی مدته دارم ادیوس و پریمایر کار می کنم. الانم دارم با قالب های آماده کار می کنم و میدونم باید مسیر عکس و فیلم ها رو بهش بدم ولی وقتی قالب ها رو با پریمایر باز می کنم هیچ اتفاقی نمی افته. کسی هست که با قالب های آماده که با تردی مکس و پریمایر کار میکنند، کار کرده باشه؟؟؟ خواهشا به من جواب بدید تا با هم در یک زمان آن بشیم و من مشکلم رو که طولانی هست ازش بپرسم. خدا خیرتون بده ، حتما سر نماز دعاتون می کنم. منتظرم!!!

Переклад не
17-03-2014, 09:29
سلام بر برادران عزیز. ی مدته دارم ادیوس و پریمایر کار می کنم. الانم دارم با قالب های آماده کار می کنم و میدونم باید مسیر عکس و فیلم ها رو بهش بدم ولی وقتی قالب ها رو با پریمایر باز می کنم هیچ اتفاقی نمی افته. کسی هست که با قالب های آماده که با تردی مکس و پریمایر کار میکنند، کار کرده باشه؟؟؟ خواهشا به من جواب بدید تا با هم در یک زمان آن بشیم و من مشکلم رو که طولانی هست ازش بپرسم. خدا خیرتون بده ، حتما سر نماز دعاتون می کنم. منتظرم!!!
سلام
خب در این حد از دست من این برمیاد که یه تجربه درمورد استفاده از قالب های آماده بهت بگم . اینکه باید بدونی کدوم قالب توسط چه ورژنی از اون نرم افزار طراحی شده.مثلا قالب هایی که با ورژن بالاتر ساخته شدن ، تو ورژن های پایین باز نمیشن.همچنین قالب های مربوط به ورژن پایین هم تو ورژن های بالاتر درست اجرا نمیشن
حالا شاید قالبهایی که دانلود کردی یا داری استفاده میکنی مربوط به ورژن های دیگه ای هستن که باید با اون ورژن از نرم افزار کار کنی

taherm00
04-05-2014, 02:38
قالب آماده تردی مکس از مد افتاده از پروژه اماده افتر استفاده بکن