PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Huey PC Remote Control v5.9

jooya
27-08-2006, 10:37
دوستان کسی هست که بدونه چطوری باید از این نرم افزار استفاده کرد ؟
آیا با این میشه کنترل یه کامپیوتر رو از توی خونه در دست گرفت که در کافی نت است ؟
لطفآ یه راهنمایی جامع بکنین .
:blush:

jooya
28-08-2006, 02:26
از دوستان پی سی که این لینک رو برای دانلود نرم افزار گذاشتن خواهشمندیم یکمی در مورد استفاده از این برنامه توضیح بدن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از مدیران محترم که این برنامه رو گذاشتن کمک می خوام .

amintnt
31-08-2006, 16:58
آره ميشه.شبيه نرم افزار Anyplace control.اول اینکه اگه میخوای به یه کامپیوتر تو کافی نت کانکت کنی باید آی پی سرور اون کافینت رو داشته باشی.بعد هم باید پورتی رو که بین سرور و اون کامپیوتر هست پیدا کنی.حالا باید به نرم افزار آی پی رو بدی و بعدش یه : بذاری و آدرس پورت رو بدی. بعدکانکت میشه.اما بگم که اگه قصدت خرابکاریه بهتره که بیخیال شی.چون نمیتونی آی پی سرور رو پیدا کنید.اگه هم تونستی نمیتونی با سرعت پایین کامپیوتر طرف رو کنترول کنی.از ما گفتن بود.بای

jooya
02-09-2006, 16:06
آره ميشه.شبيه نرم افزار Anyplace control.اول اینکه اگه میخوای به یه کامپیوتر تو کافی نت کانکت کنی باید آی پی سرور اون کافینت رو داشته باشی.بعد هم باید پورتی رو که بین سرور و اون کامپیوتر هست پیدا کنی.حالا باید به نرم افزار آی پی رو بدی و بعدش یه : بذاری و آدرس پورت رو بدی. بعدکانکت میشه.اما بگم که اگه قصدت خرابکاریه بهتره که بیخیال شی.چون نمیتونی آی پی سرور رو پیدا کنید.اگه هم تونستی نمیتونی با سرعت پایین کامپیوتر طرف رو کنترول کنی.از ما گفتن بود.بای
امنیت جان چرا مسئله رو بغرنج میکنی ، ساب سون با اون دره پیت بودنش سرورش هر کاری میکنه حالا من فقط میخوام که دسترسی گرافیکی هم داشته باشم اینطوریه

کافی نت با adsl ، مگه ip سرورش همون default gate eay نیست ؟

یعنی نمیشه با یه برنامه که سرورش رو اون کامپیوتر نصب باشه بهش وصل شد ؟ من دسترسی فیزیکی به اون کامپیوتر دارم و pass ادمین رو هم دارم فقط میخوام بدونم چه برنامه ای رو و چطور نصب و تنظیم کنم که بتونم بهش وصل شم ؟

لطفآ یه کمی کاملتر توضیح بدین . :sad: