PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه های نخوردن فست فود

Life24
14-03-2014, 23:29
سلام
به نظر شما راه حل های نخوردن فست فود ها چیه؟ چطور میتونیم خوردن فست فود رو به حداقل برسونیم؟
متاسفانه من آلرژی دارم و برام سم هست فست فود و هر وقت میخورم بدتر میشم
اما آدمیزاد بلاخره نمیتونه جلو ی خودش بگیره :n03:

shabe.saket
14-03-2014, 23:37
سلام
به نظر شما راه حل های نخوردن فست فود ها چیه؟ چطور میتونیم خوردن فست فود رو به حداقل برسونیم؟
متاسفانه من آلرژی دارم و برام سم هست فست فود و هر وقت میخورم بدتر میشم
اما آدمیزاد بلاخره نمیتونه جلو ی خودش بگیره :n03:
موضوع واقعآ حادی هست دوست عزیز...
فست فود واقعآ یه مشکل هست که رژیم غذایی در اکثر مواقع مضر ( اسمش روشه فست فود = خارج از روال طبیعی پخته میشه و سریع طبخ میشه ، با توجه به اینکه در بیرونم تهییه بشه )...

در هر صورت من خودم به زور عادت دادم فست فود رو با برنامه بخورم ، چون من این مشکل و مثل شما داشتم که زیاد فست فود میخوردم...خودم و عادت دادم موقع گرسنه شدن عوض اینکه هر روز برم سراغ فست فود ، 4 روز یه بار درست کنم و یه روز با نیمرو، یه روز با تخم مرغ آبپز ، یه روز با سبزی و گردو و...بسر کنم و اجازه ندم فست فود سریع بر ارادم غلیه کنه.....

با تمرین میتونید کم کنید.....

desperanish
15-03-2014, 00:11
سلام به شما

چندتا توصیه:

1. بگرد ببین از چه ادویه ای بدت میاد، به مقدار زیاد تو غذات بزن ( مثلا طعم سیر ) و چند دفعه با این ادویه مزخرف بخور، احتمالا نتیجه بگیری.
یعنی انقدر بد مزه برات باشه که بخوای بالا بیاری، نه اینکه یه ذره بهش نمک بزنی بگی خوب خرابش کردم:n02:

2. چند دفعه وقتی سیری به زور بخور، حالت بد میشه :n02:

3. از مضرات فست فود بیشتر بخون و دائما مطالعه داشته باش

4. یادم رفت :n02: یادم اومد میام میگم

arash59b
15-03-2014, 00:52
دوران دانشجویی غذای اول اخر من همین بود همه شعبه های هایدا من رو میشناختن ولی الان یه 6-7 سالی هست کلا خوردن سوسیس و کالباس و نوشابه رو کنارگذاشتم و بندرت پیش میاد بخورم شاید سالی 1-2 بار اونم تو رودربایستی و مهمونی

پیتزا هم خیلی کم و معمولا گوشت و مرغ می خورم

بنظر من بهترین راه اول اشنایی با مضرات این نوع مواد هست جوری که همیشه و همجا یادت باشه

دومین روش هم که استفاده کردم استفاده از متدهای LNP و تصویرسازی ذهنی بود. روی من واقعا اثر داشت

البته خونواده هم خیلی مهمه که با ادم راه بیان ما کلا تو خونه این مواد رو تحریم کردیم که خودش کمک خیلی بزرگیه مخصوصا اگه اراده ضعیف باشه