PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد زنگ alarm گوشی 6600

cyrus_achamenian
27-08-2006, 08:26
من می خوام گوشی رو طوری تنظیم کنم که هر روز زنگ بزنه نه اینکه هی هر شب تنظیمش کنم...خودم کلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم!!
می خواستم بدونم راهی هست که تنظیم کنی گوشی هر روز زنگ بزنه ( چون اگه یه شب یادم بره تنظیم کنم... )
با تشکر...

NINTENDO_DS
27-08-2006, 11:22
نه فكر نكنم بشه

mslove
27-08-2006, 23:23
چرا ميشه كوروش جان:
براي اين كار ابتدا ميري توي كلندر يا همون تقويم سپس يك نيو ميتينگ ايجاد ميكني - يك موضوع به اون ميدي فرقي نميكنه كه چي باشه _ استارت تايم با يد ساعتش از ساعتي كه ميخواي آلارم بزنه بيشتر باشه _ در قسمت آلارم اون را روشن ميكني و در قسمت ريپيت اون را روي ديلي ميگذاري تا هر روز زنگ بزنه سپس تاريخ ريپيت انتيل را بهش ميدي كه تا چه تاريخي اين كار تكرار بشه بقيه قسمتها را نياز نيست تغيير بدي در ضمن حسن اين كار اينه كه زنگ آلارم بصورت يكنواخت هست و اسندينگ نيست . موفق باشي :cool:

cyrus_achamenian
28-08-2006, 18:48
چرا ميشه كوروش جان:
براي اين كار ابتدا ميري توي كلندر يا همون تقويم سپس يك نيو ميتينگ ايجاد ميكني - يك موضوع به اون ميدي فرقي نميكنه كه چي باشه _ استارت تايم با يد ساعتش از ساعتي كه ميخواي آلارم بزنه بيشتر باشه _ در قسمت آلارم اون را روشن ميكني و در قسمت ريپيت اون را روي ديلي ميگذاري تا هر روز زنگ بزنه سپس تاريخ ريپيت انتيل را بهش ميدي كه تا چه تاريخي اين كار تكرار بشه بقيه قسمتها را نياز نيست تغيير بدي در ضمن حسن اين كار اينه كه زنگ آلارم بصورت يكنواخت هست و اسندينگ نيست . موفق باشي :cool:

خیلی خیلی ممنونم
لطف کردین