PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد دانلود منیجرها

Ali_k
27-08-2006, 05:43
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه سوال در مورد دانلود منیجرها برام پیش اومده:
میخواستم ببینم آیا در دانلود منیجرها (مثلا Net Transport که من از اون استفاده میکنم) امکان داره که یه برنامه یا روند بهش بدی تا مثلا چند تا فایل یا آهنگ یا هر چی را پشت سر هم و یکی یکی دانلود کنه. یه مثال میزنم تا بهتر متوجه بشید :
مثلا شما 6تا لینک آهنگه مال یه آلبومه ، شما میخواین هر 6 تا آهنگ را دانلود کنید اما یکی یکی . از اون طرفم دیر وقت و شما خوابتون میاد . میخواستم بدونم آیا میشه به دانلود منیجر برنامه داد و هر 6 تا لینک را داد تا خودش یکی یکی دانلود کنه و شما به خوابتون برسید . اگه همچین چیزی امکان داره لطفا توضیح بدید که کدوم گزینه هست.

(ببخشید واضح تر از این نمیتونستم بگم) :blush:

alex_pk
27-08-2006, 06:01
سلام علی جان

من قبلاً يه تاپيکی در اين مورد باز کرده بودم (خودم هم همين سؤال رو داشتم)

بچه ها گفتن که نميشه...

hardrock007
27-08-2006, 06:03
علی جان سلام

بله ميتونی با استفاده از قسمت Scheduler اينکارو براحتی انجام بدی

حتی ميتونی تنظيم کنی تا بعد از اتمام دانلود کامپيوتر بصورت خودکار خاموش بشه

البته برای راحتی و نتيجه بهتر دانلود منجر IDM رو توصيه ميکنم که آخرين نسخه همراه با کرکشو ميتونی از اين تاپيک بگيری:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

mohammad hamed
27-08-2006, 09:04
من كه با داپ هميشه اين كار رو مي كنم
به اين صورت همين جور كه در شكل زير نشان داده شده حداكثر دانلود فايل را روي 1 تنظيم كن و سپس بر روي تمام لينك ها يكي يكي كليك كن و استارت دانلود رو فشار بده .
در اين صورت چون فقط بايد در يك زمان حداكثر 1 فايل دانلود ميشه بقيه به انتظار خواهند نشست تا دانلود تمام شود و نوبت به بقيه برسد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_k
28-08-2006, 07:08
با سلام
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان عزیزم
mohammad hamed عزیز شما برنامه ی Net Transport را نداری ؟ یعنی منظورم اینه که نمیدونی با اون برنامه ای که من میگم چطوری همین کار که با داپ انجام میدی را باید انجام داد . ممنون میشم اگه برام یه نگاهی بکنی و یا تستش کنی.
شرمنده ها

از بقیه ی دوستان هم ممنوننم که راهنمایی کردن :blush: