PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد BattleField 4 کیفیت اولترا

dDarkKnight_12
13-03-2014, 20:31
سلام دوستان، تو سایت Guru3d وقتی میخواد یک کارت گرافیکی رو تو بازی بتلفیلد 4 در بالاترین کیفیت ممکن همون اولترا آزمایش کنه و نتایجشو بذاره از این تنظیمات استفاده میکنه که عکسشم میذاره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همونطور که میبینید همه ی متغییر ها رو ماکزیمم نیستن! مثلا: Vertical Sync خاموشه ، Field Of View و Motion Blur و Resolution Scale ماکزیمم نشدن. اونطرف هم آنتی آلیاسینگ بجای 4x روی 2x تنظیم شده!

سیستم من تو امضام هست. هیچکدوم از قطعات رو اورکلاک نکردم و نمیخوام بکنم. مانیتورم 27 اینچ کیفیت 1920 در 1080 هست که با کابل HDMI به کارت گرافیک وصله. من وقتی با این سیستم تو بتلفیلد 4 همه ی متغییرهای گرافیکی رو ماکزیمم میکنم تو مراحل نه چندان سنگین بازی مخصوصا فضاهای بسته فریم ریت دور و بر 50 میگیرم ولی تو مراحل سنگین و جنگ و دعوا و بارون و گرد و غبار و آتیش و ... بشدت افت فریم تا زیر 30 فریم دارم تا جایی که تو مراحل اول وقتی اون ساختمون فرو میریزه و داریم سقوط میکنیم رسما با مکث های 1 ثانیه ای فریم میگیرم!!!

اینم عکس از تنضیمات من: ( البته اینجا حالت windowed کردم تا بتونم عکس بگیرم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته باید بگم من رو این سیستم بازیهای مثل COD: Ghosts و NFS Rivals و Batman Arkham Origins رو تو بالاترین کیفیت ممکن بسیار روان اجرا کردم و مشکلی پیش نیومد.

موقع اجرای بازی هیچ برنامه ای تو پس زمینه فعال نیست بجز دانلود منیجر که داره دانلود میکنه اونم فکر نکنم زیاد تاثیرگذار باشه تو کیفیت.

الان بازی بتلفیلد رو تو همون اوایلش ول کردم چون حیفم میاد کمتر از کیفیت اولترا بازیش کنم!

بنظر شما مشکل تنظیمات بتلفیلد از کجاست؟ گرافیک من ضعیفه؟ یعنی قدرت گرافیکی سیستم من به یدونه PS4 نمیرسه؟

درایور گرافیک آخرین آپدیته یعنی 335.23 . ویندوز هفت 64 بیتی . بازی هم آپدیتهاش کامل نصب شده

اگر گرافیکم ضعیفه بنظرتون با یدونه 780 حالت SLI کنم یا کلا بفروشم و بجاش 780 تی آی و یا AMD R9 290x بگیرم؟

ممنون از راهنمایی های شما.

camry
13-03-2014, 20:56
سلام
عزیز فکر نمی کنی تاپیک اضافی زدی ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما همینجا هم جواب رو میدم
شما سیستمت موشکه و همه آرزوی داشتن چنین سیستمی رو دارن پس بنابراین مشکلی از بابت سیستم نداری
اما اینو هم در نظر بگیر که بردن تنظیمات در نهایت کیفیت کار بیهوده ایست و جز فشار اوردن روی سیستم کار دیگه ای نمی کنه
شما از نرم افزار nvidia geforce experience استفاده کن خودش براش بازی رو با بهترین کیفیت به نمایش در میاره

بتل فیلد 4 چند روز پیش آپدیتی رو منتشر کرده که واقعا تمامی باگ ها و مشکلات قدیمی افت فریم رو حل کرده - پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید و روی بازی نصب کنید ( حدود 800 مگ حجمشه )

در آخر بگم که اگر قصد ارتقا گرافیک داری به هیچ وجه سراغ sli نرو و یک 780ti تهیه کن

موفق باشید
:n16:

dDarkKnight_12
13-03-2014, 22:40
ممنون دوست عزیز اصلا حواسم نبود.

مدیران محترم لطفا این تاپیکو کلا پاک و حذف کنن.

با GeForce Experience امتحان میکنم نتیجشو مینویسم مرسی.

=CYBER=
13-03-2014, 23:21
Resolution Scale رو بزارید رو ۱۰۰ درصد مشکلتون حل میشه .

بالاتر از ۱۰۰ برای افرادی هست که از چند تا مانیتور یا از مانیتور با رزولیشن بالا استفاده می کنن .

تو ۱۰۰ درصد شما تو فول اچ دی بهترین کیفت رو دریافت می کنید ٬‌ بیشترش فقط مصرف بیهوده هست .