PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : htc desire 600 dual sim

hyorin
13-03-2014, 10:51
سلام بچه ها میخواستم نظرتونو درمورد این گوشی بدونم

پ.ن : البته نظر کارشناسانه
نه اینکه نظر متعصبانه یا سلیقه ای بدین.کلا در مورد همین گوشی!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این مشخصات :Dual SIM--
4.5 inches-
-Super LCD2 capacitive touchscreen, 16M colors-
8 gb internal
1 GB ram
--130 g-
-android os v 4.1.0.2 (Jelly Bean)--
Li-Ion 1860 mAh battery
Quad-core 1.2 GHz Cortex-A5
Adreno 203

قیمت 92/12/22 حدوداً 920000

یه سوال دیگه هم دارم چطور میشه فهمید به فرض این گوشی تایوانی اصل هست؟؟؟

ممنون

hyorin
13-03-2014, 11:16
البته اینم بگم که بین خرید این گوشی و گوشی htc one موندم!

htc one از هر لحاظ بالاتر از این هست.تنها چیزی که برام مسئله شده اینه که باطری htc one غیرقابل جابه جایی هست یا به اصطلاح non removable هست و اینکه micro sd نمیخوره . بعد شنیدم hd فیلم و... رو ساپورت نمی کنه البیه 600 هم نمی کنه!:n02:

دوستان عزیزی که اطلاع دارن یا اینکه یکی از این دو گوشی رو دارن لطفا راهنمایی کنن.
اینم عکس htc one :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم 4 هسته ای هست با رم 2 و 4.7 اینچ هست. با حافظه داخلی 32/64 گیگ
143 گرم هست و بدنش کامل الومینیومی هست.اندروید 4.1.0. Non-removable Li-Po 2300 mAh battery.

Adreno 320

Quad-core 1.7 GHz Krait 300
Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600

قیمتش 92/12/22 حدود 1400000

1376MAXIMUM
13-03-2014, 13:07
چقدر میخواهید بدید بودجه و مصرف تون رو بگید تا راهنمایی کنیم

hyorin
13-03-2014, 14:44
چقدر میخواهید بدید بودجه و مصرف تون رو بگید تا راهنمایی کنیم

هر دوی این گوشی رو میتونم از نظر بودجه بخرم. مصرفه خاصی از گوشی نمیخوام بکنم.به فرض نمی خوام باهاش بازی های انچنانی رو انجام بدم.اما استفاده از نت برام مهمه. دوربینش هم خیلی برام مهم نیست.از نظر صدا و کیفیت پخش موزیک هم باید بگم در حد متوسط خوبه
باطریشم فک کنم درحد متوسط هست که موردی نداره برام.

ممنون.

1376MAXIMUM
13-03-2014, 16:08
من ویندوز فون پیشنهاد میدم چون قیمت هاش پایین تره و امکاناتش هم کم نداره برای استفاده شما وان یه گوشیه قدرت مند هست
ولی اندروید هم بهتون معرفی میکنم خودتون تصمیم بگیرید فقط اگر ویندوز فون خریدید یه سری نکات داره که قبل از راه اندازی و شروع به استفاده بدونید میتونید پیدا کنید راحت همین جا هستن کسایی که بهتون پاسخ بدن
Lumia 1320Xperia ZLLumia 820Ascend P6Ascend MateNexus 5

Nexus 4 E960سری نکسوس ها که معرفی کردم هیچ کدوم هدفون ندارن و خودتون جدا باید بخرید براشون و اچ تی سی وان هم که خودتون گفتید اونم گوشی خیلی خوب و محکمی هست در مورد موزیک هم اچ تی سی فکر میکنم بهتر باشه اینا هر کدوم یه سری خصوصیت دارن که باعث برتریشون نسبت به بقیه میشه به ترتیب اهنگ و صفحه بزرگش بعدی صفحه بزرگش اما به نظر رنگ پریده میاد رنگ هاش بعدی دوربین خوب و سخت افزار مناسب و قیمت خوب بعدی زیبایی و خوب اینم 4 هسته ای هست و قوی هست بعدی باطری با ضرفیت بالا و شارژدهی بالا و سخت افزار خوب بعدی یکی از بهترین کیفیت صفحه های جهان رو داره و خیلی خو اندازه و شیک هست وخیلی قدرتمند هست و قیمت عالی از اچ تی سی وان فکر میکنم خیلی قوی تر باشه و درست یادم نمیاد بنچمارک هاشون رو و ساپورت نرم افزاری عالی بعدی هم که خودمم دارمش خیلی شیک و زیبا و قدرت خوب و ساپورت نرم افزاری هم که خیلی خوب بوده تا الان که من داشتمش و کیفیت صفحه خیلی خوبه ولی به قبلی نمیرسه قیمت عالی و خوش اندازه از اچ تی سی وان ضعیف تره ولی خوب خیلی خوبه کم نداره از بقیه دوربینش خیلی خوب نیست فقط باتری هم روزی یک بار یک روز و نصفی یه بار شارژ میخواد به نظر من گزینه خیلی مناسبی هست قیمتش و کاراییش با هم میخونه
سامسونک هم من باشم طرفش نمیرم
منتظر نظرات بقیه هم باشید تو نتیجه گیری راحت تر هستید

Abdolreza2012
13-03-2014, 16:18
خب انتظاراتتو که زیاد نیست
همون مورد اولی خواسته هاتون رو برآورده میکنه
ولی همونطور که گفتید one از هر لحاظ سرتره ، اگه از لحاط بودجه مشکلی ندارید خب همینو بگیرید
بخاطر صفحه ی بزرگتر برای نت بهتر جوابگو هست
اما در نیومدن باتریش مشکل ساز نیست ، اما اگه رم نخوردنش براتون نگران کنندس 32 گیگ رو تهیه کنید تا مشکلی نداشته باشید

__________________________________________________ __________________________________________________ ________________

اما از نظر من تا 1500 بهترین گوشی در حال حاضر LG G2 هست