PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نمایش ترافیک مصرف شده غیر واقعی Networx

sansa
13-03-2014, 10:32
مشکل نمایش ترافیک مصرف شده غیر واقعی Networx

دوستان من ADSL 512 محدودو داردم . وقتی شبانه میزارم دانلود مثلا وقتی فقط یک فایل 623 مگی در کل شبانه روز دانلود شده . این نرم افزار networx ترافیک مصرف شده رو میزنه 1600 مگابایت . در صورتی که کلا من فقط یک فایل دانلود کردم که 623 مگابایت بوده

چطوری باید درستش کنم تا ترافیک مصرف شده واقعی رو نشون بده ؟ قبلا درست نشون میداد . با Persian Network Status هم مشکلی ندارم اونم درست نشون میده . فقط چون گزارش کاملی میده میخواستم از networx استفاده کنم .

wooooow
13-03-2014, 10:56
مشکل نمایش ترافیک مصرف شده غیر واقعی Networx

دوستان من ADSL 512 محدودو داردم . وقتی شبانه میزارم دانلود مثلا وقتی فقط یک فایل 623 مگی در کل شبانه روز دانلود شده . این نرم افزار networx ترافیک مصرف شده رو میزنه 1600 مگابایت . در صورتی که کلا من فقط یک فایل دانلود کردم که 623 مگابایت بوده

چطوری باید درستش کنم تا ترافیک مصرف شده واقعی رو نشون بده ؟ قبلا درست نشون میداد . با Persian Network Status هم مشکلی ندارم اونم درست نشون میده . فقط چون گزارش کاملی میده میخواستم از networx استفاده کنم .

کانکشن دستی هست یا به مودم یوزر و پسورد دادی ؟؟

رو آیکون برنامه کنار ساعت کلیک راست کن و برو داخل تنظیمات
تو همون صفحه اولی که باز میشه پایین صفحه باید گزینه مورد نظرت رو انتخاب کنی

اگه کانکشن دستی داری باید گزینه all dial up connection رو استفاده کنی
و ..........

sansa
13-03-2014, 11:02
حالت معمول ADSL رو روشن میکنم . و بعد از باز کردن کانکشن یورز و پسورد میدم .

ممنون .:n16:

wooooow
13-03-2014, 11:34
حالت معمول ADSL رو روشن میکنم . و بعد از باز کردن کانکشن یورز و پسورد میدم .

ممنون .:n16:

پس تو ویندوز کانکشن دستی داری ؟؟؟

همون گزینه all dial up connection رو انتخاب کن

sansa
13-03-2014, 12:18
بله ، باید اون کانکشنی که باهاش وصل میشم رو انتخاب میکردم . که گزاشته بودم رو all و اشتباه میگفت . حتی فایلی رو هم رو با شبکه میفرستادم رو گزارش میکرد . مشکل حل شد . تشکر:n16: