PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب شرکت بازى سازى براى کسب تجربه سه ماه

soldier
10-03-2014, 15:05
سلام دوستان من مىخوام براى تابستون امسال کارعاموزى بردارم و مىخوام براى جاىى که مىرم کار اموزى

ازتون کمک بگىرم. اگر شما جاى من بودىد کدوم شرکت رو انتخاب مىکردىد صرف اىنکه کسب تجربه کنىد؟ و جرا

شرکت,باىد رسمى باشه و منم به اندازه اى رزومه دارم که بتونم تاپ ترىنش رو انتخاب کنم فقط نمىدونم کدومش کار درسته

و کار کردن بدون حقوق رو مى ارزه
منتظر نظراتتون هستم ممنون

parvizamd
11-03-2014, 17:58
بستگي داره تو كجا كار كني .ولي شركت ها بزرگ براي كارشون فكر نمي كنم كارآموز بگيرند يا اگرم بگيرند به سختي و كار مهمي دست ندند.چون ممكنه فكر كنند كارآموز كارشون بردار ببره.

با كمال احترام و تشكر:n12:

ehsan_wwe
11-03-2014, 19:32
والا بزرگ ترین شرکت ها هم که بری کیفیت کارشون در حد بافالیه شاید تازه تو به اونا کار یاد دادی (کار آموزی واقعی می شه :n02: )

Hotsun
13-03-2014, 01:00
الان انقدر شرکت بزرگ هست که بزرگ نیست :n13: :n02:
خیلی راحت همه میخوان مفتی یه کار بلد بره کار کنه پیششون :n09:
جا زیاده ولی کدوم شهر میخوای باشه,چجوری باشه و غیره,اینا رو بگی شاید بشه چند جا رو معرفی کرد :n06:

soldier
28-03-2014, 00:27
سلام دوستای گل

من رفتم سراغ سورنا ولی قبول نکردن چون روی مراحل آخر پروژشون کار میکردن که احسان اشاره کرد به همین موضوع.

من بیشتر برنامه نویسی کار کردم، سی++ دایرکت ایکس، دوبعدی، هوش مصنوعی. انگار دارم تگ میزنم!

اول اینکه شرکت باشه یعنی ثبت شده باشه که من بتونم معرفی کنم به دانشگاه

دوم اینکه من جنوبی هستم و مجبورم که برای این مدت جابجا بشم، پس ترجیح میدم تهران کرج باشه

سوم اینکه شرکت خروجی داشته باشه که هم واسه من تجربه واقعی باشه و هم برای اینده بتونم توی رزومه داشته باشمش.

چهارم اینکه به مهارت من بخوره. مثلآ موتور تجاری به گروه خونی من نمیخوره. یا اینکه ادونچر کلیک درسته عنوان های خوبی داره

ولی خب واسه من جالب نیست، مگه دیگه ناچار باشم.

مثلآ چیزی که خیلی به من حال میده ساخت یک بازی rts هست که چهار ماه تک نفره دارم روش کار میکنم و به نظر من جای خوبی رسیده
(مطمئنم نظر دیگران متفاوته :دی)

یعنی سلیقه من ایجوره حالا اگر از این همه شرکتی که گفتید یکی پیدا بشه که ...

بعدشم من نگاهی که به فهرست شرکت ها انداختم که بنیاد تو سایت زده یکم دلسرد شدم نمیدونم چطور بگم خودتون میدونید دیگه

ببخشید وقتتون رو گرفتم.

پیشاپیش ممنون بابت نظرات خوبتون :)

ehsanyacoza0021
28-03-2014, 21:25
سلام دوستای گل

من رفتم سراغ سورنا ولی قبول نکردن چون روی مراحل آخر پروژشون کار میکردن که احسان اشاره کرد به همین موضوع.

من بیشتر برنامه نویسی کار کردم، سی++ دایرکت ایکس، دوبعدی، هوش مصنوعی. انگار دارم تگ میزنم!

اول اینکه شرکت باشه یعنی ثبت شده باشه که من بتونم معرفی کنم به دانشگاه

دوم اینکه من جنوبی هستم و مجبورم که برای این مدت جابجا بشم، پس ترجیح میدم تهران کرج باشه

سوم اینکه شرکت خروجی داشته باشه که هم واسه من تجربه واقعی باشه و هم برای اینده بتونم توی رزومه داشته باشمش.

چهارم اینکه به مهارت من بخوره. مثلآ موتور تجاری به گروه خونی من نمیخوره. یا اینکه ادونچر کلیک درسته عنوان های خوبی داره

ولی خب واسه من جالب نیست، مگه دیگه ناچار باشم.

مثلآ چیزی که خیلی به من حال میده ساخت یک بازی rts هست که چهار ماه تک نفره دارم روش کار میکنم و به نظر من جای خوبی رسیده
(مطمئنم نظر دیگران متفاوته :دی)

یعنی سلیقه من ایجوره حالا اگر از این همه شرکتی که گفتید یکی پیدا بشه که ...

بعدشم من نگاهی که به فهرست شرکت ها انداختم که بنیاد تو سایت زده یکم دلسرد شدم نمیدونم چطور بگم خودتون میدونید دیگه

ببخشید وقتتون رو گرفتم.
پیشاپیش ممنون بابت نظرات خوبتون :)

سلام تجربه کار با یونیتی و یونیتی اسکریپت رو داری؟

soldier
07-04-2014, 00:57
سلام

پست قبلی نوشتم که من با موتور های تجاری کار نکردم ولی اگر پیشنهاد خوبی دارید سازگار میشم.

من بیشتر با سی و کتابخانه های رایگان کار کردم، یه فریم ورک از صفر نوشتم و باهاش یه بازی شبیه به سوپر میت بوی ساختم

و یه بازی ریل تایم استراتژی که فعلآ داره خوب پیش میره، از لحاظ فنی کم نیاورده، گرافیکش درست بشه امسال دوتا رو میبرم نمایشگاه

دوستان اگر قابل بدونید یه راهنمایی صحبتی چیزی، ممنون

ehsanyacoza0021
11-04-2014, 12:11
ما یه تیم کوچیک داریم(3 یا 4 نفر ثابت و 2 یا ۳ نفرم دو را دور کمک میکنن) و رو یه بازی rts Tower Defense سه بعدی با یونیتی کار میکنیم جا و امکاناتم داریم و نیاز به برنامه نویس داریم اگه پایه کار هستی و خودتو میتونی وفق بدی با یونیتی(میدونی دیگه یونیتی همه نوع منبع آموزشی داره خیلی زیاده و کاربردیه) میتونیم سریع رات بندازیم و بیفتی تو کار البته باید زمان زیاد بزاری بهم پیام بده
بچه های دیگم اگه آشنایی داشتن با یونیتی اسکریپت میتونن بهم پی ام بدن