PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره آزمون فنی حرفه ای

yaghob.boss
10-03-2014, 13:06
سلام دوستان من میخوام یه مدرک کامپیوتر بگیرم واسه جواز کسب ولی نمیخوام آموزشگاه برم خواهش میکنم راهنمایی کنین چطور ثبتنام کنم

M o h a m m @ d
10-03-2014, 14:56
باید تو ازمون ادواری فنی و حرفه ای ثبت نام کنی .تقریبا بیشتر رشته های کامپیوتر داره فقط باید ببینی رشته ای که میخوای تو شهرت برگزار میشه یا نه
برای اطلاعات بیشتر و دانلود دفترچه راهنما به این سایت فنی حرفه ای برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yaghob.boss
10-03-2014, 16:44
محمد جان الان که هیچ اسمی از ازمون توی سایت نبرده نمیدونی برای ای سی دی ال ببیشتر چه موقعی باید ثبت نام کنی

M o h a m m @ d
11-03-2014, 00:18
دقیق نمیدونم .بهتره برین از فنی و حرفه ای شهر تون بپرسید.
ولی اونجور که از سایت معلوم بود تو سال 4 بار ازمون برگزار میشه که بعدیش تو اردیبهشت ماه

smss.exe
11-03-2014, 05:59
محمد جان الان که هیچ اسمی از ازمون توی سایت نبرده نمیدونی برای ای سی دی ال ببیشتر چه موقعی باید ثبت نام کنی

سلام

فقط حواست باشه که اون مدرک ICDL که میگی دو جوره یکیش ICDL که شماره ی 1 و 2 داره؛ و یکیش رایانه کار که درجه 1 و 2 داره.
من که قبلا ICDL رو امتحان داده بودم مدرکش تاریخ اعتبار 5 ساله داشت. رو تاریخ اعتبار مدرکش هم دقت کن.

اونجور که من شنیدم ICDL از رایانه کار راحت تره. یه امتحان تستی داره و یه امتحان عملی پای سیستم.

تاریخ ثبت نام و آزمون ها رو هم اینجا گفته:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امسال که دیگه تموم شد. باید از 16-10 ثبت نام می کردی امتحان کتبیش هم 25-11 بود. حالا باید صبر کنی برای سال دیگه.