PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ثابت ماندن Brithness

lekolek
09-03-2014, 22:30
سلام دوستان
برای تمیز کردن قسمت کیبورد لپتاپ لنوو (ویندوز 8)دستمال کشیدیم روی کیبورد و احتمالا چند تا کلید با هم فشرده شده
حالا برایتنسش اومده پایین و صفحه تار شده و ثابت مونده هر کاری هم میکنیم بالا نمیره
ممنون میشم راهنمایی کنیین

leo.unique
09-03-2014, 22:36
من حوصله توضیح دادن ندارم ! دوستان راهنماییت میکنن ! اما میخواستم بگم اینقدر وسواس به خرج نده ! یه وقت دیدی دستمال گیر کرد به یکی از دکمه ها و کنده شد :n27:

EXTREME
10-03-2014, 08:40
سلام دوستان
برای تمیز کردن قسمت کیبورد لپتاپ لنوو (ویندوز 8)دستمال کشیدیم روی کیبورد و احتمالا چند تا کلید با هم فشرده شده
حالا برایتنسش اومده پایین و صفحه تار شده و ثابت مونده هر کاری هم میکنیم بالا نمیره
ممنون میشم راهنمایی کنیین

بالا دکمه مثبت است اون رو میزنید با fn تنهایی یا با shift اثری نداره ؟

absineh
12-03-2014, 22:16
آقا مهرداد خدا قوت من هم یک لپ تاب لنوو پیشم آوردن که به همین صورت بود با زدن f12 باید نور آن تغییرکند ولی درست نشد نتیجه باید درایورهای اصلی باید ازسایت لنوو بگیره و نصب کنه تا مشکل حل بشه من این کاررا کردم مشکل حل شد .

EXTREME
13-03-2014, 01:02
ایشون مشکلی نداشتن بعد از اینکه مثل اینکه کیبورد رو تمیز کردن اینطوری شده

absineh
13-03-2014, 10:45
دوستمان نور صفحه را با f11 کم کرده بود دوباره خواسته بود نور را برگرداند برنمی گشت با درایورپک درایورها را آپدیت کردم نشد ولی درایورش را از سایت سازنده گرفتم ونصب کردم مشکل حل شد با نصب درایور اصلی زمانی که شما میخواهید نوررا کم کنید ولوم کم وزیاد روی صفحه به شما نمایش میده که با f11 کم و f12 زیاد میشه .