PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور 0x000007b موقع باز کردن برخی برنامه ها

Emperror Deadking
08-03-2014, 10:27
سلام

بعضی برنامه هارو وقتی میخوام با دابل کلیک Open یا به عبارتی دیگه Run کنم عکس زیر برام ظاهر میشه

لطفا بگید دلیلش چیه و چطوری مشکل رو حل کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smss.exe
08-03-2014, 10:40
سلام

این لینک رو بخون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guidance
08-03-2014, 11:01
اسم برنامه ها چی هستند؟ این پیغامک در برنامه های متفاوت دلایل متفاوت داره اما اگر تعدا دبرنامه هایی که این ارور را میدهند زیاد هستند یه بار ویندوز رو REPAIR کنید ببینید OK میشه؟

Emperror Deadking
08-03-2014, 16:39
اسم برنامه ها چی هستند؟ این پیغامک در برنامه های متفاوت دلایل متفاوت داره اما اگر تعدا دبرنامه هایی که این ارور را میدهند زیاد هستند یه بار ویندوز رو REPAIR کنید ببینید OK میشه؟

بلد نیستم Repair کنم

امیر احمدی ن
09-03-2014, 10:46
چند وقت پیش دیدم داشتم از یک ویروس می خودندم که کارش غیر فعال کردن دات نت هست که با عث تولید این رور میشه شاید مشکل شما هم با این ویروس باشه و یا به دلیل تخریب دات نت..

Emperror Deadking
09-03-2014, 12:32
چند وقت پیش دیدم داشتم از یک ویروس می خودندم که کارش غیر فعال کردن دات نت هست که با عث تولید این رور میشه شاید مشکل شما هم با این ویروس باشه و یا به دلیل تخریب دات نت..

به نظر خودم هم مشکل از دات نت هست

با چه انتی ویروسی اون ویروس رو نابود کنم ؟؟؟

امیر احمدی ن
09-03-2014, 17:01
والا من اون موقع زیاد به درد سر نیوفتاده بودم اما اینو با نود(دقیقا ورژنش یادم نیست) آپدیت شده ی همون زمان حدود یک سال پیش حلش کرده بودن.. چون از قرار با عوض کردن ویندوز هم این مشکل پابرجا می مونه چون خودشو هیجنیگ میکنه روی بعضی فایل ها!! شما هم یک نود نصب کند (اگر لایسنس اورجینالی نداری) اونو آفلاین آپدیتش کن بزار اسکن شه سیستمت.. دیگه فکر کنم تا حالا تمام آنتی ها باید این رو شناخته باشن هر کدومو که دم دست داری و به آپدیت جدیدشون دسترسی داری رو بزار اسکن کنن سیستم رو.. من خیلی احتمال میدم از این ویروسه باشه چون یک دوست دیگه ای هم, جای دیگه همین مشکل رو داشتن بهشون همین پیشنهاد رو دادم مشکلشون حل شده بود. انشاالله که مشکل شما هم حل بشه.