PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دسترسی به درایو رزرو شده

Mahsajoon
07-03-2014, 17:30
سلام
لپ تاپم سامسونگه
درایو رزرو شده با حجم 21 گیگ داره که روش سون بیسیک و درایورهای لپ تاپ موجوده
من ویندوز سون اولتیمیت نصب کردم حالا میخوام درایورهای لپ تاپ رو نصب کنم
به غیر از رجوع به سایت سامسونگ و دانلود درایورهاش آیا راهی هست بتونم درایورهای موجود در درایو رزرو شده رو بردارم؟

smss.exe
07-03-2014, 18:08
سلام

شما میتونید به اون پارتیشن دسترسی داشته باشید؛ ولی اینکه اونجا درایورها هم باشه که بتونید نصب کنید رو نمیدونم:

روی My Computer کلیک راست کنید و Manage رو بزنید و از سمت چپ روی گزینه ی disk management کلیک کنید و سپس روی پارتیشن مورد نظر کلیک راست و سپس گزینه Change Drive Letter and Path را انتخاب کنید.
دکمه Add را بزنید .
یک حرف را انتخاب کنید .

Mahsajoon
07-03-2014, 18:26
سلام

شما میتونید به اون پارتیشن دسترسی داشته باشید؛ ولی اینکه اونجا درایورها هم باشه که بتونید نصب کنید رو نمیدونم:

روی My Computer کلیک راست کنید و Manage رو بزنید و از سمت چپ روی گزینه ی disk management کلیک کنید و سپس روی پارتیشن مورد نظر کلیک راست و سپس گزینه Change Drive Letter and Path را انتخاب کنید.
دکمه Add را بزنید .
یک حرف را انتخاب کنید .

ممنون از رسیدگیتون
من رو پارتیشن کلیک میکنم فقط گزینه ی help داره مثل پارتیشنهای دیگه کلیک راستش گزینه ای نداره!

smss.exe
07-03-2014, 20:25
ممنون از رسیدگیتون
من رو پارتیشن کلیک میکنم فقط گزینه ی help داره مثل پارتیشنهای دیگه کلیک راستش گزینه ای نداره!

سلام

میشه از یه روش هایی این کار رو انجام داد. ولی خب اینطور که معلومه این پارتیشن Recovery هست؛ پس اطلاعات اون به درد شما نمیخوره. برید از همون سایتش دانلود کنید.