PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Total War: Rome 2

avrill
07-03-2014, 16:19
با سلام من نسخه kaos بازی total war:rome 2 دانلود کردم ولی موقع اجرا با ارور stop work مواجه میشم من همه سخت افزارام اپدیته و net fromework 5 نصبه و دایرکت ایکس و کرک شده ام هستش ولی با این حال کرک ریلودم ریختم ولی بازم اجرا نمیشه نمیدونم چرا کسی میدونه راحش چیه؟

ali-u
07-03-2014, 18:32
با سلام من نسخه kaos بازی total war:rome 2 دانلود کردم ولی موقع اجرا با ارور stop work مواجه میشم من همه سخت افزارام اپدیته و net fromework 5 نصبه و دایرکت ایکس و کرک شده ام هستش ولی با این حال کرک ریلودم ریختم ولی بازم اجرا نمیشه نمیدونم چرا کسی میدونه راحش چیه؟

دوست عزیز ویندوز چیه؟
اگه 8 است تو compatibility ویندوز 7 انتخاب کن .. امتحان کن

avrill
09-03-2014, 17:51
داداش وینوزم 7 این کارم کردم نشد اصلا یه چیز عجیبیه راهی کسی میدونه؟

avrill
10-03-2014, 17:49
ینی دیگه کسی ایده ای نداره ینی کسی این بازیو تموم نکرده؟:n14:

ali-u
10-03-2014, 18:19
ینی دیگه کسی ایده ای نداره ینی کسی این بازیو تموم نکرده؟:n14:

با سلام
به احتمال زیاد مشکل از کرک بازی باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avrill
10-03-2014, 21:26
اقا ممنون ولی بازیو امروز پاک کردم میخوام نسخه بلک باکسشو دانلود کنم امیدوارم اون این مشکلو نداشته باشه اگه مشکل داشت باز تو همین تاپیک ازتون کمک میگیرم سپاسگذارم که وقتتونو به بنده اختصاص دادین باعث افتخار بود مرسی:n16:

ali-u
11-03-2014, 00:04
اقا ممنون ولی بازیو امروز پاک کردم میخوام نسخه بلک باکسشو دانلود کنم امیدوارم اون این مشکلو نداشته باشه اگه مشکل داشت باز تو همین تاپیک ازتون کمک میگیرم سپاسگذارم که وقتتونو به بنده اختصاص دادین باعث افتخار بود مرسی:n16:

خواهش می کنم :) :)

sina1100
19-04-2016, 17:09
آقا من به اجبار این تاپیک رو بالا آوردم. چون از همه جا ناامید شدم. هنوز کسی هست مشکلات این بازی رو بتونه حل کنه؟
من نسخه Emperor Edition که همه میگفتن کامل ترینه رو از وطن دانلود گرفتم، 12 و خورده ای گیگابایت بود.
نصب کردم و همه برنامه های جانبی ش (Microsoft Visual ها و DirectX خودش) رو هم ریختم. کرکی که کنارش بود رو هم ریختم. اما در همه حالت ها بعد از اجرا Stopped Working میده.
از چندین جای دیگه هم کرک دانلود کردم، کرک های مختلف Prophet و 3DM (از لینکی که بالاتر تو همین تاپیک داده شده) رو هم امتحان کردم. حتی ورژن های مختلف همون Reloaded که 2.2.0 و 2.0 بودن. ولی باز هم همونجوریه و وارد بازی نمیشه. :(
جالب اینجاست که من یه نسخه 6 گیگی اولیه از بازی داشتم و اون راحت اجرا میشد اما به خاطر مشکلات متعدد پاکش کردم و اینو ریختم که بی نقص بازی کنم اما اینجوریه.
کیه که بتونه راهنمایی بکنه مارو؟