PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای استراک سرویس ADSL

sepand_salehi
07-03-2014, 14:11
با سلام
من تا همین دیروز مشترک شرکت مبین دزد یا مبین گوش بر بودم. اما به خاطر سیاست های جدید این شرکت تصمیم گرفتم مودممو بفروشم و مشترک سرویس ADSL بشم.

می خواستم نظرات شما عزیزان رو در مورد اینکه کودوم شرکت رو انتخاب کنم بدونم.

راستش برای من میزان حجم دانلود مهمه. اگه بتونم روزی 3 گیگ دانلود رایگان داشته باشم خوبه. بیشتر هم چه بهتر.

شما عزیزان کودوم سرویس دهنده رو پیشنهاز می کنید؟

من در تاپیک های مختلف بازدید کردم. نظرم رفته روی مخابرات نامحدود ، یا مخابرات حجمی و استفاده از ساعات رایگان شبانه اش.
پارس آنلاین هم تعریفشو زیاد شنیدم. ولی خب می گن که اگه دانلود شبانه ات از یه حدی بیشتر بشه ، سرعتتو کم می کننئ. آیا این محدودیت روی سرعت های نامحدودش هم هست؟

با تشکر. خوشحال می شوم که نظرات شما را بخوانم.

smss.exe
07-03-2014, 15:26
سلام

برای دانلود، بهترین گزینه مخابرات نامحدوده؛ من خودم 1 مگابایت مخابرات دارم، میانگین روزی 8 گیگ دانلود میکنم.
البته مخابرات ظاهرا همه جا طرح نامحدود نمیده. مثلا قم فقط طرح محدود داشت. اما من تو تهران نامحدود گرفتم قیمتش هم حدود 45.000 تومنه هر ماه.

sepand_salehi
07-03-2014, 21:34
ممنون. من تو لیست تعرفه های مخابرات دیدم طرح های نامحدودشو تو پرانتز زده "حداکثر 108" این یعنی منظورشون اینه که حداکثر می شه 108 گیگ دانلود کرد؟

smss.exe
07-03-2014, 22:27
ممنون. من تو لیست تعرفه های مخابرات دیدم طرح های نامحدودشو تو پرانتز زده "حداکثر 108" این یعنی منظورشون اینه که حداکثر می شه 108 گیگ دانلود کرد؟

سلام

این رو ندیدم من. ولی شاید منظورشون 1 به 8 باشه. چون سرویس ها رو مثل باقی شرکت ها به چند نفر میده. البته خوبی مخابرات توی این قضیه اینه که سرعت رو به صورت Dedicate میده به مشترک (حالا 1 به هر چند که میخواد باشه)؛ و با توجه به این قضیه یعنی اگر شما سرعت 256 بگیرید سرعت دانلود شما میشه 256 تقسیم بر 8 .