PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دسرسی به پوشه ها در فلش

masooyan
06-03-2014, 16:36
سلام دوستان

پوشه های فلشم همشون ناپدید شدن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.

فلشو وقتی که به سیستم های کافی نت زدم این بلا بهش نازل شد.

afshin b
06-03-2014, 16:41
از منوی بالای my computer وارد organize شوید و بعد folder and search options رو باز کنین. در تب view تیک گزینه show hidden files رو بزنین و تیک گزینه hide protected operating... را بردارین و اوکی کنین.
حالا باید محتوای دااخل فلش معلوم باشه. میتونید انها رو به یه پوشه ی جدید انتقال بدین که مخفی نباشه.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

masooyan
06-03-2014, 17:02
از منوی بالای my computer وارد organize شوید و بعد folder and search options رو باز کنین. در تب view تیک گزینه show hidden files رو بزنین و تیک گزینه hide protected operating... را بردارین و اوکی کنین.
حالا باید محتوای دااخل فلش معلوم باشه. میتونید انها رو به یه پوشه ی جدید انتقال بدین که مخفی نباشه.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

همه اینکارا رو کردم ولی تنها پوشه ای که ظاهر میشه همون پوشه ای هست که تصویرشو گذاشتم.

smss.exe
06-03-2014, 17:20
سلام

برو تو Command Prompt و اینا رو بنویس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون k همون Letter درایو فلش شماست که توی عکس مشخصه؛ اگر تغییر کرده بود اون رو بزنید.
برای اجرای Command Prompt هم در منوی Start بنویس cmd رو روی اون کلیک راست کن و Run as Administrator رو بزن.
(البته احتمالش هست که درست نشه... با توجه به اینکه اون تیک رو هم برداشتی و بازم همینا رو فقط نشون میده؛ ولی خب امتحانش ضرر نداره)

masooyan
06-03-2014, 17:42
سلام

برو تو Command Prompt و اینا رو بنویس:

اون k همون Letter درایو فلش شماست که توی عکس مشخصه؛ اگر تغییر کرده بود اون رو بزنید.
برای اجرای Command Prompt هم در منوی Start بنویس cmd رو روی اون کلیک راست کن و Run as Administrator رو بزن.
(البته احتمالش هست که درست نشه... با توجه به اینکه اون تیک رو هم برداشتی و بازم همینا رو فقط نشون میده؛ ولی خب امتحانش ضرر نداره)

سلام آقا محمد

ارادت داریم

فرامین شما رو هم اجرا کردیم حل نشد...

vissoto
06-03-2014, 17:50
با نرم افزار زیر فلش را جستجو کنید ببینید فایلها قابل مشاهده اند یا خیر.بدون تایپ هیچ کلمه ای سرچ را بزنید.(در درایو فلش)

masooyan
06-03-2014, 17:55
با نرم افزار زیر فلش را جستجو کنید ببینید فایلها قابل مشاهده اند یا خیر.

متاسفانه با این نرم افزار هم نشد:3:

pc-game
06-03-2014, 18:42
اگه نامرئی شدن ، طبق تصویر " تایپ نام درایو " و enter رو بزن و مرحله ی شماره دو ، مثل تصویر زیر تایپ کن و بعد اینتر بزن و منتظر باش خط شماره ی سه ظاهر بشه . محتویات فلش به حالت عادی بر میگرده .
توی پست های بالا یکی همین راه کار رو ارائه داده ولی اشتباه گفته . درستش همینی هست که تصویر زیر نشون میده .
اگه مشکلی بود در خدمتم .

masooyan
06-03-2014, 18:56
اگه نامرئی شدن ، طبق تصویر " تایپ نام درایو " و enter رو بزن و مرحله ی شماره دو ، مثل تصویر زیر تایپ کن و بعد اینتر بزن و منتظر باش خط شماره ی سه ظاهر بشه . محتویات فلش به حالت عادی بر میگرده .
اگه مشکلی بود در خدمتم .

سلام عزیز همین دستورو تو پست 5 اجرا کردم نتیجش این شد:

Access denied - K:\System Volume Information

pc-game
06-03-2014, 18:59
سلام عزیز همین دستورو تو پست 5 اجرا کردم نتیجش این شد:

Access denied - K:\System Volume Information
عزیزم اون دوست مون اشتباه تایپ کرده دستور ها رو ...درستش همین تصویری که گذاشتم..امتحانش ضرر نداره .. من با همین کارمو راه انداختم
حداقل یه نگاه الکی بنداز ببین تفاوت هاش چیه :n29:

masooyan
06-03-2014, 19:39
عزیزم اون دوست مون اشتباه تایپ کرده دستور ها رو ...درستش همین تصویری که گذاشتم..امتحانش ضرر نداره .. من با همین کارمو راه انداختم

اینم نتیجه دستور شما جیگر طلا:

pc-game
06-03-2014, 20:39
اینم نتیجه دستور شما جیگر طلا:

اگه نام درایو رو درست تایپ کرده باشی ( من برای مثال k نوشتم ، شاید برای شما h باشه ) معذورم . چیزی که دونستم رو در اختیارت گذاشتم .

vissoto
06-03-2014, 21:11
وارد disk managment شوید و letter فلش را تغییر دهید ببینید چی میشه.

smss.exe
06-03-2014, 21:28

سلام

هر چند ربطی به رفع مشکل دوستمون نداره، ولی این قضیه شاید بدردتون بخوره:

همیشه توی راهنمای دستورات اون قسمتی که در مقابل دستور اصلی نوشته میشه باید رعایت بشه (البته توی بعضی از اونا مهم نیست)
مثلا اینجا نوشته ATTRIB [+R | -R] و....؛ این یعنی اینکه بعد از ATTRIB باید یکی از این موارد مشخص شده در جلوی دستور زده بشه. اونایی رو هم که توی [] قرار میده یعنی Optional هستند و اجباری نیستند. پس ترتیب باید رعایت بشه.
پس با توجه به این قضیه اول باید نوع Attribute رو مشخص کرد مثل -R , -S, ... و بعد مسیر رو بهش معرفی کرد مثل Drive:

smss.exe
06-03-2014, 21:38
سلام آقا محمد

ارادت داریم

فرامین شما رو هم اجرا کردیم حل نشد...

سلام

1. روی فلش Properties بزن و چک کن ببین توی Tab مربوط به ReadyBoost گزینه روی حالت Do not use this device قرار گرفته باشه. (البته این ربطی به پوشه های فلش نداره؛ مربوط به حجمی هست که فلش به صورت پر شده میدونه)
2. وقتی فلش رو میزنی چیزی نمیگه که مربوط به چک کردن باشه؛ همون که پیغامش میگه چک کنه و یا نه و روی حالت چک کردنش Recommended بود؟
3. حجمی که الان میگه فلش شما پر شده، همون حجمی بود که قبلا پوشه و فایل داخلش بود؟

masooyan
06-03-2014, 21:53
سلام

1. روی فلش Properties بزن و چک کن ببین توی Tab مربوط به ReadyBoost گزینه روی حالت Do not use this device قرار گرفته باشه. (البته این ربطی به پوشه های فلش نداره؛ مربوط به حجمی هست که فلش به صورت پر شده میدونه)
2. وقتی فلش رو میزنی چیزی نمیگه که مربوط به چک کردن باشه؛ همون که پیغامش میگه چک کنه و یا نه و روی حالت چک کردنش Recommended بود؟
3. حجمی که الان میگه فلش شما پر شده، همون حجمی بود که قبلا پوشه و فایل داخلش بود؟

1-این همونه که گفتید...

2-

3-آره دقیقا همون حجم هستش و من کلا یه پوشه داشتم به نام PVRRECORD

smss.exe
06-03-2014, 21:55
سلام

این برنامه رو هم یه تست بکن:

smss.exe
06-03-2014, 22:00
1-این همونه که گفتید...

2-

3-آره دقیقا همون حجم هستش و من کلا یه پوشه داشتم به نام PVRRECORD

سلام

آره همینه.
خب الان معلوم شد که از چی بوده....
اگر یه فلش رو (منظور حافظه هایی مثل فلش) بدون اینکه ویندوز به صورت کامل اطلاعات رو روی اون Write کنه از دستگاه جدا کنیم این پیغام میاد. این به خاطر قابلیت journaling توی NTFS هست. و ویندوز سعی میکنه که از طریق Scan کردن و Repare کردن اون فایل ها رو برگردونه و به درستی نشون بده. (البته این قابلیت به غیر از NTFS توی EXT4 و.. هم هست؛ ولی خب چون شما از ویندوز استفاده می کنید به این دلیل گفتم)
شما این دستور رو بزنید ببینید درست میشه یا نه:

masooyan
06-03-2014, 22:00
سلام

این برنامه رو هم یه تست بکن:

سلام

این برنامه هم تست شد متاسفانه هنوز هم همون مشکل هستش و پوشه ای در کار نیس.

smss.exe
06-03-2014, 22:02
سلام

این برنامه هم تست شد متاسفانه هنوز هم همون مشکل هستش و پوشه ای در کار نیس.

سلام

اینجا آنتن ضعیفه یه کمی با تاخیر جواب میدم...
همین پست بعدی رو بخون:

البته به غیر از این پست. اگر روی اون عکس که گذاشتی کلیک کنی خودش صفحه ی مربوط به چک کردنش رو میاره و میتونی اونطوری تست کنی.

masooyan
06-03-2014, 22:09
سلام

آره همینه.
خب الان معلوم شد که از چی بوده.... (این رو بعدا توضیح میدم)
شما این دستور رو بزنید ببینید درست میشه یا نه:

یه پوشه اضافه شد منتهی باز نمیشه.

smss.exe
06-03-2014, 22:14
یه پوشه اضافه شد منتهی باز نمیشه.

سلام

از برنامه های Recovery استفاده کن برای برگردوندن اون پوشه و فایل های قبلی. اگر این Scan نتونسته کاری بکنه دیگه ویندوز نمیتونه اونا رو برگردونه.
(یه نکته: بعد از این کار که Scan کردی و... حتما یه بار Safly remove کن و بعد دوباره وصلش کن ببین چی شده)

دلیل این مشکل رو هم توی این پست اضافه کردم:

A M ! N
06-03-2014, 22:19
مشکل اینه که ایشون دارن این دستورات رو روی سیستم (احتمال زیاد) آلوده ی خودشون اجرا میکنند.
حالا با این وضع دویست بار هم که دستور attrib اجرا بشه با توجه به اینکـه ویــروس فعالــه و لـوپ داره
اجرا میشه ، در کسری از ثانیه تنظیمات برمیگردن به حالتی که ویروس تعریف کرده.

شما اگر فلش رو با احتیاط به یک سیستم سالم وصل کنید میتونید مشکلش رو حل کنید با برنامه ای
مثل Attribute changer یا همون کامندلاین.

بنابــراین اول باید سیستم برای آلودگی چک بشه و مشکلات موجود برطرف بشه.
درحال حاضر چه انتی ویروسی روی سیستم دارین؟

masooyan
06-03-2014, 22:27
سلام

از برنامه های Recovery استفاده کن برای برگردوندن اون پوشه و فایل های قبلی. اگر این Scan نتونسته کاری بکنه دیگه ویندوز نمیتونه اونا رو برگردونه.
(یه نکته: بعد از این کار که Scan کردی و... حتما یه بار Safly remove کن و بعد دوباره وصلش کن ببین چی شده)

دلیل این مشکل رو هم توی این پست اضافه کردم:

آقا محمد بسیار ممنون :n20::n20::n20:

پوشه ریکاوری شد الان به فایل هام دسرسی دارم کاملا سالم هستن،باز هم تشکر میکنم از شما خیلی صبورانه جواب دادید.

masooyan
06-03-2014, 22:29
مشکل اینه که ایشون دارن این دستورات رو روی سیستم (احتمال زیاد) آلوده ی خودشون اجرا میکنند.
حالا با این وضع دویست بار هم که دستور attrib اجرا بشه با توجه به اینکـه ویــروس فعالــه و لـوپ داره
اجرا میشه ، در کسری از ثانیه تنظیمات برمیگردن به حالتی که ویروس تعریف کرده.

شما اگر فلش رو با احتیاط به یک سیستم سالم وصل کنید میتونید مشکلش رو حل کنید با برنامه ای
مثل Attribute changer یا همون کامندلاین.

بنابــراین اول باید سیستم برای آلودگی چک بشه و مشکلات موجود برطرف بشه.
درحال حاضر چه انتی ویروسی روی سیستم دارین؟

norton360 نسخه ی 2014 کاملا آپدیت هستش.