PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پخش نشدن این فرمت

GhesseyeAmir
05-03-2014, 20:50
سلام.من دوتا سوال دارم.اگه میشه مشکلمو حل کنید که چند روزه توش گیر کردم.
اول اینکه چندتا فیلم گرفتم که با اینکه هفت هشت تا پلیر نصب کردم پخش نکرده یا اگه پخش کردن صدا نداشته حتی k lite codeck mega
این مشخصاتش:
codec:MPEG-1/2 Video (mpgv)
decoded format:planar 4 : 2 : 0 YUV
codec:A52 audio (aka AC3)(a52)
بعدش اسم و پسوند فیلم اینجوریه
dvd93.sniper
اسم فیلم جای پسونده که فقط باید فیلمو بکشی تو پلیر و رهاش کنی اگه راست کلیک کنی گزینه open with نیستش.
سوال بعدی اینکه جدیدا موقع نصب k lite (اونجا که باید تیک پلیرا رو بزنی تا روی اونها هم set شه فقط media classic و media player میاد نه pot player نه km player دیگه اینا نمیاد.چرا؟

rosbina
06-03-2014, 12:35
سلام دوستان من یه فایل تصویری دارم هیچ کس نتونسته بازش کنه مال یه نرم افزار آموزشی هست که فقط از طریق خود نرم افزار باز میشه فرمتش هم avi هست من براتون آپ کردم ببینم کسی هست که بتونه بازش کنه و منو راهنمایی کنه با تشکر. اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GhesseyeAmir
06-03-2014, 13:43
سلام دوستان من یه فایل تصویری دارم هیچ کس نتونسته بازش کنه مال یه نرم افزار آموزشی هست که فقط از طریق خود نرم افزار باز میشه فرمتش هم avi هست من براتون آپ کردم ببینم کسی هست که بتونه بازش کنه و منو راهنمایی کنه با تشکر. اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.این که مدت زمانش صفره :n04:
یه 10 ثانیه ای بزار تا ببینم میشه پخشش کرد یا نه (چون بخاطر مشکلی که بالا مطرح کردم تا دلت بخواد پلیر رو سیستمم نصبه)واست تست میکنم.اگه شد که شد اگه نشد باید مثه من منتظر حل مشکلت باشی.
بجنب تا برنامه ها نصبه :n02:

rosbina
08-03-2014, 09:56
داداش من تمام پلیرهارو امتحان کردم و تمام کانورتور ها و حتی نرم افزار های تعمیر ویدئو ولی نشد .آره زمانش صفره ولی همینطور که میبینی حجمش حدود 4 مگ هست اگر به همین راحتی بود که خودم حلش می کردم
:n02: