PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا لپتاپ asus g750 jh من اینجوریه؟

aidin.2014
04-03-2014, 14:16
سلام اقا من بعد 6 سال بدبختی و پول جمع کردن یه asus g750jh گارانتی اوات گرفتم .3 روز بعد از اولین شروع بلو اسکرین زد.بردمش گارانتی میگه باید برسی بشه سخت افزاریه یا نرم افزاری.گفت اگه سخت افزاری بود یدونه جدید بهم میدن اما نرم افزاری بود درستش میکنن هزینشم بعهده منه.حالا از کجا بفهمم مشکلش سخت افزاری نبوده و اینا قطعشو عوض نکرده باشن اگه درست شد؟خودم احتمال 99 درصد میدم مشکل رم باشه.تروخدا کمکم کنید.درضمن مدل لپ تاپ من g750 jh-cv108p هست.هرچی تو اینترنت میگردم این مدلو پیداا نمیکنمهمه مدلای jhهمه full hf مات هستن اما مال من شیشه ای یا همون glary .دلیلش چیه ریختم بهم یکی کمکم کنه.انگار تقلبیه اصلاا.:n03::n03:

امیر تتلو
04-03-2014, 21:29
امکان تقلبی بودنش کمه اگه میخوای ببینی سالمه یا نه از نرم افزار performans test استفاده کن بهت میگه کدوم قطعات خرابن و اشتباه بزرگی کردی این لبتاب رو با گارانتی اوات گرفتی و اگه درست نشد برو بگو اونا موظفن درستش کنن اگه از زیرش شونه خالی میکنن گردن بیفت و خجالت نکش چون پول کمی برای این غول بی شاخ و دم ندای دوست عزیز

aidin.2014
05-03-2014, 10:16
تو ایران همه چیز با دعوا حل میشه.بخوای منطقی باهاشون حرف بذنی قبول نمیکنن

امیر تتلو
05-03-2014, 19:50
تو ایران همه چیز با دعوا حل میشه.بخوای منطقی باهاشون حرف بذنی قبول نمیکنن

موافقم من خودم لب تابم رو 11 بار بردم گارانتی اخر دیدن دست بر دار نیستم برام درستش کردن:n02:

khelane
07-03-2014, 21:40
سلام اقا من بعد 6 سال بدبختی و پول جمع کردن یه asus g750jh گارانتی اوات گرفتم .3 روز بعد از اولین شروع بلو اسکرین زد.بردمش گارانتی میگه باید برسی بشه سخت افزاریه یا نرم افزاری.گفت اگه سخت افزاری بود یدونه جدید بهم میدن اما نرم افزاری بود درستش میکنن هزینشم بعهده منه.حالا از کجا بفهمم مشکلش سخت افزاری نبوده و اینا قطعشو عوض نکرده باشن اگه درست شد؟خودم احتمال 99 درصد میدم مشکل رم باشه.تروخدا کمکم کنید.درضمن مدل لپ تاپ من g750 jh-cv108p هست.هرچی تو اینترنت میگردم این مدلو پیداا نمیکنمهمه مدلای jhهمه full hf مات هستن اما مال من شیشه ای یا همون glary .دلیلش چیه ریختم بهم یکی کمکم کنه.انگار تقلبیه اصلاا.:n03::n03:
ببین اگه مشخصات رو دقیق دقیق یادت هست این یه راهش هست ببینی که قطعه عوض شده
راه دیگه اینه که خیلی تیز باشی وقتی اوردن ببینی پیچها خراش و پیچ گوشتی خوردن یا نه حداقل یه لیبل ... داره ببینی باز شده یا نه اگه هنوز ندادی واسه خودت یه چیز رو معلوم کن که عوضش کردن یا بازشده بفهمی

امیر تتلو
08-03-2014, 21:11
بله با دوستمون موافقم خیلی دقیق ببین روی پیچ ها جای خراش پیدا شده