PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مدل لپ تاپ گیمینگ

aidin.2014
04-03-2014, 12:29
مدل لپ تاپ من g750 jh-cv108p هست.هرچی تو اینترنت میگردم این مدلو پیداا نمیکنمهمه مدلای jhهمه full hf مات هستن اما مال من شیشه ای یا همون glary .دلیلش چیه ریختم بهم یکی کمکم کنه.انگار تقلبیه اصلاا.:n03::n03:

aidin.2014
04-03-2014, 14:04
سلام اقا من بعد 6 سال بدبختی و پول جمع کردن یه asus g750jh گارانتی اوات گرفتم .3 روز بعد از اولین شروع بلو اسکرین زد.بردمش گارانتی میگه باید برسی بشه سخت افزاریه یا نرم افزاری.گفت اگه سخت افزاری بود یدونه جدید بهم میدن اما نرم افزاری بود درستش میکنن هزینشم بعهده منه.حالا از کجا بفهمم مشکلش سخت افزاری نبوده و اینا قطعشو عوض نکرده باشن اگه درست شد؟خودم احتمال 99 درصد میدم مشکل رم باشه.تروخدا کمکم کنید.درضمن مدل لپ تاپ من g750 jh-cv108p هست.هرچی تو اینترنت میگردم این مدلو پیداا نمیکنمهمه مدلای jhهمه full hf مات هستن اما مال من شیشه ای یا همون glary .دلیلش چیه ریختم بهم یکی کمکم کنه.انگار تقلبیه اصلاا.:n03:

afshin b
04-03-2014, 14:09
دوست عزیز این لپتاپ ها معمولا با کانفیگ های مختلف ارایه میشن و برای شما با صفحه ی براق هست. بنظر من این اصلا دلیل تقلبی بودن نیست! درضمن میتونید شماره سریال لپتاپ رو تو سایت ایسوس رجیستر کنین.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

aidin.2014
04-03-2014, 14:19
دوست عزیز این لپتاپ ها معمولا با کانفیگ های مختلف ارایه میشن و برای شما با صفحه ی براق هست. بنظر من این اصلا دلیل تقلبی بودن نیست! درضمن میتونید شماره سریال لپتاپ رو تو سایت ایسوس رجیستر کنین.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

اخه اصلا نیست با صفحه براق.احساس میکنم ریفربیت شدس:n03:

parsicola
04-03-2014, 14:32
اخه اصلا نیست با صفحه براق.احساس میکنم ریفربیت شدس:n03:

امکان زیاد داره شما در سایت ایسوس آمریکا ، اروپا و یا حتی گلوبال مدل لب تاپ خاصی رو پیدا نکنید اما مثلا اونو در سایت ایسوس آسیا پیداش بکنید یا برعکس. به این دلیل که اون مدل فقط در یک محدوده خاصی ارائه شده. لذا باید بفهمی که کجا باید دنبالش بگردی و بعدا رجیستر کنی. البته معمولا چنین مدلهائی فقط سرطان اعصاب هستند. من قبلا یک مورد اینجوری با سونی داشتم.
اگه مشکل شما نرم افزاری باشه که هزینه بالائی نخواهد داشت.

aidin.2014
04-03-2014, 14:51
امکان زیاد داره شما در سایت ایسوس آمریکا ، اروپا و یا حتی گلوبال مدل لب تاپ خاصی رو پیدا نکنید اما مثلا اونو در سایت ایسوس آسیا پیداش بکنید یا برعکس. به این دلیل که اون مدل فقط در یک محدوده خاصی ارائه شده. لذا باید بفهمی که کجا باید دنبالش بگردی و بعدا رجیستر کنی. البته معمولا چنین مدلهائی فقط سرطان اعصاب هستند. من قبلا یک مورد اینجوری با سونی داشتم.

مرسی بابت جواب.این به این معنیه که کیفیتش پایین تراز مدلای هم رده و عادی خودشه؟نرم افزاری باشه مگه گارانتی نباید بپردازه؟ کمتر از 3روزه خریدمش اگه سخت افزاری باشه باید بهم یدونه نو بدن درسته؟

parsicola
04-03-2014, 15:14
نه بمعنی پائین بودن کیفیت نیست.
نرم افزاری رو معمولا زیر بار نمیرند و باید خودتون بپردازید. مخصوصا اگه ویندوز لب تاپ اورجینال نباشه.
بازم اگه سخت افزاری باشه گارانتی های فعلی داخل ابران به معنای تعویض با یدونه نو نیست. بلکه اگه بتونن تعمیرش میکنن اما اگه نتونن معمولا تعویض میکنند تا شرّ بخوابه !

امیر تتلو
04-03-2014, 21:48
با این نظر کاملا موافقت شد و خیلت راحت باشه که تقلبی نیست حالا از کجا خریدیش؟

babaktheking
07-03-2014, 22:00
سلام دوست عزیز
من مدتیه دنبال لپ تاپ های گیمینگ به خصوص سری G750 jh asus هستم و اطلاعات نسبتا زیادی پیدا کردم توی اینترنت. علت اینکه صفحه لپ تاپ شما مات نیست اینه که 3d هست. تا جایی که من می دونم آوات مدل سه بعدی رو فقط وارد کرده و مدل سه بعدی خیلی سخت پیدا میشه حتی اگر توی فاروم های rog خود ایسوس هم بگردید می بینید بعضی ها دنبال همین مدل هستند. این اروری هم که داده اگه می تونستی یه طوری پستش کنی شاید می شد گفت حدودا مشکل چی هست. ولی چون این لپ تاپ ها از جدیدترین و قوی ترین کارت گرافیکی موبایل که مال nvidia هست استفاده می کنند و کلا سخت افزارهای قوی توشون هست خیلی وقت ها مشکل درایور پیدا می کنن یا مثلا آپدیت های ویندوز میریزتشون به هم. شما هم خیلی نگران نباش :)
موفق باشی

aidin.2014
08-03-2014, 11:19
سلام دوست عزیز
من مدتیه دنبال لپ تاپ های گیمینگ به خصوص سری G750 jh asus هستم و اطلاعات نسبتا زیادی پیدا کردم توی اینترنت. علت اینکه صفحه لپ تاپ شما مات نیست اینه که 3d هست. تا جایی که من می دونم آوات مدل سه بعدی رو فقط وارد کرده و مدل سه بعدی خیلی سخت پیدا میشه حتی اگر توی فاروم های rog خود ایسوس هم بگردید می بینید بعضی ها دنبال همین مدل هستند. این اروری هم که داده اگه می تونستی یه طوری پستش کنی شاید می شد گفت حدودا مشکل چی هست. ولی چون این لپ تاپ ها از جدیدترین و قوی ترین کارت گرافیکی موبایل که مال nvidia هست استفاده می کنند و کلا سخت افزارهای قوی توشون هست خیلی وقت ها مشکل درایور پیدا می کنن یا مثلا آپدیت های ویندوز میریزتشون به هم. شما هم خیلی نگران نباش :)
موفق باشی

بله دوست عزیز مرسی باتبت پاسختون.اره 3d بود من اطلاعی نداشتم.عینک 3dکه بهمراهش بود از بازار قیمت کردم خودش 500 قیمت داشت.:n16:

امیر تتلو
08-03-2014, 21:05
بله دوست عزیز مرسی باتبت پاسختون.اره 3d بود من اطلاعی نداشتم.عینک 3dکه بهمراهش بود از بازار قیمت کردم خودش 500 قیمت داشت.:n16:

دوست عزیز لب تاب شما دقیقا کی قراره از گارانتی برگرده؟ پیشنهادم اینه بعد روزی که گرفتی یه بازی سنگین مثل کرایسیس3 رو روی تظیمات های 5 ساعت مدام بازی کنی تا از قسمت سخت افزاریش مطمئن بشی سالمه موفق باشی:n01:

aidin.2014
09-03-2014, 12:56
سلام به همه.امروز بعد از یک هفته رفتم گارانتی اولش دعوا و صدامو بردم بالا که چرا هنوز تستش نکردین.بعد منو بردن داخل جلو خودم تستش کردن ریست فکتوریش کردن که ظاهرا مشکلی پیش نیومد .اما خواستم ببرمش پشتشو نگاه کردم جای ضربه روش بود که بهشون گفتم .اونام بعد نیم ساعت کلنجار رفتن باهاش و منکر این شدن که ضربه اینجا بهش وارد شده یکی از خانومای اونجا انصاف داشت گفت اره وقتی اورده دستگاه سالم بود.و دیگه قبول کردن تعویض بشه.بهم گفت تمام اشانتیوناشو بقیه کارتونو چیزاشو بیار یه نو بهت میدیم.اما وقتی بهش گفتم الان میرم بیارم گفت نه خودمون بهت زنگ میزنیم میگییم کی بیای.حالا یه شک دیگه واسم بوجود اومده ممکن هست اینا زیر لپ تاپو عوض کنن بعد همونو بجای فابریک بهم بدن؟میبینی مشگلات من تمومی نداره:n03:

parsicola
09-03-2014, 15:15
پسر تو هوش و حواست کجاس په ؟ اینا عمرا لب تاپ نو رو همونجا بهت بدن و همیشه حواله ت میکنن واسه بعد. به هرحال مغاره نیست که! باید یدونه نو از انبار شرکت تقاضا بدن و مراحل داره. درهر صورت باید به این کلاش ها اعتماد کنی! درضمن یه دونه فابریک دیگه معنیش اینه که داخل یه کارتن نو دیگه و با سریال نامبر مخصوص خودش بهت تحویل بدند و میشه به راحتی فهمید.

aidin.2014
09-03-2014, 20:38
پسر تو هوش و حواست کجاس په ؟ اینا عمرا لب تاپ نو رو همونجا بهت بدن و همیشه حواله ت میکنن واسه بعد. به هرحال مغاره نیست که! باید یدونه نو از انبار شرکت تقاضا بدن و مراحل داره. درهر صورت باید به این کلاش ها اعتماد کنی! درضمن یه دونه فابریک دیگه معنیش اینه که داخل یه کارتن نو دیگه و با سریال نامبر مخصوص خودش بهت تحویل بدند و میشه به راحتی فهمید.

اره حق با شماست .سریال نامبرو یادداشت میکنم